logo
 
(050) 153-29-89
rus ukr
М
а
г
а
з
и
н
Ф
е
с
т
и
в
а
л
ь
Yoga
Йога-центр "Yoga IF School" - йога для всіх!
Ми чекаємо вас за адресою: вул.Зв'язкова  
Йога-вікенд в Івано-Франківську 30-31.01.2016. Запрошуємо вас!

 
Дорогі друзі!
 
Щоразу перед Новим Роком ми обіцяємо собі, що наступного року обов'язково станемо добрішими, мудрішими, впевненішими в собі, знайдемо нових друзів за інтересами, закохаємось, будемо більше часу приділяти близьким і навчимося радіти життю по-справжньому. Але тільки малому відсотку з усього списку судилося збутися ... Можливо тому, що не вистачає потужного енергетичного поштовху, який би надав сил, вселив віру в себе і побудив змінювати життя на краще?
 
 
Звичайно, повноцінна відпустка в далеких краях може стати непоганою перезарядкою, але ми пропонуємо вам ще більш надихаючий і багаторазово більш дешевий варіант – пара веселих і незабутніх днів у нас в гостях! 
 
Запрошуємо вас провести цікавий йогічний вікенд в Івано-Франківську 30-31 січня 2016! Третій раз «Yoga IF School» організовує цей чарівний і незабутній відпочинок з користю. Відвідавши третій йога-марафон в гостинному Івано-Франківську, ви зробите ще один крок до нових знань, досягнення гармонії тіла і душі, а також приємно проведете час в компанії однодумців.
 
Як все буде відбуватися
 
День 1.
30.01.2016
 
Не чекаємо Діда Мороза, самі створюємо свій день і чудовий настрій! Так як головна мета всього заходу – це подарувати повноцінний відпочинок душі і тіла, починаємо з розслаблюючих і дуже приємних занять. Позбавляємося від тривог і негативу – готуємо благодатний ґрунт для занять йогою.
 
13:00 Захоплююча екскурсія по нашому невеликому, але дуже затишному і самобутньому місту ДЕ? Зустрічаємося біля Івано-Франківської ратуші (будівля в центрі міста Івано-Франківська на площі Ринок).
 
15:00 Чаювання. Знайомимося, спілкуємося, ділимося досвідом і куштуємо солодощі в теплому колі нових друзів). ДЕ? Кав'ярня "Говорить Івано-Франківськ", площа Ринок, 8, Івано-Франківськ.
 
16:00 Спілкування з тренерами найбільшого спеціалізованого йога центру Прикарпаття "Yoga IF School". Тренери дадуть відповіді на ваші питання про йогу і життя , а також розкажуть більше про фестиваль йоги «Carpathian Yoga Fest 2 016» ДЕ? Йога центр Yoga IF School, вул. Зв'язкова 6, Івано-Франківськ.
 
18:00 Стаємо на ковзани. "Yoga If school" запрошує вас на Льодову арену. Життя таке багатогранне, навчитись потрібно всього ;) ДЕ? Льодова арена, вул. Довженка, 29, Івано-Франківськ.
 
День 2.
31.01.2016
 
Йога-марафон – сім інструкторів проводитимуть ознайомчі заняття протягом п'яти годин. Заняття розраховані як на початківців і людей, які раніше не займалися йогою взагалі, але в той же час вони будуть корисні і для досвідчених практиків.
 
План йога-марафону
 
11:00-12:30 Всебічний активаційний тренінг в режимі марафону від інструкторів «Yoga IF School»
 
11:00-11:15 Несторки Роман. «Розширена динамічна робота з суглобами»
 
11:15-11:30 Громяк Юрій. «Активаційна дихальна гімнастика»
 
11:30-11:50 Салітра Наталя. «Динамічні зв'язки асан»
 
11:50-12:05 Корольчук Олександр. Тілесно-концентраційні техніки з інструментарію ЦИГУН.
 
12:05-12:30 Лютіна Світлана. Статичний всебічний комплекс базового рівня + на завершення техніка розслаблення тіла.
 
13:00-14:15 Цільовий тренінг від Сулика Юрія. Тема «Зміцнення фундаменту постави - ніг. Розширена робота з тазостегновими суглобами». Ця тема дасть робочий інструментарій для правильної роботи з суглобами ніг і можливість ефективно і безпечно освоїти такі асани, як лотос, шпагати, нога за голову і т.п.
 
14:45-16:00 Цільовий тренінг від Слави Гуцалюка (Київ). Тема: "Терапевтичні витягування" Практика буде спрямована на звільнення від зайвої напруги (фізичної та емоційної), яка блокує вільний рух рідин нашого організму і зазвичай є причиною більшості розладів нашого здоров'я, фізичного та емоційно-психологічного.
 
Хто проводитиме йога-марафон
 
Несторко Роман (ІФ) – кандидат у майстри спорту з «Ушу» і «тхеквандо». З 11 років займається східними бойовими та оздоровчими системами, в чому досяг чималих успіхів.
 
Громяк Юрій (ІФ) – сертифікований інструктор в методології «adaptive holistic YOGA». Любитель східних бойових систем і загальних систем оздоровлення. Учасник багатьох семінарів та різноманітних міжнародних проектів.
 
Салітра Наталія (ІФ) – педагог-психолог, викладач йоги з багаторічним стажем роботи, старший викладач за напрямками yoga baseline і yoga baseline dynamics, спеціалізується на роботі з дітьми та підлітками.
 
Корольчук Олександр (ІФ\Херсон) – досвідчений викладач з «Китайської Йоги», сертифікований Всекитайською асоціацією ушу інструктор за напрямками цигун і тайцзіцюань.
 
Лютіна Світлана (ІФ) – за освітою творець прекрасного – художник, за покликанням – викладач йоги. З 2012 року освоює і на основі власного досвіду підносить учням методологію «adaptive holistic YOGA».
 
Сулик Юрій (ІФ) – керівник «Yoga IF School», президент «Міжнародної Школи Йоги», засновник Івано-Франківської Школи Йоги і один з основних діячів у становленні йоги Західної України. Автор методології «adaptive holistic YOGA».
 
Слава Гуцалюк (Київ) – фахівець в області рекреації та оздоровчих систем. Дипломований викладач йоги Міжнародної федерації йоги. Практикує йогу і супутні оздоровчі системи різних світових культур більше 20 років. Чемпіон Кубка світу зі спортивної йоги 2003 (Португалія) і 2004 (Іспанія) у дисципліні «парна йога».
 
Питання по програмі та реєстрація учасників:
 
Оскільки є обмеження кількості учасників через неспроможність приміщення до розтягування, попередній запис ОБОВ'ЯЗКОВИЙ.
Запис за телефоном адміністрації (050) 153-29-89.
E-mail: yogaifschool@ukr.net
 
Шукайте нас в соц. мережах і приєднуйтесь:
 
Тим яскравіше життя, чим більше в ньому барвистих моментів! Не проходьте повз цікаві події, вибираючи з них найдостойніші і найважливіші – тоді вам завжди буде, що згадати з теплотою!