logo
 
(050) 153-29-89
rus ukr
М
а
г
а
з
и
н
Ф
е
с
т
и
в
а
л
ь
Yoga
Мережа йога-центрів "Yoga If School" - йога для всіх!
Ми чекаємо вас за адресами: вул.Зв'язкова, 6 та вул.Стуса, 35а.  
БЕЗКОШТОВНИЙ концерт легендарного музичного колективу «ATMASFERA» в рамках «V Івано-Франківського ЙОГА марафону»


Це щось неймовірне! На запрошення «Yoga IF School» БЕЗКОШТОВНИЙ концерт легендарного музичного колективу «ATMASFERA» в рамках «V Івано-Франківського ЙОГА марафону».

Початок марафону о 10:00.

Виступ «ATMASFERA» о 17:00

Сам марафон і концерт легендарного гурту БЕЗКОШТОВНИЙ!

«АтмАсфера» – це яскравий, колоритний український гурт міжнародного рівня та визнання. В їхній музиці гармонійно поєднуються дві протилежності. З одного боку – невловимість, чутливість і делікатність, з іншого – сила, енергія і потужність. Також це поєднання етнічних мотивів з сучасним оркестровим звучанням, що надає музиці характерності та неповторності. Особливістю «АтмАсфери» є сакральна мова більшості пісень – це санскрит та тексти з мантр. Також гурт співає українською та англійською мовами. Прикрасою гурту є дівчата – близнята, в яких генетично закладена відкритість до всього нового, адже їх батько – Юрій Яремчук – відомий музикант жанру імпровізаційного джазу та авангарду. Також величезну увагу привертає запальний перкусіоніст грузинського походження.

«АтмАсфера» – це мультиінструментальний гурт, який цікаво поєднує такі інструменти як: флейта, клавіші, гітара, мандоліна, арфа, гармонія , бузькі, різні перкусії, бас-гітара, саксонет, дзвіночки, дарбука та інші інструменти з цілого світу. Цей гурт є унікальним як за ідеєю, так і за звучанням. Його неможливо сплутати ні з яким іншим.

Свій творчий шлях гурт починав у Львові із напрямку Indie Music. У 2003 році був виданий перший альбом гурту «Знайти». Але вони не зупинялися на пошуку нових станів та звучань. Сестри Яремчук та Андрій Шадій у 2004 році починають імпровізувати з мантрами і звертаються до різних культур світу, створюючи новий матеріал. У 2004 виходить їх новий альбом « Forgotten Love», – це поєднання мантр з медитативною музикою. Цей альбом вже в більшій мірі визначив новий музичний напрямок гурту і мав великий резонанс серед музичних критиків.

Зараз музиканти зосереджені на етнічному напрямку та World music. Вперше гурт заявив про себе у 2006 році – перемогою в українському відборі фестиваля «"The Global Battle of the Bands". Потім гурт представляв Україну на фіналі цього конкурсу у Лондоні , де зайняв 4-те місце серед 48 гуртів зі всього світу. Пізніше у 2008 році гурт виграв приз глядацьких симпатій «Zloty Baczek» (Zolota Dzyga) , на фестивалі WOODSTOCK у Польші (як найкращий гурт фолькової сцени). У 2009 році став учасником фестивалю «Moldejazz» у Норвегії. Фіналіст найбільшого у Польші музичного TВ ШОУ «Must Be The Musiс» (2011). Переможець українського відбору до міжнародного фестивалю «Emergenza» (2012). Визнаний найкращим гуртом на американському порталі «Musical Discoveries» (2012).

17 вересня у Івано-Франківську в рамках «V Івано-Франківського ЙОГА марафону» АтмАсфера заграє свої вже відомі композиції з останніх альбомів «Integro» та «Internal» та порадує глядачів новими піснями.

Музиканти підкорюють глядачів не лише музикою та стилем, а й ідеєю. «World music – World Peace» – ідея, котру гурт намагається донести публіці в кожній своїй композиції.

Символічно, що саме музику «АтмАсфери» https://www.youtube.com/watch?v=bmCMr2fb7vE (2,14–3,09) використовувала команда з Івано-Франківська у своєму виступі на танцювальному проекті Майданс-2012.