Чого не вистачає для щастя йоги!

Щастя неможливо виміряти, але його реально досягти! Кожен представляє його по-своєму, відчайдушно шукає та чекає. У кожного свій набір бажаних чи обов’язкових його компонентів, тобто у кожного своє щастя, і окрім Вас ніхто більше на нього не претендує.

Але якщо конкуренції тут немає як такої, чому небагатьом вдається знайти його? Чому найсуб’єктивніше щасливими є люди з бідних, малорозвинених країн? Психологи стверджують, що насправді існують деякі загальні критерії щасливої ​​людини, які не залежать від її місця та умов проживання. Судячи з відгуків про Yoga IF School, багато наших учнів завдяки йозі виявили та розвинули ці критерії. Хоча судіть самі, щастя приводить людей у ​​йогу, або йога веде людей на щастя.

   Отже, ми згодні з психологами, що щасливі люди:

1. Вміють отримувати насолоду

У житті стільки приємних моментів: послухати хорошу музику, спробувати вишукану страву, полежати у теплій ванні, отримати комплімент, провести час зі старим другом, подивитися гарний захід сонця тощо. Задоволення чекає нас на кожному кроці, потрібно тільки зробити цей крок, зосередитися на ньому і відчути. дійсно подобається, і отримувати від цього задоволення!»Багрій Юлія, 23 роки, спеціалізація – менеджмент управління персоналом, та організації бізнесу. 

2. Не порівнюйте себе з іншими

Дослідження показують, що наше відчуття себе на тлі інших дуже впливає на почуття суб’єктивного благополуччя. Але статус у порівнянні з оточуючими – надто непостійна величина, щоб на неї спиратися, набагато корисніше фокусуватися на собі та власному розвитку.

«Я не можу сказати, що в мене все виходить, чи що досягла якихось значних результатів. Не сідаю на шпагат, не стою на голові, але для мене не такий важливий кінцевий результат, як сам шлях, і цей шлях у йозі мені цікавий. Звичайно, досягнення також є: я почала більше володіти своїм тілом, відчувати його, покращилася координація, гнуткість, рівнішою стала спина, плоскішим живіт :)) Але крім цього всього я відчуваю, що йога дає дещо більше. Вона вчить мене прислухатися до себе, пізнавати справжню себе!»Діана Пашко, 25 р., Економіст.  

 3. Вміють бути вдячними

За статистикою, люди, які частіше відчувають подяку – за схід, за дружбу або просто за те, що вони живі – на 25% щасливіші, ніж люди, які сприймають все, як належне. почала практикувати йогу? – Відповідь: однозначно так! По-перше, на світ почала дивуватися трохи іншими очима, ніж колись; бачити прекрасне навіть поспішаючи похмурим ранком на роботу; посміхатися просто так перехожим і заряджати їх позитивом. говорячи, за якою я йшла. І кожна частина тіла казала мені: «Дякую», роздумів більше і не було. Я знала, що це тепер моє, це те що хочу робити, я хотіла розвивати своє тіло, і саме завдяки заняттям йогою».Багрій Юлія, 23 роки, спеціалізація – менеджмент управління персоналом, та організації бізнесу. а моя спортивна форма покращується у геометричній прогресії і зупинятись на досягнутому – не збираюся. Чому саме йога? Дружина порадила. За це, та й не тільки, я їй дуже вдячний!» Олег Тромса, 39 років, веб-дизайнер.  

4. Тягнуться до інших щасливих людей

Спілкування з людьми, з якими цікаво, є спільні переживання, чия компанія вам подобається – не так легко отримати у достатній кількості. Позитив легко передається від людини до людини, тому розширюючи своє коло спілкування за рахунок позитивних щасливих людей, ми стаємо такими.

«Беззаперечним є той факт, що йога для мене є одним із чисельних способів соціалізації: нові інтереси це не просто заняття, це набагато більше. Насамперед, перебування в спільноті людей близьких за духом, яким просто існування в межах робота-дім не достатнє. Наші тренування не є виключно спортивного спрямування, вони направлені на гармонійне тристороннє розвиток тіло-душа-розум.» Федорків Оксана, викладач інституту мистецтв Прикарпатського університету імені Василя Стефаника.

5. Правильно харчуються

Великий відсоток дорослого населення страждає на ожиріння, не дивно, що багато з них незадоволені собою (зовнішнім виглядом, здоров’ям, особистим життям тощо) і звідси не щасливі повною мірою. Щоб уникнути цієї долі, їжте натуральну, здорову та смачну їжу. Зараз йога стала для мене необхідною частинкою мого життя. Завжди приємно провести годину на заняттях, усвідомлюючи користь для свого здоров’я в колі позитивно направлених людей, під пильною увагою кваліфікованого викладача.»Наталія Височанська, 32 роки, перукар. і викручуватись; поступове формування спортивної теслярії; новий підхід до харчування, сприйняття собі та довкілля.»Оля Романова, 32роки, менеджер зовнішньоекономічної діяльності. 

