logo
 
(050) 153-29-89
rus ukr
М
а
г
а
з
и
н
Ф
е
с
т
и
в
а
л
ь
Yoga
Йога-центр "Yoga IF School" - йога для всіх!
Ми чекаємо вас за адресою: вул.Зв'язкова  
Школа лідерства

16 квітня у Івано-Франківську стартує унікальний проект за останні 20 років.
 
Три визнані тренери - майстри лідирування - Радислав Петрів, Юрій Сулик і Богдан Желобчук в Школі йоги проведуть «ШКОЛУ ЛІДЕРСТВА».
 
Заняття відбуватимуться по суботах (18:00); і неділях (14:00);
 
Вартість 780 грн.,
(для учнів «Yoga IF School» - за наявністю діючого абонементу - 720грн..)
 
Тривалість заняття 2,5 години, всього відбудеться сім занять, за час яких Богдан навчить ораторського мистецтва та тайм-менеджменту, Юра - володіти своїм тілом, розумом та голосом. А Радислав нічого не вчитиме, а лишень спробує допомогти увійти вам вперше у стан лідирування - спробувати відчути себе лідируючим, опанувати саму філософію лідерства.
 
Біографії лекторів:
 
РАДИСЛАВ ПЕТРІВ – лікар, психолог, соціолог. Національний тренер корпусу миру США в Україні. Директор ГО «Школа Лідерів», розробник тренінгів по лідируванню; проводить тренінги із 1996 року. В 1996 році черговий випуск видання «Практична психологія та соціальна робота» був присвячений програмі підготовки лідерів, яку розробив Радислав. Радислав провів більше 3-х тисяч тренінгів в Україні, та світі загалом. Один із найдосвідчених тренерів по лідируванню, людина яка досягла успіху в різних сферах діяльності: медицина, психологія, лідирування, театр.
 
СУЛИК ЮРІЙ – керівник «Yoga IF School», президент «Міжнародної Школи Йоги», засновник Івано-Франківської Школи Йоги та один із основних діячів в становленні йоги Західної України. Автор методології «adaptive holistic YOGA», в якій вже працюють викладачі в різних регіонах України. Співорганізатор фестивалю “Carpathian yoga fest». Автор першого повноформатного україномовного телепроекту «ОСНОВИ ЙОГИ». Організатор багатьох тренінгів та семінарів. Навчався в багатьох відомих майстрів України та світу, саме завдяки цьому надбагатий інструментарій який опісля доповнювався і модифіковувався власними напрацюваннями. ГУРУ Юрія є ШАЙЛЕНДРА ШАРМА (Індія).
Безумовно Юрій є харизматичним та визнаним лідером, який за доволі короткий період часу досягнув фантистичних результатів, і своїм досвідом та підходами він ділитиметься з вами.
 
БОГДАН ЖЕЛОБЧУК- тренер ораторського мистецтва, тайм-менеджменту та особистої ефективності. Дизайнер, співзасновник дизайн-бюро 'Miff Manufacture'. Модератор освітніх програм при «Львівській Бізнес Школі». Провідний тренер школи розвитку «SPF». Бере участь у багатьох громадських поектах, які мають на меті покращення ефективності освіти, якості життя та розвитку лідерських якостей у молоді.
«Вірю в те, що кожен може створити своє життя таким, про яке мріє».
 
16 КВІТНЯ (СУБОТА) – ТАЙМ-МЕНЕДЖМЕНТ (Богдан Желобчук)
Щодня ми перебуваємо у шаленому потоці справ, інформації, людей та подій. І більшість із нас прагне перебувати на гребні цієї хвилі: все встигати, досягати більшого, отримувати бажане. Звісно ж, перебувати на вершині завжди досить складно. Якщо ціллю стоїть будь-який вид лідерства, то тиск стає ще більш відчутним.
Одним із інструментів, який допоможе краще справлятися із усіма перешкодами та завданнями, виконувати все із меншим стресом є тайм-менеджмент. Звісно, це не панацея всіх бід, однак чудовий інструмент, який допоможе краще володіти собою в часі, отримувати більше від життя, і, при достатніх зусиллях, втілити власні мрії у життя.
На заняттях у Школі лідерства ми попрацюємо над основами тайм-менеджменту, зрозуміємо, які перешкоди стоять на шляху людини, яка починає використовувати цей інструмент, а також про підводні камені, які заважають іти до кінця.
Впевнений, що для кожного це буде цінний досвід, який неодноразово пригодиться у житті.
 
Програма тренінгу:
1) Переваги, які дає планування часу
2) Основи планування: з чого почати і як не закинути
3) Куди рухатися далі: а для чого все-таки планувати час і ставати кращим?
 
17 КВІТНЯ (НЕДІЛЯ) – ОРАТОРСЬКЕ МИСТЕЦТВО (Богдан Желобчук)
Освоюючи ораторське мистецтво з Богданом Желобчуком ми попрацюємо над основами публічних виступів, зрозуміємо, що призводить до поганих виступів та знайдемо ті речі, які зроблять виступ неперевершеним. У програмі – пошук відповіді на питання: що робить виступ хорошим, що потрібно зробити до виступу, і підгототуємося до виступу, збудуваши в собі оратора, який майстерно володіє вербальною та невербальною комунікацією
«В наш час цифрових технологій, де більшість спілкування проходить завдяки одиницям і нулям всередині комп’ютерних програм, - зауважує Богдан, - ораторське мистецтво набуває особливого, навіть міфічного значення. Гортаючи безкінечні сторінки інтернету, людина шукає уваги, підтримки, надії, любові. Саме це можна і треба передавати завдяки публічним виступам. Часто люди вважають, що виступ можна вважати публічним, коли нас слухають десятки чи сотні людей. Однак озирніться на свій день, і скажіть, чи те, як ми прагнули донести директору свою ідею не є виступом? Чи як ми хочемо показати дитині який чудовий світ є навколо? Хіба не можна сіру розповідь перетворити у захоплюючу подорож, в яку ви поринете разом із своїм співрозмовником?»
 
