logo
 
(050) 153-29-89
rus ukr
М
а
г
а
з
и
н
Ф
е
с
т
и
в
а
л
ь
Yoga
Йога-центр "Yoga IF School" - йога для всіх!
Ми чекаємо вас за адресою: вул.Зв'язкова  
Йога 55+

 

 

«Успіху в йозі досягне кожний, хто зуміє здолати свою лінь. І не важливо, молодий він, або старий, або навіть хворий чи слабкий. Лише б практика його була наполегливою"

Хатха-Йога-Прадіпіка

 

Після 50-ти у людини з’являється більше часу для догляду за собою та своїм здоров’ям. Зазвичай старші люди менш рухливі та сприятливіші до різноманітних захворювань. Сидячий образ життя призводить до ослаблення м’язів, втрати гнучкості та балансу.  Йога для літніх людей допоможе залишатись у формі та бути здоровими.

Назва цього класу досить умовна. Крім того, що тіло із віком стає менш гнучким, існують безліч інших вікових змін, на які в цій групі акцентують увагу.

Заняття проводить дипломований спеціаліст, який підбирає програму під можливості учнів центру. Вправи адаптовані до індивідуальних особливостей кожного, групи складаються з невеликої кількості людей . Асани направлені на нормалізацію кров'яного тиску, балансу нервової системи. Вони відіграють важливу роль у профілактиці серцевих захворювань та проблем нервової системи.

Заняття йогою сприяють:

- Покращенню сну, який у літніх  людей зазвичай чуйний та фрагментований. З віком існують проблеми з безсонням, в результаті знижується денна активність. Практика йоги впливає на якість сну та зменшує час, який необхідний для того щоб заснути;

- Зменшенню болі в суглобах;

- Зниженню артеріального тиску, рівня цукру в крові, холестерину і тригліцеридів.

- Втраті надмірної ваги;

- Покращенню настрою;

- Вирішенню проблем з диханням;

- Соціалізації, адже літні люди часто відчувають самотність, а контактна група дає почуття приналежності.

Йога розвиває гнучкість, сприяє покращенню м’язово-сухожильного тонусу, позбавляє від  депресії,  покращує самопочуття, робить людину енергійною.

Важливо!

До занять допускаються люди, які не мають серйозних відхилень зі здоров’ям,  або протипоказань до фізичної активності, та загалом практики йоги.