logo
 
(050) 153-29-89
rus ukr
М
а
г
а
з
и
н
Ф
е
с
т
и
в
а
л
ь
Yoga
Йога-центр "Yoga IF School" - йога для всіх!
Ми чекаємо вас за адресою: вул.Зв'язкова  
Чого не вистачає для щастя ... йоги!

Щастя неможливо виміряти, але його реально досягти! Кожен уявляє його по-своєму, відчайдушно шукає і чекає. У кожного свій набір бажаних або обов'язкових його компонентів, тобто у кожного своє щастя, і крім Вас, ніхто більше на нього не претендує.
Але якщо конкуренції тут немає як такої, чому лише небагатьом вдається знайти його? Чому найбільш суб'єктивно щасливими є люди з бідних, малорозвинених країн? Психологи стверджують, що насправді існують деякі загальні критерії щасливої людини, які не залежать від місця та умов її проживання. Судячи з відгуків про Yoga IF School, багато наших учнів завдяки йозі виявили і розвинули ці критерії в собі.
Хоча судіть самі, щастя приводить людей в йогу, чи йога веде людей до щастя.
 
 
Отже, ми згодні з психологами, що щасливі люди:
1. Уміють отримувати задоволення
У житті стільки приємних моментів: послухати хорошу музику, спробувати вишукану страву, полежати в теплій ванні, отримати комплімент, провести час зі старим другом, подивитися красивий захід сонця і т.д. Задоволення чекає нас на кожному кроці, потрібно тільки зробити цей крок, зосередитися на ньому і відчути.
«Сьогодні йога - це те заняття, яке приносить мені задоволення, а через призму звичайних буднів, ти розумієш, наскільки велика розкіш - робити те, що тобі дійсно подобається, і отримувати від цього задоволення!»
Багрій Юлія, 23 роки, спеціалізація - менеджмент управління персоналом, та організації бізнесу.
 
2. Не порівнюють себе з іншими
Дослідження показують, що наше відчуття себе на тлі інших дуже сильно впливає на почуття суб'єктивного благополуччя. Але статус у порівнянні з оточуючими - занадто непостійна щоб на неї опиратися, набагато корисніше фокусуватися на собі і власному розвитку.
«Я не можу сказати, що в мене все виходить, чи що досягла якихось значних результатів. Не сідаю на шпагат, не стою на голові, але для мене не так важливий кінцевий результат, як сам шлях, і цей шлях в йозі мені цікавий. Звичайно, досягнення також є: я почала більше володіти своїм тілом, відчувати його, покращилась координація, гнучкість, рівнішою стала спина, плоскішим живіт :)) Але крім цього всього я відчуваю, що йога дає дещо більше. Вона вчить мене прислухатись до себе, пізнавати справжню себе!»
Діана Пашко, 25 р., Економіст.
 
 
3. Уміють бути вдячними
За статистикою, люди, які частіше відчувають вдячність – за світанок, за дружбу або просто за те, що вони живі – на 25% щасливіші, ніж люди, які сприймають все, як належне.
«Чи змінилась я від тоді, як почала практикувати йогу? - Відповідь: однозначно так! По-перше, на світ почала дивитись трохи іншими очима, ніж колись; бачити прекрасне навіть поспішаючи похмурим ранком на роботу; посміхатись просто так перехожим і заряджати їх позитивом.»
Вікторія Лаврук, перекладач.
«..і правдивими словами було те, що треба навчитись відчувати своє тіло, і я відчувала, втому, яка розливаючись по тілу приносила радість, спокій і ту гармонію, власне кажучи, за якою я йшла. І кожна частинка тіла казала мені: «Дякую», роздумів більше і не було. Я знала, що це тепер моє, це те що я хочу робити, я хотіла розвивати своє тіло, і саме завдяки заняттям йогою».
Багрій Юлія, 23 роки, спеціалізація - менеджмент управління персоналом, та організації бізнесу.
«Враження від занять чудові, а моя спортивна форма покращується в геометричній прогресії і зупинятись на досягненому - не збираюсь. Чому саме йога? Дружина порадила. За це, та й не тільки, я їй дуже вдячний!»
Олег Тромса, 39 років, веб-дизайнер.
 
