logo
 
(050) 153-29-89
rus ukr
М
а
г
а
з
и
н
Ф
е
с
т
и
в
а
л
ь
Yoga
Йога-центр "Yoga IF School" - йога для всіх!
Ми чекаємо вас за адресою: вул.Зв'язкова  
Секрет краси Дженніфер Еністон

Дженніфер Еністон одна з найсексуальніших жінок Голлівуда. Незважаючи на те, що їй вже виповнилось 43 роки, її фігура залишається бездоганною. Значну роль у привабливості актриси відіграв генетичний фактор, але для підтримки тонусу шкіри, округлості форм та оптимальної ваги необхідні постійні фізичні навантаження, тому Еністон обрала для себе йогу.

Займатись Дженіфер вирішила після болісного розлучення з колишнім чоловіком. Вона неодноразово наголошувала на тому, що йога для неї – це спосіб зняти стрес, депресію та досягти гармонії. Заняття зробили її сильнішою, як фізично, так і духовно. Особистий тренер Еністон – Менді Інгбер, розробила для неї індивідуальну програму. Дженніфер займається від 3 до 5 разів на тиждень, починаючи з 2005 року. Інгбер ставила за мету створити зв’язок між тілом, розумом та емоціями зірки, оскільки на той час вона перебувала в стресовому стані. 

Результати тренувань говорять самі за себе. Тіло Еністон ніколи не виглядало краще.

Одним із секретів краси Дженніфер є її внутрішній баланс. Актриса багато працює, але не забуває слідкувати за собою. Хоча Еністон за натурою кар’єристка, вона пам’ятає про необхідність будувати стосунки. «Ми повинні дотримуватись балансу у всіх аспектах нашого життя! Завжди прислухатись до себе, знати хто ми є». ЇЇ успішність полягає також у вмінні дотримуватись режиму. «Вона дуже дисциплінована», - каже Інгбер. «Вона знає, що робить. Я люблю з нею працювати! Вона дуже позитивна і не має зіркової хвороби...Дженніфер надихає мене!»

Програма тренувань Дженніфер Еністон:

Перед початком тренування Еністон бігає в різному темпі близько 20 хвилин, розігріваючи м’язи та прискорюючи метаболізм. Заняття тривають 2 години. Зірка чередує хатха-йогу, кундаліні-йогу та бікрам-йогу. Інгбер також включила в заняття Дженніфер спінінг - імітація групової шосейної гонки. Її програма складається з наступних асан:

1. Привітання сонця -  задіює все тіло, особливо руки, сідниці та ноги;

2. Поза дерева – працює внутрішня область стегна (сприяє розумовій концентрації);

3. Поза Храма – працюють ікроножні м’язи, сідниці;

4. Поза стілець – працюють бедра, ноги та сідниці;

5. Поза човна – працюють м’язи живота (стимулює травлення, розвиває м’язи спини).

Еністон стверджує, що для того щоб бути гарною, потрібно відчувати себе такою, любити життя і насолоджуватись  життям.  

 
 
Google