logo
 
(050) 153-29-89
rus ukr
М
а
г
а
з
и
н
Ф
е
с
т
и
в
а
л
ь
Yoga
Йога-центр "Yoga IF School" - йога для всіх!
Ми чекаємо вас за адресою: вул.Зв'язкова  
Розвиток здібностей дитини і формування різнобічної особистості – мета нашого центру!

Сьогодні всі батьки стараються, щоб їх дитина була успішною у всьому буквально з дитинства: прагнення виростити своє чадо якомога більш різнобічно розвиненим відповідає не тільки вимогам часу, але й модним тенденціям у вихованні.
 
Звичайно, «виховувати» різні здібності дитини за допомогою додаткових занять для розвитку дітей – це набагато краще, ніж повністю покладатися на дитячий садок або школу, не звертаючи уваги на індивідуальні проблеми, потреби і таланти дитини. 
Але розписуючи графік сина чи дочки, потрібно пам'ятати, що розумовий і фізичний розвиток не менш важливі, ніж розвиток дитини емоційний і соціальний, щоб у майбутньому вона стала у всіх сенсах повноцінною і щасливою людиною.
 
Поняття емоційного благополуччя людини зазвичай включає в себе такі складові як впевненість у собі, відчуття захищеності, життєві успіхи, позитивне самосприйняття. Емоційне благополуччя знаходиться в прямій залежності від того, як складаються відносини людини з оточуючими. Для кожної здорової людини, незалежно від того, екстраверт вона чи інтраверт, важливо мати друзів, які є джерелом радості спілкування і роблять наше життя багатшим. 
 
Для успішної соціалізації дітям просто необхідно спілкуватися з однолітками. Відмінним помічником у цьому є групові заняття. Йога тут вигідно відрізняється тим, що надихає дітей бути більш добрими, терплячими, розуміючими, так як вчить, що, незважаючи на зовнішні відмінності, всі ми маємо дуже багато спільного. На заняттях йогою дітей вчать займатися собою і зосереджуватися на власних успіхах, навіть працюючи в групі, відсутність понять конкуренції і оцінок від викладача створює кращі умови для доброзичливої атмосфери.
 
Але навіть найкорисніший вид організованих занять не може замінити дітям радість неформального спілкування! Ми, команда івано-франківського центру йоги, це розуміємо і прагнемо порадувати підопічних діток навіть поза розкладом уроків йоги.
 
Цей Хелловін став відмінним приводом організувати справжнє свято для найменших відвідувачів йога-центру. Керівництво центру подбало, щоб діти отримали масу позитивних емоцій: костюмований вечір з боді- артом, конкурсами та солодощами нікого не залишив байдужим!
 
Тепер у наших юних йогів стало ще більше спільних інтересів і спогадів, а ми запрошуємо і ваших дітей приєднуватися до нашої дружної «молодшої ліги»!