logo
 
(050) 153-29-89
rus ukr
М
а
г
а
з
и
н
Ф
е
с
т
и
в
а
л
ь
Yoga
Мережа йога-центрів "Yoga If School" - йога для всіх!
Ми чекаємо вас за адресами: вул.Зв'язкова, 6 та вул.Стуса, 35а.  
Безкоштовний семінар "Концепція гармонійного здоров’я людини" із Зеновієм Швецем

 
У неділю, 30.04.2017, о 12:00 у Центрі розвитку людини "Гармонія" відбудеться безкоштовний семінар.
 
Місце проведення: йога центр "Yoga IF School", вул. Стуса, 35а, м.Івано-Франківськ.
 
Тема: "Концепція гармонійного здоров’я людини. Цілюща сила дихання. Принципи, суть та метод зцілення від 80% хворіб. Нетрадиційні методи ефективної діагностики".
 
Цього разу в нас особливий гість – людина, яка зцілила себе повністю сама за допомогою дихання та отримала міжнародне визнання. Ви почуєте інформацію з перших вуст від практика, який хоче і може поділитися з вами інформацією про дихання.
 
Проводять:
 
Зеновій Швець – майстер з дихання, людина, яка досконало освоїла один з провідних методів дихання, директор ТОВ "Альфа-аудит ЛТД". Його принцип: "В кожній людині закладений величезний потенціал, тому кожен із нас має обов’язок розпізнати та розгледіти у собі таланти, протягом усього життя їх розвивати, вдосконалювати та використовувати для блага свого та блага інших людей".
 
Олег Почигайло – наставник, біоенерготерапевт, нумеролог, майстер енергетичного масажу, Рейкі та Юмейхо-терапії, автор програми "Концепція гармонійного здоров’я людини", керівник Центру розвитку людини "Гармонія", представник в регіоні унікальних індійських, індонезійських, філіппінських та японських шкіл бойових мистецтв, інтелектуального спорту та "Української федерації Го".