logo
 
(050) 153-29-89
rus ukr
М
а
г
а
з
и
н
Ф
е
с
т
и
в
а
л
ь
Yoga
Йога-центр "Yoga IF School" - йога для всіх!
Ми чекаємо вас за адресою: вул.Зв'язкова  
Користь оливкової олії

 
Оливкове дерево було подарунком людству від богині Афіни. Гомер називав оливкову олія рідким золотом, а Томас Джефферсон проголосив його найбагатшим даром небес.
Протягом століть вона була найбажанішими подарунком, особливо для кулінарних гурманів. На протязі останніх років дослідження довели численні переваги та корисні властивості оливкової олії. Ми спробуємо перерахувати усі з них.
 
Оливкова олія може:
1. Зробити ваші артерії більш еластичним. Вживаючи щодня дві столові ложки, ви будете стійкішими до інсультів та серцевих нападів.
 
2. Знизити рівень шкідливого холестерину. Оливкова олія містить поліфеноли, які допоможуть зберегти його рівень в межах здорового діапазону.
  
3. Втамовує голод. Оливкова олія стримує апетити, в результаті ви їсте менше і зменшується тяга до цукру.
 
4. Знижує ризик розвитку ішемічної хвороби серця у жінок. Італійські дослідження показали, що дієта, яка включала оливкову олію з великою кількістю листових овочів призводять до зменшення ішемічних хвороб серця у жінок
 
5. Лікування та зменшити акне. Використовуючи оливкову олію і сіль, ви зможете позбутись від них.
 
6. Захистить еритроцити (червоні кров’яні тільця) і відповідно ваше серце. З часом клітини окислюються, що призводить до загального старіння.
 
7. Лікування сонячних опіків. Оливкова олія заспокоює знімає біль при легкому опіку, завдяки тому що зберігає вологу. Використовуйте її в рівній пропорції з водою. Налийте суміш у банку з кришкою і добре потрусіть, після цього нанесіть на шкіру.
 
8. Допомагає в боротьбі з раком молочної залози. Оливкова олія містить фітохімічні речовини, які за дослідженнями 2008 року показали, що вона вбиває ракові клітини і пригнічує гени раку.
 
9. Поліпшення пам'яті. Оливкова олія може запобігти втраті пам’яті і навіть призупинити хворобу Альцгеймера.
 
10. Запобігає серцевим нападам у чоловіків. У 2008 році дослідження показало, що чоловіки, які їли принаймні, дві ложки оливкового масла скоротили свої шанси серцевого нападу на 82 відсотки.
 
11. Зробить ваші губи м'якими і еластичними. З’єднавши оливкову олію з бджолиним воском в рівних частинах, ви отримаєте натуральний бальзам.
 
12. Покращить стан волосся. Ще в давнину красуні та воїни змащували оливковою олією своє волосся, щоб воно було шовковистим та пружнім.
 
13. Запобігає сухості шкіри голови. Використання олії в якості кондиціонера для волосся, зволожує і зменшує сухість.
 
14. Для очищення чутливої шкіри. Стародавні єгиптяни, греки та римляни не мали мила і не потребували його, адже заміть цього вони використовували оливкову олію. Вони втирали її в шкіру, а потім зчищали разом з брудом і відмерлими частинкам.
 
15. Оливкова олія краще будь-якого магазинного засобу для зняття макіяжу.
 
16. Зекономить ваші гроші на скраб для тіла. Змішайте оливкову олію з столовою ложкою цукру або солі і втирайте в шкіру.
 
17. Зволожує. Оливкова олія є близькою за хімічною структурою до вашої природної жирності шкіри. Підійде в якості лосьйону для всього тіла.
 
18. Запобігає передчасному старінню шкіри. Незалежно від того чи ви їсте, чи застосовуєте масло зовні. Антиоксиданти та вітамін Е допомагає запобігти дегенерації клітин.
 
19. Не закупорює пори. Оливкова олія добре проникає в епідерміс залишаючи його гладким та шовковистим.
 
20. Тримає шкіру в тонусі, підвищує її еластичність.
 
Широкий вибір органічно чистого оливкового масла в нашому Інтернет магазині: http://yogaifschool.com/shop/
Читайте продовження у наступній статті.