logo
 
(050) 153-29-89
rus ukr
М
а
г
а
з
и
н
Ф
е
с
т
и
в
а
л
ь
Yoga
Мережа йога-центрів "Yoga If School" - йога для всіх!
Ми чекаємо вас за адресами: вул.Зв'язкова, 6 та вул.Стуса, 35а.  
Практика глибокого розслаблення


Кожної суботи на 15:30, БЕЗКОШТОВНО для учнів нашої школи - ПРАКТИКА ГЛИБОКОГО РОЗСЛАБЛЕННЯ.
 
Йога-нідра - практика глибокого розслаблення тіла і свідомості. Практично все заняття ви лежите на килимку з закритими очима і рухаєте свідомістю за голосом викладача. Під час йога-Нідри знімаються всі стреси та напруга. Свідомість стає спокійною, а тіло відпочившим та відновленим.
 
Йога-нідра є одним з найбільш потужних методів не тільки для формування глибокої релаксації за мінімальну кількість часу, але також для відродження дегенерованих мозкових ядер і центрів. Одна година йога-Нідри дорівнює чотирьом годинам звичайного сну.

Практика йога-Нідри показана також не тільки тим, хто фізично і розумово виснажений, але також для тих, хто втомився від пасивного способу життя, і для тих, у кого згас інтерес до життя. Йога-нідра буде також омолоджувати, і відроджувати фізичний, ментальний і емоційний аспекти особистості. Практика йога-Нідри особливо рекомендована для тих духовно шукаючих людей, хто страждає від страху, напруги, злоби, жадібності та інших дисгармоній. Вона також показана для тих, хто хоче розвинути більшою мірою усвідомленість і ментальну чистоту. 

Завдяки регулярній практиці ліквідовуються багато проблем з нервовою системою, підвищується загальна опірність організму, захищаючи його від стресу і можливих психосоматичних захворювань.
 
Поради

- Заздалегідь потурбуйтеся про те, щоб не замерзнути в процесі практики йога-Нідри. Краще попередньо надіти кофту і шкарпетки, ніж припиняти заради цього практику. Пам'ятайте, що тіло, перебуваючи в нерухомому стані, втрачає тепло.
- Не намагайтеся сконцентруватися, напружитися або контролювати своє дихання. Навпаки - розслабтеся і просто уважно слухайте інструктора.
- У вас може не вийти візуалізувати якийсь об'єкт, або ви не зможете виконати ще якусь інструкцію - не турбуйтеся, досвід прийде з часом.