6. Мають почуття гумору

Тут важливий зміст: тільки добрий, творящий, не спрямований на приниження себе та інших гумору сприяє добробуту людини. Потрібно вміти посміятися над усім, особливо корисно не надто серйозно приймати огидні, жахливі та пригнічуючі речі та події. Хоча б це + здоровіша спина, то вже мої великі досягнення за останні 2 роки))»Ярослав Яцишин, 38 років.«Відбувається якесь енергетичне підживлення. Заняття продумані і повторюються. У залі панує атмосфера доброзичливості. Ну і моє его просто балдеє. Четвертий рік займаюся чимось важливим.» Шушняк Наталя. 47 років. Менеджер ресторану «Я навіть знаю, що таке собака дивуватися вгору, а потім униз і розумію, що собакі пощастило краще ніж мені. А ще знаю, що Сулику Юрію подобається число 27, він змушує під це число робити динамічну чатурангу дандасану. А найулюбленіший день ця субота – Йога Нідра, я із захопленням ходжу на неї, і там засинаю ((.»Олексій Мельник, 30 років; широка сфера діяльності, одна із … адміністрування в “Yoga IF School”;)) думка що йога – це не для чоловіків. Ну .. ну .. Прийдіть до Юрі на заняття та витримайте від початку до кінця. 39 років Займаюсь йогою 2-й рік.«На перших заняттях було досить складно. погано. Згодом стало набагато легше і зрозуміліше. Йога виховує терпіння і наполегливість, все поступово починає вдаватися.»

7. Висипаються

Розлади сну дуже популярні в наш стресовий час, враховуючи, що відсутність повноцінного сну робить людей дратівливішими, імпульсивними, нездатними думати. Так що експериментуйте, щоб дізнатися, скільки годин сну вам потрібно, і намагайтеся знайти їх для себе. Йога дала мені можливість відновити душевну рівновагу, допомогла впоратися з порушеннями сну, а «балансуючі» асані дуже добре заспокоюють нервну систему».

 8. Сповнені оптимізму

Сила позитивного мислення не може бути переоцінена. Проста впевненість, що все вийде, врешті-решт допомагає керувати стресом і думати більш позитивно про поточну ситуацію в житті. Стасевич Тетяна, лікар УЗД. «Ну й досягнення не змусили на себе чекати. Вже через рік могла перерахувати багато чудес, які зі мною трапилися: біль у спині зменшився, став впевненішим у собі, мені стало легше прощати людям, приймати їх такими як є, з’явилося більш доброзичливе ставлення до оточуючих, частіше просто хочеться посміхатися». . Займаюся йогою майже 3 роки. Головний бухгалтер ТОВ «Мікрол»   

9. Легко адаптуються

Життя змінюється набагато частіше і набагато непередбачуваніше, ніж хотілося б більшості з нас. Тим, хто вміє адаптуватися, доводиться менше турбуватися про неможливість усе передбачати в житті та підготуватися, вони легше приймають з гідністю, те, що їм приготовлено у цьому світі, і йдуть далі. на гребені саме тієї хвилі, на якій тобі потрібно бути в даний момент часу … і найцікавіше те, що не просто утриматися, а зосередившись стати на рівні ноги, розпрямити спину, вдихнути на повні груди!» Олеся Дорош, 34 роки, викладач . 

10. Фокусуються зараз

Щасливі люди, як правило, живуть зараз. Вони не зайняті речами, що сталися у минулому, їх не переслідують нав’язливі думки про майбутнє. Не важливо, ці позитивні чи негативні думки, адже навіть якщо Ви з позитивом багато думаєте про те, що буде, Ви не зосереджені на тому, що є зараз, і не можете бути щасливими в цей момент. Також важливо пам’ятати минуле, але шкідливо жити в ньому. «Йога не буває двічі на тиждень. Вона з тобою кожної миті. Тут і зараз! Capre Diem!» Редько Ольга, 32 роки, веб-дизайнер «Я стала здоровішою, сильнішою, а головне – більш життєрадісною людиною, яка живе тут і зараз» Вікторія Лаврук, перекладач. різкість і категоричність, пропали безглузді тривоги. З’явилося відчуття що у мене є шось таке що ніхто ніколи це незабере … відчуття внутрішнього тепла і комфорту яке не залежить від обставин. Звичайно про покращення фізичного стану та самопочуття немає сенсу говорити)» Івана Гринишин, економіст, вік 32роки. «Йога навчила мене жити тут і зараз і не думати про майбутнє. Йога заспокоює … допомагає розслабитися і не звертати уваги на те, що відбувається.» Наталія Івасів, 22 роки, рід діяльності – менеджер з туризму. своє тіло, переходити межу, яка раніше не була досягнута, отримувати знання, бачити де ти був на початку і де ти зараз, ти починаєш знаходити відповіді на якісь запитання / ставити інші і любити бути саме в теперішній миті. Ці зміни в голові, які приходять мені подобаються :)»

Віра Повх, рекрутер в ІТ компанії.