23 КВІТНЯ (СУБОТА) – КОНТРОЛЬ СВОГО ТІЛА ТА РОЗУМУ. ПОСТАНОВКА РОЗМОВНОГО ГОЛОСУ (Сулик Юрій)
Контролювати своє тіло та розум, та ще й майстерно володіти власним голосом ми матимемо можливість отримати на майстер-класы в рамках «ШКОЛИ ЛІДЕРСТВА» від маестро української йоги – СУЛИКА ЮРІЯ. Цей клас допоможе ввести правильні звички в повсякденне життя вже відразу опісля тренінгу, навчить деяким секретним маніпуляціям для активації\ деактивації своєї нервової системи та своїх емоцій. І як ода цієї феєрії – «ПОСТАНОВКА РОЗМОВНОГО ГОЛОСУ»
«Адже, що може бути важливішим для лідера, - звертає увагу Юрій, - як розуміння свого тіла і розуму, та можливість їх контролювати. Для цього існує одна беззаперечно лідируюча дисципліна – ЙОГА».
 
Програма тренінгу:
- Роль тіла для лідера. Тіло як вичерпний ресурс який видає внутрішню кволість. Підтримка оптимального робочого стану
- Як правильно ходити, їсти, дихати, спати, сидіти, стояти і т.п.. Як зробити щоб кожен момент свого часу обертати в беззаперечно корисну практику
- Як вплинути на можливість менше втомлюватись та краще зосереджувати увагу. Техніки концентрації
- Методи контролю дихання, як засіб одночасно впливати як на тіло, так і на свідомість. Розбір «секретного арсеналу ЙОГИ»
- Тренінг «Постановка красивого розмовного голосу».
 
24 КВІТНЯ (СУБОТА)\14 ТРАВНЯ (СУБОТА)\15 ТРАВНЯ (НЕДІЛЯ)- «ФІЛОСОФІЯ» ЛІДИРУВАННЯ, СЕКРЕТНИЙ АРСЕНАЛ ЛІДЕРА (Радислав Петрів)
А Радислав нічого не вчитиме, а лишень спробує допомогти увійти вам вперше у стан лідирування - спробувати відчути себе лідируючим.
«Попереджую, що вхід на мої заняття, - застерігає Радислав,- дозволяється лише людям з натренованими м’язами zygomаticus major та levаtor аnguli оris (вміння сміятися буде перевірятися на вході). Мої тренінги для людей, які не бояться зустрітися з собою у різних іпостасях і готові стати великими лідерами».
 
На трьох зустрічах, ми з поміччю генерації потоку образів, з елементами акторського мистецтва переживання-перевтілення увійдемо в психофізичний стан лідирування застосовуючи унікальні інструменти:
- Театр лідирування: метаморфози і робота з роллю, масками, переживаннями і перевтіленнями
- Подорожі в підсвідомий світ: імідж-стрімінг поодинці і з партнером
- Листи від фантомів: фрірайтинг і інші письмові практики
- Майбутнє в дзеркалі: створення особистого міфу
- «Явлення всіх святих ))»: філа-коучинг
 
Словничок:
 
Імідж-стрімінг - це техніка Віна Венгера для вирішення творчих завдань. Її суть полягає в словесному описі спонтанного потоку образів, постійно присутнього на задньому плані нашої свідомості. Ця техніка дозволяє зазирнути у своє майбутнє, зрозуміти себе і інших людей, навколишній світ. Знімає блоки у творчості та розвиває інтуїцію.
 
Філа-коучинг - це рольова техніка знаходження рішень, побудована на основі діалогів з персонажами філи. Вона добре застосовна для роботи зі складними ситуаціями, важкодосяжними цілями, завданнями з відкритим результатом, тобто всюди, де рішення не лежить на поверхні - як в особистому, так і в професійній сфері. Це розмова, в якому один із співрозмовників задає питання, а інший відповідає. Родзинка техніки: на місце реального порадника- коуча – ставимо когось уявного , якого ви вибираєте з числа тих людей, які вас надихають (це можуть бути як ваші сучасники, так і історичні персонажі).
 
Фрірайтинг, або вільне писання - запис потоку слів без самоцензури і зупинок, завдання якого - обійти внутрішнього критика, увійти в творчий стан і отримати доступ до прихованих в глибинах нашої душі ідей і знань. Спектр застосування цієї техніки дуже широкий - це і написання текстів, і подолання творчих блоків, і знаходження несподіваних рішень складних завдань, і розвиток креативності, зняття стресу.
 
21 ТРАВНЯ (СУБОТА) ВИПУСКНИКИ «ШКОЛИ ЛІДЕРСТВА» ПРОВЕДУТЬ відкритий МАЙСТЕР КЛАС для учнів «YOGA IF SCHOOL» на основі отриманих знань в «ШКОЛІ ЛІДЕРСТВА». ОТРИМАННЯ СЕРТИФІКАТІВ ПРО ЗАКІНЧЕННЯ КУРСІВ (за умови відсутності пропусків занять).