4. Тягнуться до інших щасливих людей
Спілкування з людьми, з якими цікаво, з якими є спільні переживання, чия компанія Вам подобається – не так легко отримати в достатній кількості. Позитив легко передається від людини до людини, тому розширюючи своє коло спілкування за рахунок позитивних щасливих людей, ми самі стаємо такими.
«Беззаперечним є той факт, що йога для мене є одним з численних способів соціалізації: нові цікаві знайомства завжди несуть багато корисного та піднімають життя на новий якісний рівень.»
Олеся Дорош, 34 роки, викладач.
«Справа в тому, що це не просто заняття, це набагато більше. Насамперед, перебування в спільноті людей близьких за духом, яким просто існування в межах робота-дім не достатньє. Наші тренування не є винятково спортивного спрямування, вони направлені на гармонійний тристоронній розвиток тіло-душа-розум.»
Федорків Оксана, викладач інституту мистецтв Прикарпатського університету імені Василя Стефаника.
 
5. Правильно харчуються
Великий відсоток дорослого населення страждає ожирінням, не дивно, що багато хто з них незадоволені собою (зовнішнім виглядом, здоров'ям, особистим життям і т.д.) і звідси не щасливі в повній мірі. Щоб уникнути цієї долі, їжте натуральну, здорову і смачну їжу.
«З'явились корисні звички, як от самодисципліна та вибір в сторону здорового харчування, відмова від алкоголю. Зараз йога стала для мене необхідною частинкою мого життя. Завжди приємно провести час на заняттях, усвідомлюючи користь для свого здоров'я в колі позитивно спрямованих людей, під пильною увагою кваліфікованого викладача.»
Наталія Височанська, 32 роки, перукар.
«класне відчуття власного тіла, яке, як виявилось, може гнутись, розтягуватись і викручуватись; поступове формування спортивної статури; новий підхід до харчування, сприйняття себе та навколишнього середовища.»
Оля Романова, 32роки, менеджер зовнішньоекономічної діяльності.
 
6. Мають почуття гумору
Тут важливий зміст: тільки добрий, світлий, не спрямований на приниження себе та інших, гумор сприяє добробуту людини. Потрібно вміти посміятися над усім, особливо корисно не надто серйозно приймати огидні, жахливі і гнітючі речі та події.
«моє сприйняття «йогів» як релігійних фанатиків, чи «секти» потерпіло крах))). Хоча б це + здоровіша спина, то вже мої великі досягнення за останні 2 роки))»
Ярослав Яцишин, 38 років.
«Происходит какая то энергетическая подпитка. Занятия продуманы и не повторяются. В зале царит атмосфера доброжелательности. Ну и моё эго просто балдеет. Четвёртый год занимаюсь чем то важным.»
Шушняк Наталья. 47 лет. Менеджер ресторана
«Я навіть знаю, що таке собака дивиться вгору, а потім вниз і розумію, що собаці пощастило краще ніж мені. А ще знаю, що Сулику Юрію подобається число 27, він заставляє під це число робити динамічну чатуранга дандасану. А найулюбленіший день це субота - Йога Нідра, я з захопленням хожу на неї, і там засинаю ((.»
Олексій Мельник, 30 років; широка сфера діяльності, одна із ... адміністрування в "Yoga IF School";)
«Чомусь склалася думка що йога - це не для чоловіків. Ну .. ну .. Прийдіть до Юри на заняття та витримайте від початку до кінця. Інколи складається враження що нас готують до спецназу. Повага всім дівчатам, які це все витримують.»
Івасів Руслан. Підприємець. 39 років. Займаюсь йогою 2-й рік.
«На перших заняттях було досить складно. Половину асан (вправ), здавалося, мають виконувати циркові акробати, а не я, проста смертна. :) Проте, як виявилося пізніше, не все так погано. З часом стало набагато легше і зрозуміліше. Йога виховує терпіння і наполегливість, все поступово починає вдаватися.»
Марта Ганусяк, 27 років, архітектор
 
7. Висипаються
Розлади сну дуже популярні в наш стресовий час, враховуючи, що відсутність повноцінного сну робить людей більш дратівливими, імпульсивними, нездатними думати. Так що експериментуйте, щоб дізнатися, скільки годин сну Вам потрібно, і намагайтеся знайти їх для себе.
«Тут я зустріла хороших, цікавих людей, з якими хочеться підтримувати зв'язок. Йога дала мені можливість відновити душевну рівновагу, допомогла впоратись із порушеннями сну, а «балансуючі» асани дуже добре заспокоюють нервову систему».
Оксана Микицей, 28 років, викладач.
 
