logo
 
(050) 153-29-89
rus ukr
М
а
г
а
з
и
н
Ф
е
с
т
и
в
а
л
ь
Yoga
Йога-центр "Yoga IF School" - йога для всіх!
Ми чекаємо вас за адресою: вул.Зв'язкова  
Йога – це перлина для жінок

 
Йога – це перлина для жінок (Гіта Аєнгар). І справді, йога для вагітних є справжнім порятунком та панацеєю, незалежно від віку, досвіду занять та рівня підготовленості.
 
1. Йога – дає силу! Фізичну, емоційну та духовну. Практика йоги знімає больові відчуття в ділянці спини, ніг та головні болі. Зміцнить та водночас розслабить хребет, якому доводиться витримувати постійне навантаження, пов’язане з додатковою вагою та пристосуванням до зміщення центру ваги  жінки.
 
2. Йога навчить правильному диханню. Це дасть можливість заспокоєнню, зняттю стресу, концентрації на цілі. Навичка контролю дихання – одна з найцінніших активів вагітних від якої залежить здатність управляти відчуттями при пологах.
 
3. Йога підготує тіло до процесу пологів. Вправи спрямовані на розкриття кульшових суглобів та інші асани допоможуть дитині прийняти правильне фізіологічне положення та полегшать процес народження.
 
4. Йога відновить стійкість тіла. Вагітні часом відчувають себе нестійко у вертикальному положенні внаслідок зміни форми і ваги тіла. Асани, які спрямовані на баланс тіла, допоможуть призвичаїтись до зміни центру ваги тіла та отримати відчуття впевненого, збалансованого положення тіла, що є профілактикою втрати рівноваги при ходьбі та руховій активності в повсякденному житті. 
 
5. Йога позитивно впливає на емоційний стан, знімаючи тривожність, занепокоєння завдяки  оволодінню навичками свідомого розслаблення, усвідомлення моменту «тут і зараз»,  відпускаючи стресогенні фактори.
 
6. Йога налаштовує на міцний зв’язок з дитиною і стає своєрідним сеансом зв’язку з власним малюком завдяки підвищенню здатності усвідомлювати, відокремлювати свої відчуття від повсякденних клопотів, метушні.
 
7. Йога навчить відпочивати та розслаблятись «за командою», що дуже актуально в зв’язку з новим ритмом життя жінки, постійним недосипанням.  Практика глибокого розслаблення, релаксації, яким завершується заняття з йоги – «шавасана» навчить заспокоювати розум та тіло, яке почне слухатись вашої команди. Так ви навчитесь відпочивати в будь-який момент, коли трапиться така можливість.
 
8. Йога поверне жінці впевненість в собі. Внаслідок зміни зовнішнього вигляду, форм тіла, часом жінка відчуває незручність, зніяковіння, незграбність, і навіть несприйняття свого тіла.  Дихальна практика та практика асан, та й уся філософія йоги спрямована на те, щоб досягнути комфортного перебування у своєму тілі, незважаючи на незвичний стан.

Ірина Матвієнко, викладач йоги для вагітних в "Yoga IF School"