logo
 
(050) 153-29-89
rus ukr
М
а
г
а
з
и
н
Ф
е
с
т
и
в
а
л
ь
Yoga
Йога-центр "Yoga IF School" - йога для всіх!
Ми чекаємо вас за адресою: вул.Зв'язкова  
Корекційна йога (фітнес-йога)

Корекційна йога (фітнес система корекції фігури) – базується на сучасних досягненнях практик фітнесу та древніх техніках йоги.
 
Основна ціль практики – це покращення зовнішнього та внутрішнього стану тіла, зменшення зайвої ваги, покращення тонусу та «підтягнутості» м’язової системи. Особливістю системи є те, що вона допомагає вирішити проблеми «в корені», а не тільки знімає зовнішні «симптоми» на короткотривалий період часу. Акцентована увага приділяється харчуванню та оптимізації власного раціону.
 
Підібрані найбільш дієві практики з різних систем фітнесу та технік фізичного розвиту з йоги. Активно задіюються сучасні та новаторські допоміжні аксесуари, приміром, такі як «Gymstick». Завдяки цьому значно збільшується ефективність занять, з’являється можливість опрацьовувати як основні «косметичні м’язи», так і внутрішні, які є ключовими для здоров’я людини. Активно в практиці задіюються степи (платформи).
 
Про колосальний вплив технік йоги на здоров’я і зовнішній вигляд відомо не одну тисячу років. Йога стала стандартом для успішних і багатих людей «заходу». Тому для корекції фігури ми відібрали найбільш ефективні фізичні практики з йоги, такі як окремі асани(положення тіла), та практики вьяям (вправ).
 
Корекційна йога - напрямок, що дещо відрізняється від інших занять зі сфери аеробіки та фітнесу. Заняття триває 1 год. 20 хв. На відміну від занять, які зазвичай тривають 55хв. Причина цього в тому, що заняття поєднують у собі аеробне навантаження з йогою або ж силове навантаження з йогою. Програма побудована таким чином, що за умови регулярного відвідування, заняття чергуються, наприклад «Степ-аеробіка + йога» змінюється на наступний тиждень заняттям «Функціональний тренінг + йога», наступного тижденя «Степ-аеробіка з елементами зумби + йога», змінюється заняттям «Тай-бо - степ + йога». Така система дає можливість не звикати до одноманітного навантаження та збільшує ефект тренування. Поєднання занять аеробіки з йогою підвищує оздоровчий ефект занять та дає можливість клієнту краще відчути своє тіло, навчитись його розуміти та ефективно працювати над вдосконаленням як тіла, так і певних психічних аспектів, які так само є не менш важливими у формуванні здорового тіла і духу (що і є головною метою занять).
 
Заняття проходять в сучасному центрі зі всіма умовами – якісний ремонт, клімат контроль, вентиляція повітря. Окремі роздягалки, душові, туалети для жінок і чоловіків. В центрі працює йога-фіт кафе, магазин товарів для йоги та здорового способу життя, масажний кабінет.
 
Google