logo
 
(050) 153-29-89
rus ukr
М
а
г
а
з
и
н
Ф
е
с
т
и
в
а
л
ь
Yoga
Йога-центр "Yoga IF School" - йога для всіх!
Ми чекаємо вас за адресою: вул.Зв'язкова  
Мотивація для напружених буднів!

Коли ти народився, ти плакав, а світ сміявся. Живи так, щоб вмираючи ти сміявся, а світ плакав. 
(Індіанська мудрість)
Якщо ти молодий, а відчуваєш себе наче в 60, якщо тобі набридла твоя робота, домашня рутина і постійні болячки, то ця стаття саме для тебе!
 
Бет Кальман – інструктор з йоги. Їй близько 83 роки, але вона досі продовжує поширювати ідеї давнього індійського вчення. 
Моторна бабця слідкує за своєю фігурою, ходить з розпущеним волоссям і носить сережки з перлинами. Вона виглядає так гламурно, як  Грета Гарбо у своєму улюбленому рожевому комбінезоні. Бет – справжнє австралійське диво. Вона, живий доказ того, що присвятивши життя йозі, ви будете гнучкими, здоровими та сповненими енергії.  
 
 
Поки її ровесниці скаржаться на болячки і погане самопочуття місіс Кальман зосереджена на утриманні балансу. Вона може виконувати найскладніші асани, в тому числі «позу павича» (маюрасана), в якій тіло утримується в горизонтальному положенні лише за допомогою сили рук. Вона з легкістю сідає в позу лотоса, робить місток та стійку на голові. 
 
 
 
Бет Кельман займається йогою на протязі 40 років і зауважує, що зараз може зробити більше ніж 50 років тому. 
Журналісти часто задають їй одне й те саме питання, коли вже вона перестане займатися йогою? «Людина не буває настільки старою, щоб не практикувати йогу. Тіло – це неймовірний інструмент і ви самі керуєте ним. Воно може розтягуватись, і розтягуватись настільки, наскільки вам це потрібно. Забудьте про свій вік», - з посмішкою відповідає Бет.
 
 
Міс Кальман викладає 11 годин на тиждень, написала 3 книжки про йогу, кожного тижня знімається на телебаченні і не змучується від свого насиченого темпу життя. Вона каже, що саме завдяки йозі вона почуває себе такою бадьорою у свої роки. «Йога робить вас молодими. На заняттях, я відчуваю що знаходжусь на вершині світу і на цій вершні, є я і йога».