logo
 
(050) 153-29-89
rus ukr
М
а
г
а
з
и
н
Ф
е
с
т
и
в
а
л
ь
Yoga
Йога-центр "Yoga IF School" - йога для всіх!
Ми чекаємо вас за адресою: вул.Зв'язкова  
21.05.2016р. - Четвертий безкоштовний ЙОГА марафон

 
 
Друзі, ми раді повідомити, що це вже наш ЧЕТВЕРТИЙ Івано-Франківський ЙОГА-марафон. Цього разу захід змінив формат і присвячений унікальному дійству – відкриттю нового масштабного йога-центру від «Yoga IF School» в м.Івано-Франківську.
 
Крім титулованих майстрів Франківщини, на марафон завітають відомі майстри із Києва, Львова, а також музиканти з Кіровограду.
Заняття будуть поділені по класах і програма відбуватиметься із 9:00 по 15:00.
 
Для реєстрації вам потрібно у формі вказати, чи ви раніше займалися йогою і чи плануєте на марафоні бути від початку і до кінця, і ми оптимально сформуємо вам графік відвідування класів. Оскільки людей буде багато, все відбувається за попереднім записом і наші менеджери оптимально розподілять вас по класах.
 
Захід розпочинається в 9:00 РЕЄСТРАЦІЯ і отримання плану відвідувань заходу.
9:30 урочисте перерізання стрічки і відкриття нового ЙОГА-центру.
10:00 – Вступна промова від засновників «Yoga IF School»
10:15-10:45 Міні-лекція «Для чого сучасній людині ЙОГА?» Проводять Сулик Юрій, Слава Гуцалюк, Сергій Пляшечко.
 
Заняття відбуватимуться паралельно в трьох залах:
 
ЗАЛ «BIG»
 
11:00-12:00 Сулик Юрій (Івано-Франківськ)
Програма класу: «Всесторонній тренінг+витягування спини».
Будуть представлені техніки йоги в системному варіанті, для опрацювання основних сегментів рухливості людини. Демонстрація елементів на гнучкість, силу, витримку та робота із диханням. Предствалення авторської методики «адаптаційно-цілісної ЙОГИ». Акцент на витягування спини, освоєння пашчімоттанасани. Продемонструються основні принципи освоєння гнучкості та речі які сприятимуть більш швидкому прогресу.
 
12:15-13:15 Сергій Пляшечко (Львів)
Програма класу: УПАВІШТХА Конасана
Упавіштха Конасана - асана для зміцнення і відновлення роботи органів малого тазу і поясниці. Практика Конасана зміцнює хребет, стимулює роботу органів черевної порожнини, покращує кровообіг в області тазу. Також, Упавіштха Конасана покращує еластичність стегнових м'язів, підколінних сухожиль. Конасана сильно і позитивно впливає на органи стихії «вода» - свадхістана чакру. Йоги стверджують, що той, хто володіє цією чакрою, не боїться води і має владу над стихією води. Він примножує свої психічні сили, розвиває знання і здібності керувати своїми почуттями. При оволодінні нею гнів, пожадливість, сліпа любов, прихильність, хибне знання, омана, зарозумілість, гординя, заздрість, ревнощі та ін. повністю знищуються.
На класі будуть надані фрагменти матеріалу по технікам на розкриття «поперечного шпагату» з особистого досвіду. Багато хто стикається з обмеженими можливостями свого опорно-рухового апарату і на цьому зупиняються в практиці. Правильно підібрана тренувальна програма з урахуванням дихання і міксу тренувальних режимів дозволять просунутися в ще одному напрямку свого розвитку.
 
13:30-14:30 Слава Гуцалюк (Київ)
Програма класу: Здоровий хребет через парні терапевтичні витягування.
Ця тема буде однаково корисна тим, хто бажає під час тренувань взаємодіяти зі своїм партнером, та для тих, хто у якості партнера може зробити для себе власне тіло, з величезною кількістю його можливостей та потенціалу! Також, у якості партнера можуть бути прості предмети побутового вжитку: рушник, стілець, тощо...
Задля нашого розвитку та руху в напрямку здорового життя усе передбачено Тим, Хто є Творчим Художником усього того, що ми можемо спостерігати та відчувати навколо:).....
14:45-15:30 Концерт музикантів із Кіровограду «Два Дерева», які працюють в напрямку етно-транс.
 
ЗАЛ «SMALL»
 
11:00-12:00 Світлана Лютіна та Демиденко Оля (інструктори «Yoga IF School») проведуть ознайомче заняття для початківців в режимі всестороннього тренінгу.
 
12:15-13:15 Салітра Наталія та Несторко Роман (інструктори «Yoga IF School») проведуть ознайомче заняття для початківців в режимі всестороннього тренінгу.
 
13:30-14:30 Мар'яна Абібулаєва та Ігор Левченко (інструктори «Yoga IF School») проведуть ознайомче заняття для початківців в режимі всестороннього тренінгу.
 
ЗАЛ «ART YOGA SPACE»
11:00-12:00 Година запитань майстрам. Слава Гуцалюк (Київ) та Сергій Пляшечко (Львів)
12:15-13:15 Година запитань майстрам. Сулик Юрій, Лютіна Світлана та Демиденко Оля (майстри «Yoga IF School»)
13:30-14:30 Година консультацій адміністраторів «Yoga IF School». Питання запису і т.п.
 
Попередній запис обов'язковий. Реєструйтеся за посиланням http://goo.gl/forms/Lw04obkVh7
Деталі за тел. (068) 9055630