logo
 
(050) 153-29-89
rus ukr
М
а
г
а
з
и
н
Ф
е
с
т
и
в
а
л
ь
Yoga
Йога-центр "Yoga IF School" - йога для всіх!
Ми чекаємо вас за адресою: вул.Зв'язкова  
Фільми про йогу

Ви коли-небудь помічали йогу в художніх фільмах, які дивитесь? Пропонуємо вам декілька найкращих варіантів з улюблених комедій для вихідного перегляду. 
 
Вперше на наших екранах йог-персонаж з’явився ще за часів СРСР. Усі пам’ятають неперевершену комедію Леоніда Гайдая «Спортлото-82», в якій одна підприємлива жіночка з метою заробити гроші здає «жилплощу» йогу: «…а тут у мене йог зупинився, цей дивак вдень спить, а вночі купається».
 
Що стосується американських комедій, то тут тема йоги міцно зайняла свою нішу і кожного року поповнюється новими веселими кадрами. 
Найбільш епатажно-сексуальний кадр про йогу зустрічається у фільмі «Формула любові для в’язнів шлюбу» (Couples Retreat). Чудова комедія про те, як декілька сімейних пар відправляються на тропічний острів для зміцнення шлюбу шляхом психологічних тренінгів і спеціально розроблених занять. 
На одному з них парам пропонують практику йоги на березі океану. Чекаючи свого тренера, який нахабно запізнювався жінки звертають увагу, як з води виринає «об’єкт жіночих бажань» і найприємніше те, що це і є їхній вчитель йоги Сальвадор. 
 
Якщо ви любитель американського гумору, тоді фільм «В прольоті» порадує вас веселими сценами з життя чоловіка, який був покинутий своєю коханою жінкою і шукав способу розвіятись.  З першої і до останньої хвилини фільму з ваших вуст не буде сходити посмішка, щодо сцени з йогою, то вона порадує вас не менше.  В цей раз йога майстер – жінка, яка не залишить вас байдужими і  продемонструє як правильно повинні проходити заняття з йоги. 
Менш жартівливою, але не менш цікавою є жіноча романтична комедія «27 весіль» (27 Dresses). Головна героїня якої займаючись організацією чужих весіль мріє про своє власне, але чоловік в якого вона закохана до нестями обирає її подружку і щоб звільнитись від гнітючих думок і розслабити тіло і душу відвідує разом з подругою заняття з йоги, щоправда вони не надто слухняні учениці. 
 
Більше цікавих і розважальних статей: http://yogaifschool.com/articles/32/veselo-o-yoge?lang=ukr 
Google