logo
 
(050) 153-29-89
rus ukr
М
а
г
а
з
и
н
Ф
е
с
т
и
в
а
л
ь
Yoga
Мережа йога-центрів "Yoga If School" - йога для всіх!
Ми чекаємо вас за адресами: вул.Зв'язкова, 6 та вул.Стуса, 35а.  
Напрямок занять "Yoga IF Бойові мистецтва" (Каларіпаятту, Сілат, FCS)

Вам цікаво щось насправді ефективне?
Спеціально для вас, унікальний напрямок для Західної України!
  
 
Напрямок "Yoga IF Бойові мистецтва" - це система надзвичайно швидкісного та ефективного ведення бою на основі індійських, індонезійських та філіппінських бойових мистецтв.
Напрямок завдяки особливим методам тренувань став популярним і в інших частинах світу.
Це унікальне бойове мистецтво, універсальна і широко розгалужена бойова дисципліна, що включає методи роботи з будь-якою зброєю та підручними предметами, а також і надзвичайно ефективні прикладні методи рукопашного бою.
 
Основими особливостями є: динамічність, практичність, швидкість, безперервний потік, швидка нейтралізація противника, а також дуже цікавий тренувальний процес.
 
Напрямок “Yoga IF Бойові мистецтва"дуже практична система ведення бою, яка дозволяє вести поєдинок на різних дистанціях, як без зброї, так і з використанням зброї (як традиційної, так і сучасної). Велика увага в підготовці надається роботі з тілом і диханням, багато спеціальних вправ для вироблання координації рухів всього тіла. Тут важливі: правильна геометрія рухів, координація, реакція, інтуіція, відчуття противника, дистанції та «моменту».
 
 
 
"Yoga IF Бойові мистецтва"- це сім’я об’єднана любов’ю до зброї, гармонії та життя.
За допомогою напрямку “Yoga IF Бойові мистецтва", при бажанні, Ви зможете дізнатися та повністю опанувати:
1. мистецтво володіння будь-якою зброєю, від найкоротшої до найдовшої
2. мистецтво ножового бою
3. мистецтво використання підручних предметів
4. мистецтво метання будь-яких предметів: ніж, сюрикен, цвях...
5. мистецтво бою без зброї
6. мистецтво самозахисту
7. мистецтво переміщень
8. історію та суть різних бойових мистецтв
9. стати на свій особливий шлях саморозвитку та самовдосконалення
10. та багато іншого.
 
Розділ «Мистецтво володіння будь-якою зброєю» - це система ведення повноконтактного бою за допомогою зброї. Це напрямок, який займається вивченням практичного застосування зброї. Мета напрямку полягає в покращенні бойових навичок практикуючи ефективну систему, яку можна застосовувати до великого арсеналу зброї, а також забезпечення безпечних умов для тестування отриманих навичок в умовах максимально наближених до реалій бою. Арсенал включає в себе:
a. усі види мечів - катана, вакидзасі, мачете, баронг, кріс, талібонг, боло (короткий філіпінський меч), європейський меч...;
b. усі види палиць - бо, сібат, дзьо, бастон, явара, дуло-дуло, тактичний кийок;
c. будь-які види ножів - танто, кинжали, балісонг, керамбіт; алебарду, нагіната, спис;
d. гнучка зброя – нунчаки, гнучкі мечі та палиці, батіг…
e. використання підручних предметів – телефон, книжка, парасоля, ручка, поліетиленовий пакет, шарф, заколка, помада та ін…
 
Розділ “Мистецтво бою без зброї» - це мистецтво та дуже практична система ведення бою, яка дозволяє вести поєдинок на різних дистанціях і використовувати усі частини тіла для поєдинку. Це мистецтво підтримки здорового тіла та духу.
Розділ включає в себе практично всі відомі групи технік: удари руками і ногами, больові викручування, кидки, удушення і т. д., Втілює в собі традиції багато тисячолітньої історії розвитку мистецтва воїнів і, цілком ймовірно, є одним з небагатьох напрямків, які ще вважають своїм головним завданням розвиток свідомості, духу воїна через вивчення реальної бойової техніки і психофізичної практики.
 
 
 
При поєдинку майстрів високого рівня найменший рух часто вирішує результат бою, визначаючи перемогу або поразку. Навіть якщо рух майже зовсім непомітний, одна маленька помилка іноді визначає все.
Розділ «Мистецтво самозахисту» - система рукопашного бою, яка робить акцент на швидкій нейтралізації загрози життю. Це можливість зихищатися в будь-якій ситуації будь-якими предметами та без них від будь-якого супротивника використовуючи мінімум зусиль та отримуючи максимум ефективності.
Крім того Ви будете мати можливість оздоровитися, зміцнити тіло та душу та стати більш гармонійною особистістю незалежно від Вашого віку.
 
Навчання доступне кожному.
Заняття, з одного боку, корисні для здоров'я, доступні та нетравматичні навіть дуже літнім людям (більшість відомих майстрів жили, продовжуючи займатися, до 90-95 років). З іншого боку, вони дозволяють дуже ефективно розвинути ряд якостей, необхідних для будь-кого: увагу, реакцію, координацію рухів, відчуття дистанції, правильне розслаблення і концентрацію, правильне дихання, правильну поставу, підключення стегон до руху верхньої частини корпусу. Нарешті, при повній стресів сучасного життя важливо, що заняття дають прекрасну розрядку і вихід енергії, знову-таки практично виключаючи травми. Не останнє значення має і робота із зброєю різної довжини, що дає можливість ефективно використовувати для самозахисту будь-які предмети.
Наставник:
Олег Почигайло
- Більше 10 років тренерського досвіду;
- Представник в регіоні унікальних індійських, індонезійських, філіппінських та японських шкіл бойових мистецтв;
- Представник в регіоні інтелектуального спорту та "Української Федерації Го";
- Біоенерготерапевт, нумеролог;
- Майстер енергетичного масажу та Юмейхо-терапії.