logo
 
(050) 153-29-89
rus ukr
М
а
г
а
з
и
н
Ф
е
с
т
и
в
а
л
ь
Yoga
Йога-центр "Yoga IF School" - йога для всіх!
Ми чекаємо вас за адресою: вул.Зв'язкова  
Східні танці

 Існує вислів: танець живота дарує жінці право на вік та фігуру. Це означає, що віднайти в собі талант східної танцівниці може як юна дівчина, так і жінка зрілого віку.
 
Танець живота дозволяє жінці відкрити для себе і світу власну чарівність, позбавитись від комплексів та знайти щедре джерело позитивних емоцій.
Але східний танець здатен не тільки лікувати душу, розкриваючи привабливість та жіночність, притаманні кожній жінці, а й привести в форму тіло.
 
Для початківців розроблена спеціальна програма, що поєднує в собі опанування танцю живота і методики глибокого розслаблення тіла, зняття емоційного напруження, розвитку артистизму в танці.
 
Як і в будь-якому іншому виді танцю, тут немає межі досконалості, але східні танці відрізняються тим, що комбінуючи та відточуючи свої вміння навіть у найпростіших рухах, танцівник ніколи не буде виглядати нудно. Навчившись кільком основним рухам, Ви вже можете створити повноцінний танець, живий та творчий.
 
Якщо раніше Ви пробували займатись будь-яким іншим танцювальним напрямом, але покинули через дискомфорт від, як Вам здавалось, своєї незграбності та неприналежності до танцювального світу, шанси знайти себе в танці живота залишаються все одно високими!
 
Будьте справжньою в танці… і у Вас все вийде!
 
Сьогодні округлі жіночі форми, що віками захоплювали чоловіків різних епох та культур, опинилися за рамками загальноприйнятих уявлень про красу. Замість того, щоб засмучуватись, шукаючи в себе недоліки, приходьте на урок танцю живота і Ви зрозумієте, що привабливість жінки ґрунтується не на об’ємах тіла, а на вмінні ним володіти. Займаючись улюбленою справою, Ви навіть не помітите, як без особливих фізичних і моральних зусиль зміниться Ваша фігура.
 
Східний танець – це форма аеробних вправ. В залежності від того, наскільки енергійно він виконується, спалюється приблизно 200-300 калорій на годину, що еквівалентно прогулянці в швидкому темпі на 2-3 км. В ході занять зміцнюється серце та тане зайва вага, з’являються красиві витончені контури.
 
Під час танцю вага зміщується через стегна з однієї ноги на іншу, відбувається поступове зміцнення кісток і суглобів, зменшується ризик остеопорозу. Крім того, рухи стегон і живота м’яко, але інтенсивно тренують м’язи спини, полегшуючи біль чи дискомфорт, та грудні м’язи з вираженим «підтягуючим» ефектом.
 
Танець живота – це витончена і пристрасна історія про жіночу привабливість, яку кожна виконавиця забарвлює своїми відтінками рухів і міміки.
 
Важливо!
 
Перш ніж почати займатися східними танцями, проконсультуйтеся з лікарем з приводу індивідуальних протипоказань. Викладач східного танцю не несе відповідальність за Ваше здоров'я.
 
Протипоказання до занять танцем живота:
• виражена плоскостопість (в зв’яку з навантаженням на подушечки пальців);
• між хребцева грижа(розмір - більше 8 мм), зміщення хребців;
• запальні, гнійні процеси; загострення будь-яких захворювань;
• захворювання яєчників, пухлина,кіста, міома, непрохідність маткових труб;
• загострення виразки шлунка та дванадцятипалої кишки, холецистит, ускладнений холангітом;
• сильні болі та рясні виділення під час менструацій;
• варикозне розширення вен, вада серця, стенокардія спокою та напруги;
• блокади, аневризми, в/ч гіпертензія;
• туберкульоз легенів, загострений бронхіт, обструктивний бронхіт (абсолютне протипоказання);
вагітність!
 
Дітям необхідно займатися під керівництвом досвідченого викладача, оскільки виходячи з особливостей несформованого організму, деякі елементи в ранньому віці є небажаними.
 
Перелік захворювань, з якими можна займатися:
• при ерозії шийки матки (скорочення певних м’язів при рухах, притаманних танцю живота, сприяють загоєнню);
• гастрит;
• легкі форми сколіозу;
• запальні процеси не в стадії загострення;
• опущення матки та наявність спайок (спайки - це наростання сполучної тканини на місці хірургічних втручань або запальних процесів, що можуть викликати непрохідність маткових труб).
 
Google