logo
 
(050) 153-29-89
rus ukr
М
а
г
а
з
и
н
Ф
е
с
т
и
в
а
л
ь
Yoga
Йога-центр "Yoga IF School" - йога для всіх!
Ми чекаємо вас за адресою: вул.Зв'язкова  
Асани, які допоможуть залишатися у формі

Хоча календарна весна тільки на порозі, але завдяки істинно весняній погоді здається, що зимі вже прийшов кінець. Прекрасній статі хочеться любові, змін у зовнішності і, звичайно, обновок в гардеробі! Серед тенденцій наступаючого весняно-літнього модного сезону – приталені сукні з легких напівпрозорих тканин. Правильно підібрані жіночні сукні та спідниці прикрасять будь-який силует, але важко посперечатися з тим, що особливо привабливо вони виглядають на струнких панянках.
 
Але ж ви не сильно запустили себе за зиму, чи не так? Якщо скоригувати свій раціон в бік більш здорового харчування і посилено займатися, ще є час «підтягнутися» до стандартів краси, щоб впевнено почувати себе практично в будь-якому вбранні!
 
Фітнес в його кращому розумінні зазвичай визначають, як комплекс вправ, спрямований на поліпшення фізичних даних та оздоровлення організму. Але фітнес – не єдиний помічник у боротьбі за підтягнуте тіло. Виявляється, більш повільна і «ледача» йога цілком може скласти йому конкуренцію і з точки зору фізичної складової, і по впливу на здоров'я.
 
Численні дослідження в американських університетах показали, що реакцією м'язів на розтягування є не тільки подовження м'язових волокон, а й підвищення їх здатності більш ефективно використовувати кисень. Іншими словами, додаткові переваги гнучкості включають збільшення м'язової сили і витривалості.
 
В одному з перших досліджень по виділенню відмінностей між йогою і фітнесом, проведених у Сполучених Штатах, дослідники з Університету Каліфорнії в Девісі протестували м'язову силу і витривалість, гнучкість, серцево- судинну діяльність, статуру і стан легенів 10 студентів до і після восьми тижнів тренувань з йоги. Щотижня студенти займалися 4 рази: 10 хвилин пранаям, 15 хвилин розминки, 50 хвилин асан і 10 хвилин медитації. Після восьми тижнів їх м'язова сила збільшилася на 31 %, м'язова витривалість на 57%, гнучкість на цілих 188 % - дуже респектабельне збільшення, враховуючи стислість експерименту.
 
Для отримання найкращого ефекту від занять йогою рекомендується займатися два-чотири рази на тиждень, а заняття повинно тривати більше години. При цьому, типові пози йоги обов'язково повинні доповнюватися дихальними практиками і медитацією. Що стосується асан, послідовність вправ, що формує заняття, повинна включати не тільки аеробні комплекси, наприклад, Привітання сонця, але силові пози, як Virabhadrasana (Поза воїна), Vrksasana (Поза дерева), Trikonasana (Трикутник), Adho Mukha Svanasana (Поза собака мордою вниз), Navasana (Поза човни), Sarvangasana (Стойка на плечах), Setu Bandha Sarvangasana (Поза моста) і Планка.
 
Так що якщо ви хочете знайти і зберегти фізичне і психічне здоров'я, а заодно і підтягнути тіло за допомогою вправ – саме час зайнятися йогою.