logo
 
(050) 153-29-89
rus ukr
М
а
г
а
з
и
н
Ф
е
с
т
и
в
а
л
ь
Yoga
Йога-центр "Yoga IF School" - йога для всіх!
Ми чекаємо вас за адресою: вул.Зв'язкова  
Йога-тур в Індію

ІНДІЯ:
ЙОГА В АШРАМІ ПАРМАРТ НІКЕТАН (PARMARTH NIKETAN)
РІШИКЕШ, ПЕРЕДГІРЬЯ ГІМАЛАЇВ
(всесвітня столиця йоги)

УНІКАЛЬНИЙ ЙОГА-ТУР В СУПРОВОДІ РОСІЙСЬКОМОВНОГО ГІДА

ДЕЛІ — РІШИКЕШ - ДЕЛІ

ВСЬОГО 9 ДНІВ/8 НОЧЕЙ

 
 
Рішикеш — відомий духовний центр Індії, який вважається всесвітньою столицею йоги, знаходиться він на берегах священної ріки Ганг, що сааме цьому місці спускається з Гімалаїв на рівнину. Місто вважається священним, багато садху, аскетів і паломників наповнюють місце, де розташовані десятки ашрамів, в яких, окрім основ індуїзму, вивчають мистецтво йоги та медитації.
 
Пармарт Нікетан — самий відомий і самий багатий ашрам Рішикеша, що регулярно проводить курси йоги в т.ч. для іноземців. В ашрамі близько 1000 кімнат, більшість яких зі зручностями (гаряча вода і санвузол).
 
Президентом ашрама є HH Pujya Swami Chidanand Saraswatiji Maharaj, релігійний діяч, Учитель, духовний лідер і вчений, визнаний у багатьох країнах світу. Багато подорожує, беручи участь у численних міжнародних форумах і будучи членом серйозних міжнародних асоціацій і фондів, гуру зробив дуже багато для перетворення ашрама в сучасний центр розвитку душі і тіла.
 
Програма туру
 1 день
  Виліт з Києва в Делі
 2 день
 Делі – Харідвар - Рішикеш
 Сніданок. Виїзд до Рішикеш (230 км = 5-7 годин їзди). По дорозі зупинка в Харідварі та відвідування храму Дакшешвара Махадев (знаходиться в 4 км від Харідвара и присвячений Дакші Праджапаті – одному з 14 божеств-творців) і священний ставок Саті Кунд, присвячений Саті – дружині Шиви. Прибуття в Рішикеш, розміщення та участь в молитві Ганга Аарті. Ночівля.
 
Харідвар – сакральне місто,одне з релігійних центрів Індії, що розташоване в місці, де священна для всіх індусів ріка Ганг спускається з Гімалаїв. Назва міста перекладається з санскриту як «Ворота до Бога», саме тут ще швидка гірська ріка творить чудеса коли омиваєшся в її водах, то можеш очистити карму і душу. В місті безліч храмів, ашрамів, тут тисячі паломників. Кожен вечір в Харідварі, як і в інших священних містах Індії на Ганзі, на березі ріки проходить ритуал Ганга Аарті, під час якого сотні віруючих приносять річці дари – невеликі плоти з квітами, їжею і палаючими вогниками, що під звук колоколів та багатоголосий спів освітлюють течію нереальним і подекуди містичним світлом.
 
 3 день
 Рішикеш Ранкове заняття йогою та медитація. Сніданок. Екскурсія по Рішикешу з відвідування пішохідного мосту Лакшман Джула, з якого відмінно видно берег Ганги з храмами та ашрамами. Далі ми побачимо давній храм Вішну Бхарат Мандир (XII сторіччя), Трівені гата та інші пм'ятки. Ввечері – ще одне заняття йогою, медитація. Ночівля.
 4 день
 Рішикеш
 Ранкове заняття йогою та медитація. Сніданок. Відвідування храму Нілкантх Махадев і ашрама Пхул Чатті. Ввечері – ще одне заняття йогою, медитація. Ночівля.
 
Нілкантх Махадев Мандир – знаходиться в 12 км від Рішикеша на високому пагорбі висотою 1675 м. Присвячений Богу Шиві у втіленні Нілкантха (з синьою шиєю, після випитої світової отрути). Звідси відкривається неймовірний панорамний вигляд.
 
Ашрам Пхул Чатті розташований в 10 км від Рішикеша на березі Ганга в оточенні квітучих садів, його назва в перекладі означає «Квітучий притулок». З 1977 року працює під патронажем Свами Деві Сварупанди, лікаря аюрведи та ведичної астрології Коли ви обираєте даний ашрам ви не тільки навчаєтесь у відомого майстра, але й отримуєте можливість спілкуватись з природою, відпочивати біля ріки, гуляти гірськими стежками, а також маєте здорове вегетаріанське харчування
 5 день
 Рішикеш Ранкове заняття йогою та медитація. Сніданок. Екскурсія в Харідварі, що знаходиться в 30 км від Рішикеша. Відвідування храмів Манса Деві, Чанді Деві і ашрама Сапта Ріші. Ввечері участь в молитві Ганга Аарті в Харідварі в гаті Хар Кі Паурі. Повернення в Рішикеш, ще одне заняття йогою, медитація. Ночівля.

