logo
 
(050) 153-29-89
rus ukr
М
а
г
а
з
и
н
Ф
е
с
т
и
в
а
л
ь
Yoga
Йога-центр "Yoga IF School" - йога для всіх!
Ми чекаємо вас за адресою: вул.Зв'язкова  
4 факти, чому фізичні вправи необхідні для кращої роботи мозку і розвитку інтелекту
Вам здається, що до літа (і, звичайно, до пляжу) ваші стегна , сідниці і ноги ще не зовсім готові, незважаючи на регулярні заняття? Додайте ще кілька нескладних, але ефективних вправ для домашніх тренувань, і впевненості в собі скоро додасться!
Ви вже, напевно, переконалися, що у йоги є відповіді на багато питань, які стосуються нашого здоров'я і життя в цілому. У тому числі, вона вчить нас бути щедрішими.
Багато хто відзначає на заняттях з йоги, що практика не тільки поступово змінює тіло, але і викликає зміни емоційного стану. Чому так відбувається і чи нормально це взагалі?
Йога є одним з найбільш потужних засобів природного відновлення здоров'я, тому що призводить п'ять елементів нашого єства в гармонійний стан по відношенню один до одного. Знання таттв (п’яти елементів життя) є одним з найважливіших ключів до здоров'я і щастя.
Переживаємо з користю для себе. Яку користь можуть принести нам негативні емоції і чи потрібно вчитися їх блокувати?
Не виходить стабілізувати вагу в бажаних рамках? «Гойдалки» в схудненні дуже шкідливі для здоров'я, тому бажано уникати різких стрибків. Чи здатна йога конкурувати з фітнесом в боротьбі за красиву фігуру?

Сторінка 1/2: 12 >>>