 
8. Сповнені оптимізму
Сила позитивного мислення не може бути переоцінена. Проста впевненість, що все вийде, зрештою допомагає управляти стресом і думати більш позитивно про поточну ситуацію в житті.
«Відколи я почала займатись - отримую величезний заряд енергії, я все встигаю, в мене завжди чудовий настрій, позитивне мислення і піднесене самопочуття.»
Стасевич Тетяна, лікар УЗД.
«Ну и достижения не заставили себя ждать. Уже через год могла перечислить много чудес, которые со мной случились: боли в спине уменьшились, стала увереннее в себе, мне стало легче прощать людям, принимать их такими как есть, появилось более доброжелательное отношение к окружающим, чаще просто хочется улыбаться».
Лукъяничева Галина. Занимаюсь йогой почти 3 года. Главный бухгалтер ООО «Микрол»
 
9. Легко адаптуються
Життя змінюється набагато частіше і набагато більш непередбачувано, ніж хотілося б більшості з нас. Тим, хто вміє адаптуватися, доводиться менше турбуватися про неможливість все передбачити в житті і підготуватися, вони легше приймають з гідністю, те, що їм приготовлено в цьому світі, і йдуть далі.
«З впевненістю можу сказати, що йога допомагає втриматись серед численних хвиль на гребені саме тієї хвилі, на котрій тобі потрібно бути в даний момент часу ... і найцікавіше те, що не просто втриматись, а зосередившись стати на рівні ноги, розпрямити спину, вдихнути на повні груди!»
Олеся Дорош, 34 роки, викладач.
10. Фокусуються на теперішньому моменті
Щасливі люди, як правило, живуть в даний момент. Вони не зайняті речами, які відбулися в минулому, їх не переслідують нав'язливі думки про майбутнє. Не важливо, позитивні чи негативні ці думки, адже навіть якщо Ви з позитивом багато думаєте про те, що буде, Ви не зосереджені на тому, що є зараз, і не можете бути щасливими в цей момент. Також важливо пам'ятати минуле, але шкідливо жити в ньому.
«Йога не буває два рази на тиждень. Вона з тобою кожної миті. Тут і зараз! Capre Diem!»
Редько Ольга, 32 роки, веб-дизайнер
«Я стала здоровішою, сильнішою, а головне - більш життєрадісною людиною, яка живе "тут і зараз"»
Вікторія Лаврук, перекладач.
«За останні роки змінилося сприйняття світу, пропала якась різкість і категоричність, пропали безглузді тривоги. З'явилося відчуття що в мене є шось таке що ніхто ніколи це незабере ... відчуття внутрішнього тепла і комфорту яке незалежить від обставин. Звичайно про покращення фізичного стану та самопочуття немає сенсу говорити)»
Iванна Гринишин, економіст, вік 32роки.
«Йога навчила мене жити тут і зараз і не думати про майбутнє. Йога заспокоює ... допомагає розслабитись і не звертати уваги на те, що відбувається.»
Наталія Івасів, 22 роки, рід діяльності - менеджер з туризму.
«в свідомості щось відбувається, коли ти виконуючи певну асану, вчишся бути в теперішній миті, пізнавати своє тіло, преходити межу, яка раніше не була досяжна, отримувати знання, бачити де ти був на початку і де ти зараз, ти починаєш знаходити відповіді на якісь запитання / ставити інші і любити бути саме в теперішній миті. Ці зміни в голові, які приходять мені подобаються :)»
Віра Повх, рекрутер в ІТ компанії.