logo
 
(050) 153-29-89
rus ukr
М
а
г
а
з
и
н
Ф
е
с
т
и
в
а
л
ь
Yoga
Йога-центр "Yoga IF School" - йога для всіх!
Ми чекаємо вас за адресою: вул.Зв'язкова  
Гімнастика йогів для дітей

 
Йога для дітей - цікава та дуже корисна практика!
 
Діти пізнають світ та себе від народження. Дуже багато асан у йозі – це відображення навколишнього світу: поза кішки, гори, змії, саранчі, собаки та багатьох інших. Під час виконання асан діти ототожнюють себе із природою, вчаться пізнавати світ. На заняттях з йоги дитина вивчає будову свого тіла, вчиться розуміти функції та можливості свого організму.
 
Дитяча йога має певні відмінності від «дорослих» занять. Ігри – невід’ємна частина життя кожної дитини, так малюки розвивають фантазію та уяву, формують власне бачення явищ та процесів.Тому йога для дітей ставить акцент на зацікавлення і мотивацію, не на техніку чи витривалість.
 
Що корисного може дати йога дитині?
 
Це не просто гімнастика, де результат вимірюється показниками розтяжки та гнучкості, це загальний повноцінний розвиток дитячого організму. В наш час стало загальноприйнятим, що окрім садочка чи школи дитина з раннього віку повинна відвідувати якомога більше гуртків та додаткових занять. Намагаючись дати сину чи дочці надійний фундамент на майбутнє, батьки часто несвідомо провокують у дитини стрес.
 
Щоб уникнути таких проблем, дитина повинна навчитись боротись зі стресом. Важливе значення тут має вміння розслаблятись. У спокійній та приємній атмосфері дитина розкривається, що дозволяє виявити проблеми, які її турбують. Концентрація уваги – один із найбільших плюсів дитячої йоги. Часто саме неспроможність контролювати власні емоції та накопичення надлишкової енергії перешкоджають успішному засвоєнню нової інформації. Йога вчить дитину зосереджувати свою увагу на конкретних завданнях, встановлювати пріоритети.
 
Дитяча йога особливо рекомендована:
 
- дітям, які часто хворіють; 
- дітям із захворюваннями нервової системи (ВСД, остеохондроз, енурез);
- тривожним і збудливим дітям;
- дітям, які отримують велике розумове і емоційне навантаження, малорухливим дітям.