Храм Манса Деві – знаходиться на пагорбі Білва Парват до нього веде канатна дорога довжиною 540 метрів. Це один з давніх храмів, який обов’язково відвідують паломники, що йдуть в Харідварі. Манса – це форма Шакті (Всесвітньої божественної енергії), сестра нага (священної змії) Васукі, за переконаннями віруючих вона виконує бажання і тому паломники, коли їх загадують, зав’язують нитки на стовбурах дерев в храмі. Манса Деві, як і Чанді Деві, є втіленням Богині Парваті, тому їхні храми зазвичай стоять поруч.

Храм Чанді Деві – знаходиться на вершині пагорба Ніл Парват і присвячений Чандиці – втіленню Богині Парваті. Вважається одним з самих давніх храмів Індії, так як за декотрими даними, був заснований в VIII Його обов’язково відвідують Пілігрими.

Ашрам Сапта Ріші (семи мудреців) – вважається одним з самих відомих в Харідварі. За повір’ями, храм побудований в місці, де медитували сапта ріши (сім мудреців): Кашьяп, Вашишт, Атрі, Вишвамітра, Джамадагні, Бхарадваджа, Гаутам.
 6 день
 Рішикеш Ранкове заняття йогою та медитація. Сніданок. Вільний день. Вечірній клас йоги/медитації.
При бажанні за додаткову оплату – треккінг до храму Кунджапурі Деві. Храм розташований в 15 км від Рішикеша, ця відстань долається на автомобілі, а далі туристи йдуть пішки 8 км. При наявності 2 осіб, вартість від 40 дол./особа
 7 день
 Рішикеш Ранкове заняття йогою та медитація. Сніданок Відвідування Васіштхи Гуфа, що знаходиться в годині їзди від Рішикеша. Печера вважається місцем, де можна зарядитись величезною енергією, так як тут медитував великий мудрець Васіштха, а пізніше й інші святі, йоги та аскети.
Вечірній клас йоги/медитації.
 8 день
 Рішикеш Ранкове заняття йогою та медитація. Сніданок. Вільний день. Вечірній клас йоги/медитації.
При бажанні за додаткову оплату (приблизно 40 дол.) – рафтінг на Ганзі.
 9 день
 Рішикеш - Делі Ранкове заняття йогою та медитація. Сніданок. Виїзд в Делі (230 км = 5-7 голин їзди). По прибуттю трансфер в а/порт.

ВАЖЛИВО:
Розуміється, що ті, хто прибувають в ашрам згідні виконувати правила поведінки (підйом в 6.30. участь у вечірній молитві Ганга Аарті та ін.), носити відповідний одяг (непрозорий, не обтягуючий, такий, що прикриває коліна та плечі), не палити та не вживати алкогольні напої або м’ясні продукти Це не готель і не місце розваг, це навчальний заклад зі своїм розпорядком та режимом
Харчування в ашрамі – виключно вегетаріанське.
По суботам проводяться тільки ранкові йога класи. По неділям занять немає.
 
Правила перебування в ашрамі:

1) Ашрам відкритий для проживання пілігримів і людей, що присвятили себе садхані, севі, сатсангу, медитаціям. Ашрам закрито для розміщення туристів, що прибули в Рішикеш для розваг чи по бізнесу.
2) Гості ашрама повинні дотримуватись дисципліни і прийняти нові правила поведінки
3) Всі гості запрошуються до участі в Ганга Аарті.
4) Всі гості повинні вдягатись в традиціях ашрама.
5) В перший раз гості можуть зупинитись в ашрамі тільки на 15 днів, продовження перебування – тільки з дозволу адміністрації.
6) У випадку, коли адміністрація просить гостя покинути школу останній повинен виконати це миттєво.
7) В кімнати гостей не допускаються сторонні.
8) Гості самі слідують за чистотою в кімнатах.
9) Їда в ашрамі подається за розкладом.
10) Забороняється використовувати радіо, телевізор, магнітофон та ін.
11) В ашрам не допускаються домашні тварини.
12) Будь ласка не давайте вихованцям ашрама гроші, одяг, а працівникам чайові. Все, що ви бажаєте пожертвувати ашраму, можна залишити в адміністрації та отримати квитанцію.


Вартість тура в дол. США/на особу
 01 особа 1315
 02 особи  765
 03 - 04 осіб 595
 Доплати на особу в USD 
 Доплата за SNGL 25
 Доплата за додаткове ліжко 20
 

У вартість включено:
 
- розміщення на основі - ½ DBL/TWIN, щоденний сніданок,
- йога та медитації в Рішикеші згідно програми (13 сесій протягом 7 днів),
- супроводжуючий гід-перекладач,
- зустріч/проводи в а/порту Делі,
- кондиційований транспорт для вказаних трансферів і екскурсій.

Додатково оплачується:
 
- міжнародний авіапереліт в Делі – від 600 дол.,
- одяг для занять йогою і килимки,
- страховий поліс ,
- оформлення візи – 50 дол./осіб.