logo
 
(050) 153-29-89
rus ukr
М
а
г
а
з
и
н
Ф
е
с
т
и
в
а
л
ь
Yoga
Йога-центр "Yoga IF School" - йога для всіх!
Ми чекаємо вас за адресою: вул.Зв'язкова  
Скинь зайве

Недосконалість фізичного стану викликає дисбаланс психологічного та психічного стану. Практика націлена на виправлення цього дисбалансу.
 
Заняття стимулюють і змінюють емоційний стан, трансформуючи неспокійні побоювання в мужність, нерішучість і нездатність «тверезо» міркувати в здатність приймати позитивні рішення, емоційну нестійкість у впевненість і душевну рівновагу.
 
Проект « скинь зайве» - це не просто заняття, це тотальна робота над собою, основною метою якої е:
- Активне спалювання жирової тканини,
- Тонус м’язів, тканин, зв’язок, суглобів, нервової системи,
- Покращення метаболізму, циркуляції крові, лімфи, секреції гормонів, хімічного балансу обмінних процесів,
- Відновлення нормальної здорової роботи всіх систем організму.
- Встановлення здорових навичок (харчова поведінка, режим активності)
 
Заняття побудовані комплексно, враховуючи основну мету (спалення жирової маси), на основі фізіології, психології з різними допоміжними засобами. Наша професійна допомога плюс ваша сформована внутрішня мотивація і дисципліна - наша спільна перемога.
 
Створена група закритого характеру, в яку попадуть не всі бажаючі, буде проводитись відбір на основі розмови із психологом та лікарем. Головними факторами відбору будуть: стан здоров’я, вік, вага до 100 кг, особиста мотивація, готовність працювати тривало (курс 3 місяці).
 
В проект будуть задіяні досвідчені спеціалісти:
- Лікар загальної практики;
- Психолог по питаннях зайвої ваги;
- Консультант з раціонального харчування, який буде відповідальний за «щоденник харчування» індивідуальне меню для кожного особисто, згідно потреб, враховуючи особливості;
- Комплексна фізична підготовка (два спеціалісти вищої категорії) методами ЙОГИ та загальної фізичної реабілітації. Акцент тілесної практики – жироспалення, приведення в тонус тіла загалом та мускулатури зокрема.
- На вихідних організовані заняття на відкритому повітрі (зарядка, швидка ходьба, дихальні вправи);
- Додатково (не входить у вартість курсу) висококласний масажист, з такими напрямками масажу, як антицилюлітний, ліполітичний, різні обгортання.
 
19 вересня, субота (початок 17:00, тривалість 2год.), в «Yoga IF School» презентаційне заняття\обговорення системи «Скинь Зайве». Презентація безкоштовна, обов’язковий попередній запис за телефоном (066)722-12-02