logo
 
(050) 153-29-89
rus ukr
М
а
г
а
з
и
н
Ф
е
с
т
и
в
а
л
ь
Yoga
Йога-центр "Yoga IF School" - йога для всіх!
Ми чекаємо вас за адресою: вул.Зв'язкова  
Йога для вагітних: від теорії до практики

Пройшли ті часи, коли вагітність означала малоактивний спосіб життя в стінах власного будинку. Сьогодні багато лікарів і працівників охорони здоров'я заохочують у жінок бажання бути фізично активними впродовж всієї вагітності.

Але майбутня мама повинна усвідомлювати відповідальність за свою дитину і, вибираючи вид занять, в першу чергу пам'ятати про безпеку. Медики з різних країн світу вже давно поставили пренатальну йогу (або йогу для вагітних) на одне з перших місць у списку систем, які сприяють найкращій фізіологічній та психологічній підготовці до пологів. Такої ж думки дотримується і багато відомих мешканок Голлівуду – заняття йогою під час вагітності практикували такі зоряні молоді мами, як Дженьюарі Джонс, Хіларі Дафф і Пінк.

В той час як досвідчені йоги в період очікування дитини можуть продовжувати відвідувати свої звичайні заняття з невеликими змінами, новачкам обов'язково потрібно починати йога-уроки в спеціалізованій групі.

Якщо Ви проконсультувалисьз лікарем і не виявили ніяких протипоказань, можете починати заняття і з самого початку вагітності. Але організму необхідний час для адаптації до змін, які відбуваються в тілі вагітної жінки, тому перших 12 тижнів все ж краще обійтися без новацій.

Про переваги йоги для мами і майбутнього малюка вже згадувалося, але якщо Вам досі здається, що це занадто складно, що потрібна спеціальна підготовка або що вправи можуть нашкодити дитині, представляємо Вашій увазі кілька важливих поз, які входять до йога-комплексу, для «оцінки».

Vakrasаna (скручування)

 

Що виходить: опрацьовуються м'язи ніг, рук, шиї, плюс ніжний масаж органів черевної порожнини.

Paryankasana
 

Що виходить: зміцнюються м’язи живота, тазу і стегон

Bhadrasana (поза метелика)

 

Що виходить: зміцнюються внутрішні м'язи стегон і тазу

Parvatasana (поза гори)

 

Що виходить: сприяє зменшенню болів у спині, покращує поставу

Виявляється, як мало потрібно, щоб позбутися від болю в спині, набряків і зберегти прекрасну форму під час вагітності! Приходьте і особисто переконаєтеся в ефективності йога-комплексу для вагітних, до якого увійшли ці та багато інших вправ, спеціально підібраних, щоб Ви відчували тільки позитивні моменти статусу майбутньої мами.

Google