logo
 
(050) 153-29-89
rus ukr
М
а
г
а
з
и
н
Ф
е
с
т
и
в
а
л
ь
Yoga
Йога-центр "Yoga IF School" - йога для всіх!
Ми чекаємо вас за адресою: вул.Зв'язкова  
Йога для вагітних


Вагітність
без сумніву чудовий час. У цей період мама прекрасна, сяє невловимою внутрішньої чарівністю. Але незважаючи душевний комфорт, кожній вагітній жінці потрібен комфорт тілесний. Досягти його можна заняттями йогою для майбутніх мам.

Ваше тіло виконує свою унікальну і приховану від очей функцію - забезпечення малятку всіх необхідних умов для росту і здорового розвитку. І Ваш нинішній стан кращий привід придбати здорові звички, навчитися відчувати потреби свого тіла, а значить і потреби дитини, зробити суттєві кроки до Вашого здоров'я і м'яких пологів.
 
На заняттях ми:
 
• Зміцнюємо свій організм - зміцнюємо м'язи, підвищує їх еластичність, покращує кровообіг. Це допомагає мати відмінне самопочуття, легкість, позитивний настрій.

• Відпрацьовуємо дихальні вправи, що сприяють формуванню звички знеболюючого, активуючого та релаксаційного дихання, забезпечують повноцінне насичення крові киснем, дарують енергію, знімають стрес, балансують емоційний стан.

• Виконуємо вправи Кегеля. При підготовці до пологів дуже важливо, щоб певні м'язи отримували навантаження. Виконуючи вправи Кегеля, які призначені для вагітних жінок, ви зможете навчитися керувати інтимними м'язами, запобігти багатьом проблемам, підготуєте себе до м'яких родів, а також забезпечите швидке відновлення після пологів.

• Релаксуємо. З усіх корисних навичок для вагітних жінок розслаблення під час пологів слід вважати головним. Якщо ви в змозі розслабити всі ваші м'язи під час пологів, тоді скорочення матки стануть більш ефективними і менш болючими. Тенденція ненавчених жінок напружувати своє тіло негативно впливає на хід сутичок. Це лише подовжує час першого періоду пологів, послаблюючи і перевантажуючи породіллю. Практикуючи контрольовані розслаблення, ви навчитеся свідомо звільняти від напруги своє тіло для того, щоб не заважати матці вільно скорочуватися і робити свою справу.
 
  Важливо!
  Правила відвідування занять йоги для вагітних:
 
1. Наявність дозволу від лікаря і термін вагітності від 12 тижнів. Перед початком занять обов'язково проконсультуйтеся з лікарем! Якщо є певні протипоказання - обов'язково повідомте про це інструктора!
2. Приходьте на заняття за 10-15 хвилин до початку тренування, щоб дати організму відпочити і підготуватися до спеціалізованого фізичного навантаження.
3. Одяг для занять має бути зручним, не стискати тіло, на ногах шкарпетки, волосся зібране м'якою гумкою.
4. Прийом їжі рекомендується не менше, ніж за 2 години до заняття.
5. Дотримуватися принципу регулярності (намагатися не пропускати заняття) з метою адаптації організму до навантажень і накопичення ефекту тренованості. Це дозволить поліпшити Ваш загальний стан і дитини, підготує організм до пологів і сприятиме швидкому відновленню після пологів.
6. Виконувати рухи плавно, ритмічно, в заданому тренером темпі. Забороняється виконувати різкі рухи.
7. Дотримуватися техніку правильного дихання з акцентом на видих.
8. Якщо при виконанні певних вправ ви відчуваєте дискомфорт - повідомте про це інструктора, і він замінить вправу, навантажує потрібні м'язи, але підходить саме Вам.
9. Варто прислухатися до всіх порад тренера під час занять.
 
Не варто займатися певний час у разі, якщо:
 
-Ви застудилися або підвищилася температура тіла
-Загострилось будь-яке хронічне захворювання
-Перегрівся на сонці
-Недобре себе почуваєте

 

Google