logo
 
(050) 153-29-89
rus ukr
М
а
г
а
з
и
н
Ф
е
с
т
и
в
а
л
ь
Yoga
Йога-центр "Yoga IF School" - йога для всіх!
Ми чекаємо вас за адресою: вул.Зв'язкова  
31 січня 2016 р. - ТРЕТІЙ БЕЗКОШТОВНИЙ ЙОГА МАРАФОННайбільший спеціалізований йога центр Прикарпаття "Yoga IF School" ініціює ПОДІЮ НОМЕР ОДИН В СЕРЕДОВИЩІ Івано-Франківської йоги - «Третій БЕЗКОШТОВНИЙ Йога марафон».
 
Тридцять першого січня, сім інструкторів вестимуть ознайомче заняття в режимі марафону протягом п'яти годин. Все це відбуватиметься в спортивній школі "ОЛІМП", що знаходиться за адресою вул. Сахарова, 38.
Заняття розраховані як на початківців так і на людей які раніше не займалися йогою взагалі, більше того, вони будуть корисні і для досвідчених практиків. Заняття будуть проходити під пильним керівництвом професіоналів.
Оскільки є ліміт людей, через фактичний вміст залу, запис є ОБОВ’ЯЗКОВИМ.
 
Запис відбувається за телефоном адміністрації (050)153-29-89, або ж у самому йога центрі «Yoga IF School» на рецепції.
Форма для реєстрації: http://goo.gl/forms/uHN9NWZsAA В разі заповнення форми телефонувати не потрібно.
 
План заняття:
11:00-12:30 Всесторонній активаційний тренінг в режимі марафону від інструкторів «Yoga IF School»
11:00-11:15 Несторко Роман. «Розширена динамічна робота із суглобами»
11:15-11:30 Громяк Юрій. «Активаційна дихальна гімнастика»
11:30-11:50 Салітра Наталія. «Динамічні зв’язки асан»
11:50-12:05 Коорольчук Олександр. Тілесно-концентраційні техніки з інструментарію ЦИГУН.
12:05-12:30 Лютіна Світлана. Статичний всесторонній комплекс базового рівня + на завершення техніка розслаблення тіла.
13:00-14:15 Цільовий тренінг від Сулика Юрія(ІФ). Тема «Зміцнення фундаменту постави – ніг. Розширена робота із тазо-стегновими суглобами» Ця тема дасть робочий інструментарій для правильної роботи із суглобами ніг, і можливість ефективно і безпечно освоїти такі асани, як лотос, шпагати, нога за голову і т.п.
14:45-16:00 Цільовий тренінг від Слави Гуцалюка (Київ). Тема: "Терапевтичні витягування" Практика буде спрямована на вивільнення від зайвогого напруження (фізичного та емоційного) , яке блокує вільний рух рідин нашого організму і здебільшого є причиною більшості розладів нашого здоров’я, фізичного та емоційно-психологічного!
 
 
Інструктори:
 
Несторко Роман (ІФ) – кандидат в майстри спорту по «Ушу» та «Тхеквандо». Із 11 років займається східними бойовими та оздоровчими системами. З 2013 року тренується та перекваліфіковується під патронатом «Yoga IF School».
Громяк Юрій (ІФ) – сертифікований інструктор в методології «adaptive holistic YOGA» Любитель східних бойових систем та загальних систем оздоровлення. Учасник багатьох семінарів та різних міжнародних проектів.
Салітра Наталія (ІФ), педагог-психолог, викладач йоги з багаторічним стажем роботи, старший викладач по напрямках yoga baseline та yoga baseline dynamics. Висококласний спеціаліст по роботі з дітьми та підлітками.
Корольчук Олександр( ІФ\Херсон) - досвідчений виклад по «Китайській Йозі» із м.Херсон. В 2014 року переїхав в Івано-Франківськ та із цього часу працює у формації «Yoga IF School». Сертифікований всекитайською асоціацією ушу інструктор за напрямами цигун і тайцзіцюань.
Лютіна Світлана (ІФ) – за освітою творець красивого- художник. З 2012 року займається, освоює і переходить в методологію «adaptive holistic YOGA».
 
Сулик Юрій (ІФ) – керівник «Yoga IF School», президент «Міжнародної Школи Йоги», засновник Івано-Франківської Школи Йоги та один із основних діячів в становленні йоги Західної України. Автор методології «adaptive holistic YOGA» та організатор інструкторських курсів по однойменній методології, в якій вже працюють викладачі в різних регіонах України.
 
Слава Гуцалюк (Київ) - Спеціаліст в галузі рекреації та оздоровчих систем. Дипломований викладач йоги Інтернаціональної федерації йоги. Практикую йогу та супутні оздоровчі системи різних світових культур більше 20 років. Люблю життя в усіх його проявах і постійно навчаюся у нього, невпинно збагачуючи власний досвід та знання. Чемпіон кубка світу зі спортивної йоги 2003 (Португалія), 2004 (Іспанія) у дисципліні «парна йога».