logo
 
(050) 153-29-89
rus ukr
М
а
г
а
з
и
н
Ф
е
с
т
и
в
а
л
ь
Yoga
Мережа йога-центрів "Yoga If School" - йога для всіх!
Ми чекаємо вас за адресами: вул.Зв'язкова, 6 та вул.Стуса, 35а.  
ЗМІЦНЕННЯ ТІЛА І ВЗАЄМОВІДНОСИН - ПЕРЕВАГИ ЙОГИ ДЛЯ ДВОХ

У цей день Святого Валентина проведіть час в єднанні з коханою людиною, займаючись парною йогою!
 
Традиційно йога - це індивідуальна практика. Однак спільна практика йоги для двох з коханою людиною, може мати власні унікальні переваги. Така практика дозволяє двом людям встановити зв'язок один з одним за допомогою асан.
 
ЗМІЦНЕННЯ ТІЛА І ВЗАЄМОВІДНОСИН - ПЕРЕВАГИ ЙОГИ ДЛЯ ДВОХ:
 
1. ПІДВИЩЕННЯ СТУПЕНЯ ЗАДОВОЛЕНОСТІ ВІДНОСИНАМИ.
 
Заняття йогою з партнером допоможуть відчути більше задоволення від ваших відносин. Спільне навчання новим позам дозволяє парам повеселитися собі на втіху.
Робота не тільки тіла, а й розуму спільно з партнером може оживити взаємини, допомагаючи відновити баланс між чоловічим і жіночим, досягти гармонії в парі.
 
2. ПОЛІПШЕННЯ ІНТИМНОЇ БЛИЗЬКОСТІ І СТАТЕВОГО ЖИТТЯ.
 
Парна йога допомагає збільшити збудження і сексуальне задоволення. Йога для двох може поліпшити ваше сексуальне життя за рахунок збільшення спілкування через дотики і рухи. А для деяких пар дотики - це справжній дефіцит.
 
3. ПІДВИЩЕННЯ РІВНЯ СПІЛКУВАННЯ І ДОВІРИ.
 
Щоб створити пози під час занять парною йогою, ви повинні повністю покладатися і спиратися на свого партнера (як в прямому, так і переносному сенсі!), А також постійно спілкуватися вербально і невербально. Для цього потрібна довіра і підтримка.
 
Подружжя зможуть навчитися довіряти один одному, а також розвинути почуття відповідальності за другу половину. Саме цього не вистачає в деяких відносинах.

4. ЗНИЖЕННЯ ТРИВОЖНОСТІ ТА СТРЕСУ.
 
У той час як більшість практик йоги допомагають знизити стрес і зменшити тривогу, йога для двох пропонує спеціальний бонус завдяки силі дотику близької людини.
 
Партнери можуть спостерігати один за одним і виправляти всі помилки, допомагати удосконалювати техніку.
Заняття допоможуть вивести Ваші відносини на новий рівень. Багато займаються пари відзначили, що стали ставитися до коханим більш чутливо, трепетно ​​і ніжно.
 
Вправи гімнастики йогів так здорово робити разом, що навіть самий скептично налаштований хлопець стане прихильником парної роботи.
Порада для початківців дуетів: розмовляйте один з одним, спирайтеся один на одного і з'ясуйте, як зробити так, щоб обидва відчували себе добре.
 
Спробуйте наступні асани.
 
1. Найпростіша поза, яку ви можете спробувати з вашим партнером, - дихання спина до спини.
 
Сядьте в зручне положення, упираючись спинами. Ноги тримайте в схрещеному положенні. Вирівняйте поставу. Плечі прямі і знаходяться далеко від вух, руки розслаблені. Почніть чергувати дихання. Коли один глибоко вдихає, інший глибоко видихає, і так далі. Повторіть по 10 вдихів і видихів в 3 підходи. Така асана на дихання буде сприяти збільшенню усвідомленості, релаксації і з'єднанню з партнером.
 
2. Парне скручування сидячи.
 
 
 
Сядьте спина до спини в зручному положенні зі схрещеними ногами, як на фотографії. Праву руку розташуйте на лівому стегні партнера трохи вище коліна, ліву руку - на власному правому коліні. Координуйте своє дихання: на кожному вдиху розтягуйтеся уздовж хребта, на кожному видиху скручується ще трохи більше. Поверніться в нормальне положення і повторіть вправу в іншу сторону.
 
3. Парні нахили.
 
