logo
 
(050) 153-29-89
rus ukr
М
а
г
а
з
и
н
Ф
е
с
т
и
в
а
л
ь
Yoga
Йога-центр "Yoga IF School" - йога для всіх!
Ми чекаємо вас за адресою: вул.Зв'язкова  
Сеанс-концерт ЗВУКОВОЇ ТЕРАПІЇУ ці весняні дні ми з вами відправимось в магічну подорож, у світ цілющих звуків!
 
З приходом весни все навколо прокидається, оживає і звучить!!! Щоб почути це звучання, заплющіть на хвилинку очі і прислухайтеся до звуків навколишнього світу… Що ви чуєте? Шум транспорту, гудки автомобілів, грюкіт аудіосистем? Або ж м'який шелест дощу, сміх дітей чи заспокійливу мелодію струнного оркестру? Світ відлунює нам різноголосим ехом звуків…
 
В звуках живе справжня містерія, надзвичайна магія, яку ми відкриємо для вас через дивовижні інструменти, кожен з яких дарує свою особливу звукову історію. Цей Звук відтворюватимуть для вас чудодійні космічні інструменти зі всіх куточків світу, такі як: тібетські співочі чаші, валдайські дзвіночки, гонги, шаманські бубни, діджеріду, шум струмочків, варган та перкусія. Їх обертонне звучання перенесе вас в світ високогірних Гімалаїв та відкритий простір Космосу, туди, де панує Гармонія та Спокій. Чарівні звукові композиції повідають вам про неймовірне життя Всесвіту та відгукнуться у підсвідомості живими хвилюючими вібраціями.
 
Це практика, спрямована на гармонізацію та оздоровлення внутрішнього психоемоційного стану. Містичні звуки тібетських співочих чаш, валдайських дзвіночків, караталів (тінькша) очищають енергетичні канали в тілі людини від «блоків», запускаючи відновлювальні процеси та дозволяючи енергії вільно пронизувати все тіло, привносячи силу і легкість, відкриваючи шлях новим можливостям в житті.
 
Перші удари в Гонг дадуть нам можливість звільнитися від постійного стану контролю і звичайного мислення. Негативні емоції та постійний хаос зупиняються, усувається неритмічність і відновлюються початкові вібрації всього тіла та внутрішніх органів. Величне звучання Гонга здатне творити чудеса – це давно відомо практикуючим медитації, цілителям і звукотерапевтам, які успішно використовують цей інструмент у своїй практиці. Вібрація Гонгу з Древніх часів цінувалася і використовувалася для поглиблення стану в практиці і збільшення результату від неї. Його здатність видавати наймогутніші вібрації позитивним чином впливає на навколишній простір, очищаючи його від негативних енергій і шкідливих сутностей і створюючи сприятливу атмосферу. Звук і вібрація Гонгу покращують прохідність нервових імпульсів з мозку в тіло і назад, впливають на судини, покращуючи стан кровоносних русел, на кістковий мозок і вироблення стовбурових клітин, на все рідке середовище, покращуючи гомеостаз, на прохідність клітинних мембран і кількість мітохондрій, очищаючи клітини від продуктів життєдіяльності і піднімаючи енергопотенціал кожної клітини і всього організму в цілому. Гонг - це неймовірний природній імуностимулятор!
 
Що представляє собою сеанс звукотерапії? Це релаксація, в процесі якої відбувається глибоке розслаблення. Під дією вібраційно-акустичної хвилі створюється звуковий резонанс, який взаємодіючи з органами і функціями організму, запускає механізми реабілітації (самовідновлення), які продовжують працювати і надалі протягом тривалого часу.
 
Унікальність методу полягає в поєднанні різночастотних звукових інструментів, та синхронізації звукових частот, що дозволяє змінювати психоемоційний і психофізичний стан людини, та отримати максимально позитивний терапевтичний ефект.
 
Очікуваний ефект від сеансу: за рахунок звільнення від витіснених у підсвідомість переживань, отриманих внаслідок психологічних травм, проходять стреси, депресії і хронічна втома вже навіть після першого такого сеансу.
 
Окрім того, під час сеансу звукотерапії відбувається:
- поліпшення функціонального стану організму;
- синхронізація правої і лівої півкуль мозку;
- підвищення стійкості до стресу;
- прискорення процесів відновлення після перенесеної хвороби чи травми;
- балансування енергетичного поля людини;
- покращення і відновлення режиму сну;
- зняття головної болі, втоми, емоційного дисбалансу;
- підвищення імунітету, внутрішнього спокою і благополуччя.
 
Сеанс-концерт ЗВУКОВОЇ ТЕРАПІЇ проводять:
 
Володимир Сарахман – досвідчений майстер цілющого звуку з унікальними авторськими напрацюваннями в галузі звуко-резонансної терапії.
 
Юрій Сулик – відомий майстер йоги, керівник «Yoga IF School», який професійно використовує музичні інструменти в своїй методології.
 
Місце та час проведення: 7 травня (неділя), час початку 12:30 (тривалість 2,5 год.), йога центр «Yoga IF School» по вул. Зв’язкова 6.
 
ОБОВ'ЯЗКОВИЙ ПОПЕРЕДНІЙ ЗАПИС!
Запис за тел. (050)153-29-89
або ж на рецепції.
Вартість з однієї особи: 150 грн.