logo
 
(050) 153-29-89
rus ukr
М
а
г
а
з
и
н
Ф
е
с
т
и
в
а
л
ь
Yoga
Йога-центр "Yoga IF School" - йога для всіх!
Ми чекаємо вас за адресою: вул.Зв'язкова  
14 листопада 2015 - "ЗАНУРЕННЯ В ТІНЬ" (ЗАКРИТИЙ ПСИХОЛОГІЧНИЙ ТРЕНІНГ ДЛЯ УЧНІВ ШКОЛИ ЙОГИ)


 
Глибоко всередині нас є пустеля. Ми називаємо це Несвідомим, бо ми не можемо контролювати його повністю, не можемо отримати саме те, що ми хочемо від нього. Колективне несвідоме - чудовий дикий край, де ми можемо увійти в контакт з джерелами життя.
К. Г. Юнг

Внутрішньо відторгнене нами має тенденцію, хочемо ми того чи ні, приходити до нас у вигляді долі в зовнішньому світі.
К. Г. Юнг

Тінь включає в себе все те, чим ми не хочемо бути ... І чим слабше Его, тим менша вірогідність, що нам це вдастся...
Джеймс Холліс
 
Хто така Тінь? У чому сенс цього юнгівского архетипу? В глибинній психології К. Г. Юнга, тінь – це один із архетипів несвідомого, вмістилище всього табуйованого соціумом та кожним з нас.
 
Тінь - це наш двійник, в якому сполучено усе те, що ми собі заборонили, чого ми боїмося. І чим більше ми собі забороняємо, і чим більше ми боїмося, тим потужніше розростається наша Тінь. Причому, витісненими можуть бути як справді загрозливі руйнівні тенденції, так і цілком хороші якості, які ми не приймаємо у собі з різних причин.
 
Подібно іншим архетипам психіки, свідомість людини може бути мимоволі підпорядкована впливу Тіні: більшість людей не здогадується, що події, які відбуваються в їхньому житті - не випадковий збіг обставин, а лише проекція несвідомого. І ті імпульси, які живуть у підсвідомому, часто не дають нам зрозуміти самих себе та інших. А через це частішають наші нападки на інших людей – в яких ми бачимо риси своєї Тіні.
 
Тінь приховує обширні незвідані глибини нашої психіки, але окрім небажаних явищ, вона також береже в собі лібідо, творчість, силу та стійкість. Тому дуже корисно одного разу зазирнути углиб себе, знайти те, що приносить вам дискомфорт і незручність, заважає жити і розвиватися. Занурення в тінь допомагає видобути з несвідомого ті цінності і те важливе, що стереже Тінь, без чого ми не можемо стати повноцінною вільною і здоровою особистістю. Знайомство із тінню робить нас усвідомленішими й незалежними від емоцій.
 
Якщо ви хочете доторкнутись до незвіданих глибин Підсвідомого, відчути їх фізично, психічно та тілесно, то приходьте – і занурюйтесь у світ несподіваних відкриттів.
 
 
Коли: 14 листопада 2015 о 17-00
 
Де: в приміщенні йога центру "YOGA IF SCHOOL" (вул. Зв'язкова, 6)
 
Автор тренінгу: Олена Кугук, консультант з тілесно-рухових практик, психолог у напрямах гештальт-терапії, німецької інтегративної психотерапії, базового курсу позитивної психотерапії.
 
Структура тренінгу: знайомство, розминка, робота з ресурсом, а потім занурення у тінь і вправи на присвоєння тіневих якостей.

ВХІД ВІЛЬНИЙ ДЛЯ УЧНІВ ЙОГА ЦЕНТРУ