logo
 
(050) 153-29-89
rus ukr
М
а
г
а
з
и
н
Ф
е
с
т
и
в
а
л
ь
Yoga
Йога-центр "Yoga IF School" - йога для всіх!
Ми чекаємо вас за адресою: вул.Зв'язкова  
5 поз йоги для покращення свого сексуального життя

 
Йога має властивість тонізувати тіло та знімати стрес. Вона збільшує фізичну енергію та врівноважує емоційний стан людини. Чи здогадувалась ви, що практикуючи йогу можете покращити своє сексуальне життя?
 
Існує багато поз, які циркулюють та направляють енергію до тазової області, яка зазвичай є найбільш заблокованою у жінок, що і приводить до зменшення, а іноді й відсутності сексуального задоволення. Йога вчить розслаблятись і бути відкритим, як фізично так і психологічно. Відповідно, практик стає більш розкутим та вільним під час статевих відносин, а також повністю розслабляючись отримує більше задоволення і не відчуває дискомфорту.
Е. Вайнтрауб, яка досліджує вплив йоги на психологічний стан людини, стверджує, що практика вчить простіше ставитись до проблемних ситуацій, які сковують наш емоційний стан і тримають нас в напрузі. Такий стан передається оточуючим нам людям, блокує сексуальну енергію, в результаті чого людина стає сексуально непривабливою для протилежної статі.
 
Отже, які пози сприяють потеплінню в спальні? Е. Вайнтрауб виділила 5 основних асан, які змінять ваше сексуальне життя.
 
1. Сидяча крійя-йога (медитація).
Сядьте на підлогу так, щоб сідниці торкались п’ят. Підборіддя тримайте рівно, зімкніть долоні і підніміть руки над головою. Лікті повинні знаходитись на рівні вух. Зосередьтесь на підніманні та опусканні тазового дна. Повторюйте мантру «Сат Нам». На слові «Сат» втягуйте пупок всередину і візуалізуйте енергію, яка знаходиться у вас в організмі, вимовляючи «Нам» , вивільняйте енергію.
Значення практики: розприділяє і тримає в балансі енергію в організмі. Підвищує життєвий тонус. Зміцнює м’язи промежини та тазу.
 
2. Поза сфінкса.
Ляжте животом на підлогу, випряміть ноги, зігніть руки в ліктях та при підніміть тулуб, так щоб ви могли вільно дивитись перед собою. Повторюйте мантру «ВАМ», робіть акцент на літеру «В», так щоб виходив вібраційний звук «вммм».
Значення практики: розтягує м’язи спини, підвищує лібідо та покращує самопочуття. Збільшує життєву силу та енергію.
 
3. Поза зв’язаного вузла.
Сядете на килимок для йоги та зігніть коліна, так щоб підошви ніг доторкались одна до одної. Під кожне коліно поставте згорнуті в рулон ковдри або рушники і ляжте на спину. Під голову теж покладіть щось м’яке (складений рушник). Руки можуть лежати на животі торкаючись вказівними та великими пальцями утворюючи форму трикутника або лежать вздовж тіла долонями вгору. Залишайтесь в цій позі протягом 2-3 хв. Ваше тіло повинно розслабитись, а думки бути чистими від буденних справ.
Значення практики: розтягує ділянку стегна та паху. Покращує кровообіг в малому тазу, сприяє глибокій релаксації та знімає стрес. У цій позі людина починає почувати себе відкрито та природньо.
 
4. Упавиштха конасана (нахил з положення сидячи з широко розведеними ногами).
Сядьте на підлогу так, щоб ноги утворили прямий кут. Пальці ніг повинні «дивитись» вгору. Нахиліть тулуб вперед, при цьому спина повинна залишатись рівною. Руки поставте на підлогу долонями вниз.
Значення практики: збільшує гнучкість та покращує кров’яну циркуляцію до нижньої частини тіла.
 
5. Собака дивиться вниз.
Спочатку сядьте на коліна та витягніть руки вперед, після цього підніміть таз вгору. Руки та ноги повинні бути випрямленими. Голова опущена. Ваше тіло повинно виглядати як перевернута англійська літера «V».
Значення практики: тонізує м’язи ніг і тазу. Під час практики сконцентруйтесь на своїй сексуальності, ви відчуєте свою сексуальну силу. Така практика зменшить м’язову напругу у спині та покращить загальну гнучкість, яка дасть змогу експериментувати під час статевих стосунків.
Усі перераховані пози прості у виконанні і підійдуть, як новачкам так і професійним практикам йоги. Регулярне виконання зазначених асан підвищить гнучкість та психологічну усвідомленість власного тіла, яка вплине на його чуттєвість. Ви почнете почувати себе більш впевнено та спокійно у сексуальних відносинах.
Вайнтрауб відзначає, що практика йоги може бути порталом до більш глибокого осмислення статевих стосунків, сексуального досвіду та релаксації. Ви можете займатись вправами зі своїм партнером. Парна практика покращить ваші взаємини, підвищать чуттєве ставлення один до одного.