 
 
Сядьте спина до спини, як на фото. Ступні разом, коліна в сторони (або ноги перехрещені). Зробіть кілька вдихів з прямою спиною, спираючись один на одного. Один з двох починає відкидатися назад, м'яко штовхаючи другого в нахилі вперед (спілкуйтеся один з одним, щоб дізнатися, які рухи забезпечують взаємний комфорт). Дихайте. Повільно поверніться у вихідну позицію і повторіть вправу, помінявшись ролями. Дихайте. Повільно поверніться у вихідну позицію.
 
4. «Потрійний пагорб». Він сприяє гнучкості хребта, ідеальний для початківців йогів.
 
 
 
Ставши на відстані близько 35 см, потягніться вгору, стикаючись долонями і розвівши їх на ширину плечей.
Притискаючи щільно долоні, поступово розходьтеся, поки сідниці не знаходитимуться на лінії п'ят, як на фотографії. Лоби повинні стикнутися. Некомфортно постійно дивитися в очі іншій людині? Підборіддя завжди можна притиснути вниз.
Прогніться, залишаючи абдомінальні м'язи в напрузі. Це допоможе розтягнути задню частину стегна, груди і плечі.
Після 5-6 вдихів обидва можете опустити голови, притискаючи підборіддя до грудей - відчуйте ефективну роботу потиличної частини шиї. Зберігайте асану для подальших 5-6 (або більше) вдихів. Тепер можна підняти голову.
Для розслаблення повільно підійдіть один до одного, повертаючись до положення «стійка». Опустіть руки через сторони.
 
5. «Нахил вперед сидячи» - це інтенсивна робота на розтягування в одиночному виконанні.
 
 
 
Притисніться стопами до ніг партнера, тримаючись при цьому за руки. Інтенсивність переходить на новий рівень, правда?
Сядьте навпроти партнера, стикаючись стопами.
 
Тепер виконайте нахил вперед, як на фото, намагаючись триматися за руки. Чи не можете дотягнутися - вхопитеся за протилежні кінці невеликого рушника (пояса, ремінця).
 
Вправа виконується правильно, навіть якщо ваш торс не надається близько до ніг. Чи відчуваєте розтяжку в нижній частині спини і в задній поверхні стегна? Ви все робите правильно!
 
Залежно від вашої гнучкості, можна підтягнути всередину підборіддя, розслабити грудну клітку на стегнах, намагаючись не згинати ноги для збільшення розтяжки в м'язах задньої поверхні стегна. Це досить важко, можна опустити лоб на гомілки.
Спілкуйтеся під час виконання асани. Ніхто не повинен відчувати біль або дискомфорт (відчуття повинні бути приємними). Коли ви захочете випрямитися, відпустіть руки свого напарника, витягніть руки уздовж ніг, переміщаючи в напрямку до стегон, повільно підніміть торс.
 
6. Виконання пози «човен» удвох поглибить розтяжку задній поверхні стегна, включаючи при цьому корпус.
 
 
 
В одиночному виконанні ця асана розминає тільки абдомінальні м'язи. Парна робота змінює розтяжку, включаючи м'язи задньої поверхні стегна.
 
Сядьте навпроти своєї йога-половинки на відстані близько 1 метра.
Візьміться за руки по сторонам на рівні колін. Всім повинно бути зручно. Підніміть обидві ноги, доторкніться стопами.
Постарайтеся знайти рівновагу, випрямити ноги. Можливо, вам знадобиться вийти з асани, щоб відрегулювати відстань між партнером. М'язи задньої поверхні стегна менш гнучкі? Просуньтеся на кілька сантиметрів далі. Володієте більшою гнучкістю - рухайтеся на кілька сантиметрів ближче. Менш гнучкій людині завжди важче; переконайтеся, що зручно обом. Не біда, якщо один з вас (обидва) не можуть випрямити ноги. Можна розминати тільки одну кінцівку, поставивши іншу на підлогу, потім повторити для іншої.
 
Перебуваючи в асані, підтягуйте м'язи нижньої половини спини (намагаючись не горбиться і не округляти спину) і абдомінальні м'язи. Ви можете або дивитися один на одного, або відкинути голови назад і дивитися за спину.
 
Залишайтеся в такій позі протягом 5 або більше вдихів, потім повільно опустіть ноги на землю і відпустіть руки партнера. Якщо у вас болить нижня частина спини, прийміть позу ембріона окремо або позу «подвійна коробочка разом».
 
Обов'язково спробуйте займатися, вам точно сподобається!