logo
 
(050) 153-29-89
rus ukr
М
а
г
а
з
и
н
Ф
е
с
т
и
в
а
л
ь
Yoga
Йога-центр "Yoga IF School" - йога для всіх!
Ми чекаємо вас за адресою: вул.Зв'язкова  
Скинь зайве - 2

Довгоочікуване продовження проекту - «СКИНЬ ЗАЙВЕ-2»! Унікального і першого професійного курсу по схудненню в Івано-Франківську.
5 березня (субота 17:00) БЕЗКОШТОВНА презентація проекту «СКИНЬ ЗАЙВЕ-2», опісля якого, за умови проходження відбору - тримісячний курс.
 
Фізичний стан, вигляд тіла та самосприйняття впливають на все наше життя, викликаючи дисбаланс психологічного та психічного стану. Наш проект націлений на максимальне відновлення балансу тілесних процесів, що призводить до зміни сприйняття себе та світу.
Дані заняття змінюють емоційний стан, трансформуючи неспокійні побоювання - в мужність, а нерішучість, нездатність «тверезо» міркувати - в здатність приймати позитивні рішення, емоційну нестійкість - у впевненість та душевну рівновагу.
 
Проект «Скинь зайве-2» - це не просто заняття, а тотальна робота над собою, основною метою якої є:
• Активне спалювання жирової тканини
• Тонус м’язів, тканин, зв’язок, суглобів, нервової системи
• Покращення метаболізму, циркуляції крові, лімфи, секреції гормонів, хімічного балансу та обмінних процесів
• Відновлення і нормалізація роботи всіх систем організму
• Формування навичок здорового способу життя (режиму харчування, фізичної активності).
Заняття побудовані комплексно, враховуючи основну мету (спалення жирової маси) на основі фізіології та психології й включають у себе різні допоміжні засоби. Наша професійна допомога плюс ваша сформована внутрішня мотивація й дисципліна - наша спільна перемога.
 
Відбудеться набір у групу закритого характеру, в яку потраплять не всі бажаючі, адже буде проводитись співбесіда на основі розмови із психологом та лікарем.
 
Головними факторами відбору будуть:
• стан здоров’я;
• вік;
• вага до 100 кг;
• особиста мотивація та готовність працювати тривало (курс 3 місяці).
 
В проект будуть задіяні досвідчені спеціалісти:
- Лікар загальної практики.
- Психолог-спеціаліст з харчової поведінки.
- Консультант по харчуванню, який буде відповідальний за «щоденник харчування» та індивідуальне меню для кожного учасника особисто - згідно потреб і з урахуванням фізіологічних та психічних особливостей.
- Два спеціалісти-інструктори вищої категорії, які відповідатимуть за комплексну фізичну підготовку методами ЙОГИ, та загальної фізичної реабілітації. Акцент тілесної практики – жироспалення та приведення в тонус тіла.
- Висококласний масажист (додатково, у вартість курсу не входить) з такими напрямками масажу, як антицилюлітний, ліполітичний, різноманітні обгортання.
 
На вихідних організовуватимуться зустрічі із психологом та консультантом по харчуванню, тематичні екскурсії та поїздки.
 
5 березня, у суботу (початок - 17:00, тривалість - 2 год.), в «Yoga IF School» відбудеться презентаційне заняття/обговорення системи «Скинь Зайве».
 
Презентація безкоштовна, обов’язковий попередній запис за телефоном (066)722-12-02.