logo
 
(050) 153-29-89
rus ukr
М
а
г
а
з
и
н
Ф
е
с
т
и
в
а
л
ь
Yoga
Йога-центр "Yoga IF School" - йога для всіх!
Ми чекаємо вас за адресою: вул.Зв'язкова  
Активні спортивні заняття обов'язково потрібні вашій дитині! Запрошуємо на гімнастику йогів для дітей :)

Через місяць шкільних буднів учні вже втягнулись в навчальний процес, і минув найбільш стресовий початковий етап для дітей та їх батьків. Тим часом осінь стає все «глибшою» і дарує менше теплих і сонячних днів для безтурботного дозвілля на вулиці. Прийшов час батькам подумати про фізичний розвиток своїх дітей, адже школа не може забезпечити навіть необхідного мінімуму рухової активності.

Якщо ви морально не готові до «серйозного» спорту, YogaIfSchool пропонує набагато кращий варіант помірних навантажень для дитини – це гімнастика йогів для дітей.

Гімнастика йогів для дітей робить акцент на інтерес та мотивацію, а не техніку та витривалість. Дитяча йога допомагає розвинути координацію, фізичну витривалість, гнучкість і силу. Асани укріплюють всі м`язи тіла без винятку, роблять їх еластичними, розвивають рухливість суглобів. Дуже важлива функція таких вправ – це зміцнення внутрішніх органів дитини і, як наслідок, поліпшення захисних властивостей організму та роботи шлунково-кишкового тракту. Напрацювання навичок розслаблення і концентрації.

Працюють з дітьми досвідчені та приємні майстри своєї справи:

Яремчук Дмитро: дипломований спеціаліст з фізичного виховання дітей, за рахунок молодості і харизми вміє знаходити підхід до своїх підопічних та ненав’язливо пропонувати їм правильне і здорове фізичне навантаження.

Салітра Наталя: педагог-психолог, досвідчений викладач йоги, учасниця багатьох семінарів, проектів міжнародного класу та просто мама енергійної і добре фізично розвинутої дівчинки, яка на практиці вміє підтримати та заохотити дітей до нових досягнень

Наша школа постійно проводить цікаві заходи та тематичні вечірки для своїх наймолодших учнів, де діти не тільки весело проводять час, а й навчаються спілкуванню з однолітками та отримують необхідну розрядку від буденності.

Заняття проводяться в 2-х залах, і ви можете вибрати найбільш зручну локацію:

вул.Зв’язкова, 6: пн, чт 15:45-16:45 – Салітра Наталія.

вул.Стуса, 35а: вт, пт 16:45-17:45 – Яремчук Дмитро.

Дізнатись більше та записатись