5 заспокійливих асан для підзарядки цієї осені

Літо у більшості з нас асоціюється з позитивними емоціями, відпочинком, сонячною погодою та насиченими вихідними. Тому так не хочеться занурюватися в рутинні осінні будні. Нижче наведено комплекс вправ, які допоможуть Вам зустріти осінь більш привітно – з гарним настроєм та самопочуттям.

Цей цикл асан сприяє бадьорості духу і допомагає впоратися з осінньою нудьгою, щоб не витрачати даремно енергію, яка нам необхідна для нових справ і планів на цілий рік вперед, до наступної відпустки (канікул).

 Особливо ефективно виконувати комплекс на свіжому повітрі, щоб сповна відчути всю красу і красу сезону.

«Знову на роботу» – Поза дитини (Balasana)

Ця асана «складає» наше тіло в положення, в якому ми перебували в утробі – воно асоціюється з відсутністю стресу, теплом та комфортом. Дотик лобом до підлоги або матюки в цій позі також допомагає заспокоїти наш розум і чинить легкий тиск на ту область кори головного мозку, яка відповідає за розвиток пізнавального мислення.

«Як рано треба вставати!» – Поза Воїна I (Virabhadrasana I)

Ця поза сприяє одночасно і підзарядки та «заземлення». У цій асані Ваше тіло спрямоване вперед, що підсвідомо асоціюється з готовністю протистояти труднощам.

«Менше сонця – більше смутку» – Поза Дерева (Vrksasana)

Дерево – символ стійкості. Вітри змінюють сильніше восени, але якщо Ви можете навчитися бути стійким і гнучким, як дерево – ніщо не зможе Вас «вибити з колії». Що не гнеться, те ламається.

«Як знову сфокусуватися на цілях?» – Поза Богині (Utkata Konasana)

Це також поза заземлення та активізації. Відкривши основу та стабілізуючи ядро, ми можемо запалити вогонь у животі за допомогою пранаями та крії. Пильний погляд прямо собі допомагає собі сформулювати цілі цієї осені і зрозуміти шляхи їх досягнення. Додавання криї до цієї пози посилює зростання енергії.

«Більше шуму і суєти» – Нахил вперед, що сидить (Paschimottasana)Внутрішні органи стискаються, це допомагає стимулювати парасимпатичну нервову систему. Під час перехідного літньо-осіннього періоду ми зазвичай зустрічаємо нових людей, беремо він нові обов’язки, підлаштовуємося під нові ритми. Тому дуже важливо не «втратити себе» – хоч іноді схиліть голову до ніг, ближче до землі, і подумайте.

 Balasana 
Virabhadrasana I 
 Vrksasana 
  Utkata Konasana
  Paschimottasana