logo
 
(050) 153-29-89
rus ukr
М
а
г
а
з
и
н
Ф
е
с
т
и
в
а
л
ь
Yoga
Йога-центр "Yoga IF School" - йога для всіх!
Ми чекаємо вас за адресою: вул.Зв'язкова  
Зіркові хоббі. Чоловіки-йоги

 
Згідно з оцінками Yoga Journal, із загальної кількості практикуючих йогу в Америці відсоток чоловіків не перевищує 25%.
Чомусь так склалося, що йога отримала набагато більшу популярність серед жінок різного віку, і чоловіча частина населення вважає її заняттям виключно для слабкої статі. Можливо, чоловікам ближчі по духу більш динамічні види фізичної активності, але хто сказав, що їм не потрібен відпочинок і розслаблення? Безперечно, займаючись в тренажерному залі, можна витратити більше калорій і отримати видимий оку ефект швидше, проте до «легких» вправ асани йоги зараховують ті, хто їх ніколи не пробував виконувати. Це ж стосується і критики системи загалом.
Ось і виходить, що основну частину практикуючих йогу складають жінки не тому, що займатися будь-яким іншим «нормальним» видом спорту їм важко, а тому, що вони:
1) більш схильні до експериментів, тобто пробуючи і порівнюючи, вибирають найкращий варіант на основі власного досвіду, а не виходячи з суспільної думки;
2) більш терплячі і готові працювати на результат в довгостроковій перспективі;
3) більше піклуються про власне здоров'я;
4) розуміють, наскільки вміння розслабитися і відкинути все зайве важливо для загального самопочуття і працездатності.
Чоловікам не завадило б повчитися цього, чи не так? Тим більше, що сьогодні все більше представників мужньої половини людства відкривають для себе переваги йоги. Отже, йога і знаменитості.
 
Роберт Дауні-молодший
Крім акторства у Роберта Дауні-молодшого (відомого за фільмами «Солдати невдачі», «Залізна людина» і «Шерлок Холмс») є ще одне хобі – йога!
Роберт Дауні-молодший, який не так давно був далекий від духовного шляху і страждав від наркотичної залежності, відкрив для себе балансуючий ефект, який йога справляє на розум і тіло, та тепер із задоволенням розповідає про свій досвід і результати.
 
Меттью МакКонахі
Актор Меттью МакКонахі відомий (крім ролей у фільмах «Любов та інші неприємності», «Як позбутися хлопця за 10 днів», «Привиди колишніх подружок» та ін.) своєю любов'ю до пляжу і демонстрації свого бездоганного голого торсу. Більшість вільного часу актор з задоволенням проводить на піщаному березі зі своєю сім'єю і собаками, але часто його можна застати там за практикою йоги.
 
Адам Левін
Проводячи насичене життя знаменитості в Лос-Анджелесі, вокаліст Maroon 5 не міг не помітити ріст популярності йоги, але не виявляв до неї інтересу через, як він потім сам визнав, «банальні стереотипи». Одного разу він відчув, що його звичайні тренування в залі зайшли в глухий кут і стали приносити більше шкоди, ніж користі: «Вправи зі штангою зробили мою шию масивною, і я виглядав, ніби почав перетворення на монстра». Розчарувавшись в колишній системі через наростання болю в попереку, «затягнутість» підколінних і стегнових сухожиль, він вирішив спробувати йогу. Це було п'ять років тому, і з тих пір Левін більше не повернувся до підняття залізних мас у залі. «Йога приймає Вас з тим, що у Вас є, ліпить і обробляє це, що є набагато більш природним шляхом до гарного зовнішнього вигляду і самопочуття».
 
Рассел Бенд
Тепер відомий англійський гуморист, актор, письменник, телеведучий і актор веде дійсно здоровий спосіб життя. Виявляється, велику частину дня він щодня присвячує йозі!
Він вже давно є великим шанувальником індійської системи вправ, яка дарує йому відмінну фізичну форму та гармонію всередині. Саме практика допомогла йому подолати багато труднощів і проблеми в житті, зокрема, розлучення з Кеті Перрі. Тепер Рассел навіть збирається відкрити власну студію в Лос-Анджелесі за допомогою свого інструктора.
 
Колін Фаррел
Колишній «поганий хлопець», якого ми знаємо за фільмами «Олександр», «Особлива думка» та ін., вдячний йозі за те, що вона допомагає йому триматися подалі від наркотиків і алкоголю і жити здоровим життям.
«Це допомогло мені відмовитись від кокаїну і віскі ... Мені більше подобається працювати. Мені більше подобається бути батьком. Мені подобаються речі, які раніше я не думав, що зможу полюбити, - наприклад, йога! »
Виходить, йога дійсно може змінити життя?
Google