logo
 
(050) 153-29-89
rus ukr
М
а
г
а
з
и
н
Ф
е
с
т
и
в
а
л
ь
Yoga
Йога-центр "Yoga IF School" - йога для всіх!
Ми чекаємо вас за адресою: вул.Зв'язкова  
Другий БЕЗКОШТОВНИЙ йога-марафон

Найбільший спеціалізований йога центр Прикарпаття "Yoga IF School" ініціює ПОДІЮ НОМЕР ОДИН В СЕРЕДОВИЩІ Івано-Франківської йоги - «Другий БЕЗКОШТОВНИЙ Йога марафон».
Захід орієнтований на початківців, які хочуть ознайомитися із йогою, і це знайомство щоб розпочалося саме із професіоналами.
Вісімнадцятого жовтня, шість інструкторів вестимуть ознайомче заняття в режимі марафону протягом трьох годин. Все це відбуватиметься в спортивній школі "ОЛІМП", що знаходиться за адресою вул. Сахарова, 38.
Заняття для людей які раніше не займалися йогою і хотіли б доторкнутися до цієї дисципліни під керівництвом професіоналів. Оскільки є ліміт людей, через фактичний вміст залу, запис є ОБОВ’ЯЗКОВИМ. Запис відбувається за телефоном адміністрації (050)153-29-89, або ж у самому йога центрі «Yoga IF School» на рецепції.
Session 2 означає, що це другий йога-марафон, а такі заходи ми організовуватимемо регулярно, тому якщо хтось не встигне записатись, у вас все попереду ;)
План заняття:
11:00-11:20 Сулик Юрій «Теоретичне введення в ЙОГУ»
11:20-11:50 Громяк Юрій «Комплексна суглобова гімнастика та активація через дихання»
11:50-12:10 Несторко Роман «Розширена динамічна робота із суглобами»
12:10-12:30 Салітра Наталія «Динамічні загальнорозвиваючі вправи «віньяси та вьяями»
12:30-12:50 Тайцзіцюань/Цигун Коорольчук Олександр
12:50-13:20 Сулик Юрій «Робота в асанах, основи правильного підходу, розгляд ключових вправ»
13:20-13:40 Лютіна Світлана «Робота в асанах із гнучкістю\силою\витримкою\балансом»
13:40-14:00 Сулик Юрій «Техніки глибокої релаксації»
Про викладачів:
Сулик Юрій – керівник «Yoga IF School», президент «Міжнародної Школи Йоги», засновник Івано-Франківської Школи Йоги та один із основних діячів в становленні йоги Західної України. Автор методології «adaptive holistic YOGA» та організатор інструкторських курсів по однойменній методології, в якій вже працюють викладачі в різних регіонах України. Співорганізатор фестивалю “Carpathian Yoga Fest» Автор першого повноформатного україномовного телепроекту «ОСНОВИ ЙОГИ»
Громяк Юрій – сертифікований інструктор в методології «adaptive holistic YOGA», Любитель східних бойових систем та загальних систем оздоровлення. Учасник багатьох семінарів та різних міжнародних проектів.
Лютіна Світлана – за освітою творець красивого- художник\митець, і це власне відбилось на подальшому становленні її як викладача з йоги в поєднанні з особливою вродженою чуттєвістю і жіночністю. Величезний досвід спілкування та розуміння людей в поєднанні з напористою і професійною практикою зробили Світлану викладачем топового рівня. З 2012 року займається, освоює і переходить в методологію «adaptive holistic YOGA». Бере участь в підготовці інструкторів які працюють по всій Україні, учасниця багатьох міжнародних йога проектів, та ТВ програм.
Салітра Наталія, педагог-психолог, викладач йоги з багаторічним стажем роботи, старший викладач по напрямках yoga baseline та yoga baseline dynamics. Висококласний спеціаліст по роботі з дітьми та підлітками. Учасниця багатьох семінарів та проектів міжнародного класу, бере участь в ТВ проектах навчального характеру.
Несторко Роман – кандидат в майстри спорту по «Ушу» та «Тхеквандо». Із 11 років займається східними бойовими та оздоровчими системами. З 2013 року тренується та перекваліфіковується під патронатом «Yoga IF School».
Корольчук Олександр - досвідчений викладач по «Китайській Йозі» із м.Херсон. В 2014 року переїхав в Івано-Франківськ та із цього часу працює у формації «Yoga IF School». Сертифікований всекитайською асоціацією Ушу тренер за напрямами Цигун і Тайцзіцюань.
«Yoga IF School» є частиною грандіозного проекту під назвою «Free Yoga», суть якого полягає в БЕЗКОШТОВНОМУ поширенні ЙОГИ завдяки організації заходів, та створенні високоякісних навчальних матеріалів. Власне це дійство і є частиною проекту «Free Yoga».