logo
 
(050) 153-29-89
rus ukr
М
а
г
а
з
и
н
Ф
е
с
т
и
в
а
л
ь
Yoga
Мережа йога-центрів "Yoga If School" - йога для всіх!
Ми чекаємо вас за адресами: вул.Зв'язкова, 6 та вул.Стуса, 35а.  
"Ушу-таолу" для дітей

 
УВАГА! Оголошується набір в дитячу групу з Ушу, яка почне функціонувати із 3 червня! 
 
Попередній запис за тел. адміністрації 050-153-29-89
 
Здоров'я - це багатство, дане нам не тільки природою від народження, але і тими умовами, в яких ми живемо. Радіація, відходи виробництва, вихлопні гази - всі ці несприятливі чинники навколишнього середовища негативно впливають на здоров'я людини. З кожним роком кількість хворих, особливо дітей, стає більше. Щоб протистояти шкідливим факторам, необхідно зміцнювати свій організм і займатися спортом.
 
Заняття Ушу позитивно впливає на розвиток організму дитини. При підвищених фізичних навантаженнях збільшується обмін речовин, зміцнюється серцево-судинна, дихальна і травна системи, розвиваються такі якості як сила, гнучкість, швидкість, витривалість і координація рухів.
 
Заняття Ушу зміцнюють всі м'язові групи, розвивають рухливість суглобів, сприяють підвищенню еластичності зв'язок і сухожиль, тренують загальну і силову витривалість організму, підвищують опірність організму до дії шкідливих факторів навколишнього середовища ( імунітет ), дозволяють знизити надмірну вагу, покращують настрій, дають заряд бадьорості.
 
Для молодших вікових груп основним методом навчанням є ігри, які розвивають не тільки фізичні якості: спритність, гнучкість, силу й швидкість, але й психологічні: мислення, пам'ять, лідерські якості, вміння долати труднощі.