logo
 
(050) 153-29-89
rus ukr
М
а
г
а
з
и
н
Ф
е
с
т
и
в
а
л
ь
Yoga
Йога-центр "Yoga IF School" - йога для всіх!
Ми чекаємо вас за адресою: вул.Зв'язкова  
Ми - те, що ми їмо

 
«Відколи люди навчилися готувати, вони їдять удвічі більше, чим вимагає їхня природа».
Б. Франклін
 
Кожного дня, при виборі їжі, ми робимо одну з двох речей: покращуємо здоров’я або викликаємо захворювання. Рівень людського споживання їжі за кілька останніх років зріс в десятки разів. Якщо раніше ми з жахом дивились на проблему ожиріння в Америці, то тепер ця хвороба захопила всі європейські країни і Україну в тому числі. Боячись залишитись без продовольчих товарів, знаючи що таке голод, українці лихоманно змітають усе з магазинних прилавків.
За останніми оцінками ВООЗ в нашій країні, кожна четверта жінка і кожен шостий чоловік страждає на зайву вагу. Для порівняння в США, кожен третій – з надмірною масою тіла. Всього ожирінням страждає 15% українського населення. Ця проблема набула актуальності навіть серед дітей ще в ранньому віці.
 
Україна перетворилась на мережу супермаркетів та ресторанів. Вулиці переповнені яскравою та спокусливою рекламою їжі. На телебаченні випускають десятки кулінарних шоу-програм, на сторінках глянцевих журналів пістріють красиві картинки рецептів. Ви можете готувати страви самі або купити не дорогу готову їжу. Люди поділились на дві групи: ті, які їдять «смачну» середньої цінової категорії їжу, яка складається з великої кількості пестицидів та харчових емульгаторів, а також ті, що вибирають натуральні, органічно чисті продукти харчування.
Споживання продуктів повинно сприяти покращенню самопочуття та загального стану здоров’я, а не викликати хвороби. Обираючи кращий товар, ми звертаємо увагу на етикетку, виробника, бренд, які підтверджують якість продукції. Але обрати «правильну» їжу, часто буває складно, через велике різноманіття продуктів харчування.
Новинкою на Європейському ринку стали органічні продукти харчування, які відносяться до категорії екологічного, натурального виробництва традиційними методами. Така продукція проходить ретельну перевірку і лише після підтвердження високого рівня якості отримує спеціальне маркування.
 
Переваги еко їжі в тому, що вона виготовляється на фермах, де не використовують хімічні добавки та консерванти. Продукти вирощуються в здоровому, необробленому ґрунті. Органічні продукти харчування є незамінними для дітей, вагітних та годуючих жінок (плід піддається значному впливу хімічних речовин, якщо мама споживає не якісну їжу). Через вищу цінову категорію, органіка не завжди є доступною для середньостатистичної української сім’ї. Враховуючи цей аспект, вчені-дієтологи визначили, що можна зменшити вплив пестицидів на 80% включивши в свій раціон 15 продуктів органічного виробництва. До них відносяться ті продукти, які піддаються найбільшій хімічні обробці при звичайному, не органічному вирощуванні. Серед них:
 
 
1. Яблука. Яблука на 40% складаються з пестицидів. Відповідно яблучні соки, варення, конфітюри, також містять велику дозу хімічних речовин. Навіть очистивши плід від шкірки, ви не зменшуєте вплив пестицидів на свій організм.
 
2. Селера. Вміщує 60 різних пестицидів. Безпечна альтернатива селері: броколі, редис, цибуля.
 
3. Помідори Черрі.
 
4. Огірки. Вміщують 35 пестицидів. Зрізавши шкірку, ви суттєво зменшити їх вміст.
 
5. Виноград. 30 пестицидів, які також присутні в ізюмі. Органічно чистий ізюм не лише позитивно вплине на ваше здоров’я, а й задовольнить справжніх гурманів надзвичайним, відмінним від звичайного сушеного винограду смаком.
 
6. Гострий перець. Замінити його можна лише органічним червоним перцем.
 
7. Нектарини. Одні з найбільш забруднених фруктових дерев. Нараховують 33 пестициди. Якщо ви не можете знайти органічні нектарини, за рівнем корисних складників, можна замінити їх на ананас, папайю або манго.
 
8. Персики. Знайдено 60 пестицидів. Курага нараховує ту саму кількість. Менша доля припадає на консервовані персики. Якщо ви хоча б одного разу куштували органічну курагу, ви точно не захочете замінювати її звичайною. 
 
9. Картопля. Наш улюблений та часто вживаний продукт нараховує 35 пестицидів.
 
10. Полуниця. 60 різних пестицидів.
 
11. Шпинат. Лідер поживних речовин серед листової зелені нараховує 50 різних пестицидів.
 
12. Солодкий перець. Усі сорти нараховують близько 50 пестицидів.
 
13. Молоко. До цього продукту потрібно ставитись особливо обережно, адже це основний раціон усіх дітей. Завдяки органічним фермам, ви можете забезпечити для себе і своєї дитини, чисте та корисне молоко.
 
14. Кава. Кавові зерна під час вирощування обробляються великою кількістю хімічних речовин. При купівлі кави, зверніть увагу чи має вона органічне маркування. Купуючи органічну каву, ви не лише захищаєте своє здоров’я, а й підтримуєте фермерів, які при вирощувані зерен зберігають природу та тропічні ліси під пологом яких вирощується цей смачний напій.
 
15. Шоколад. Як і кава, какао боби вирощуються в бідних країнах, що не мають суворих законів, які регулюють використання пестицидів під час вирощування. Купівля органічного шоколаду забезпечує вам солодке задоволення без шкоди навколишньому середовищу і працівникам біо ферм.
 
Для того щоб бути здоровими і отримувати користь від їжі, не витрачаючи на це великих коштів, вам варто лише замінити найбільш забруднені та шкідливі продукти на органічну їжу. Насолоджуючись смачними та якісними еко продуктами, ви зберігаєте навколишнє середовище та забезпечуєте хороші умови працівникам ферм, які піддаються катастрофічним впливам при роботі з хімічними речовинами.
 
Широкий асортимент органічних продуктів ви можете знайти в нашому магазині оргніки: http://yogaifschool.com/shop/101/organicheskie-produkty-pitaniya