logo
 
(050) 153-29-89
rus ukr
М
а
г
а
з
и
н
Ф
е
с
т
и
в
а
л
ь
Yoga
Йога-центр "Yoga IF School" - йога для всіх!
Ми чекаємо вас за адресою: вул.Зв'язкова  
Напрямок «СИЛА» (в рамках методології adaptive holistic YOGA)

 

Напрямок «СИЛА» розроблений Суликом Юрієм і входить до його авторської системи «адаптаційно цілісної ЙОГИ». Напрямок є частиною цілої методики, і при тому він є абсолютно самодостатнім цільовим тренінгом. Ціль тренінгу розвинути статичну та динамічну силу.

Відбулася ефективна інтеграція напрацювань, як йогічних напрямків, так і сучасних оздоровчих систем: йогічні школи Дхірендра Брахмачарі та лінії Крішнамачарї, розробки Володимира Вуксти та професора Віктора Селуянова та інші.

В основі розробки стояла ціль, яка успішно реалізована: зробити по часу заняття відносно короткими, при тому максимально ефективними, і не використовуючи тренажерів. По суті розроблений своєрідний тренажерний зал, який не потребує ніяких додаткових аксесуарів.*

Ціль напрямку:

- Швидко і ефективно збільшити показники динамічної і статичної сили.

- Розвиток «зовнішньої» мускулатури з яскраво вираженим косметичним ефектом. Підтягнуті сідничні м’язи, стегнові, прес, грудні м’язи і т.п. Укріплення мускулатури загалом.

- Очищення міжклітинного простору від токсинів. В напрямку іде акцентована робота з великими м’язовими групами, тому детоксикація є дуже ефективною.

- Зміцнення серцево-судинної системи. Оздоровлення судин, передусім від атеросклерозу.

- Суттєве збільшення захисних можливостей організму, імунітету.

- Підготовка до значно складніших асан йоги.

Напрямок «СИЛА» можна відвідувати в режимі доповнення до основних занять всестороннього тренінгу «Класична Індійська Йога», що дасть найбільший результат, або ж окремо як самодостатній напрямок. Всі вправи діляться на чотири умовні групи: руки, ноги, прес\поперек, спина\тулуб, заняття проходять двічі в тиждень, тривалість 1 год.

* Деякі виняткові вправи передбачають використання додаткових аксесуарів. Наприклад, підвищення для стоп.