logo
 
(050) 153-29-89
rus ukr
М
а
г
а
з
и
н
Ф
е
с
т
и
в
а
л
ь
Yoga
Йога-центр "Yoga IF School" - йога для всіх!
Ми чекаємо вас за адресою: вул.Зв'язкова  
18 листопада, майстер клас роботи із фітнес тренажером "Джимстік", а також показ фільму "Індійські йоги, хто вони"

  18 листопада(неділя), в йога центрі "Yoga IF School" відбудеться майстер клас роботи із фітнес тренажером "Джимстік", а також показ фільму "Індійські йоги - хто вони?".
 
  Джімстік (gymstick, gym stick) - фітнес-тренажер, який комбінує в собі гімнастичну палицю довжиною близько 130 см. і два гумових амортизатора, прикріплених до її кінців і оснащених петлями для одягання на ноги або руки.
  Gymstick можна вважати новинкою на ринку спортобладнання. Він був створений всього близько 5 років тому і зараз активно вводиться в програми спортивних центрів.
  З'єднати гімнастичну палицю і амортизатори для створення більш різноманітної та ефективного тренування прийшло в голову двом фітнес-тренерам з Фінляндії. Вони відразу зрозуміли, що їх розробка завоює любов фітнес-інструкторів і відвідувачів спорт-центрів усіх країн. Тому підприємливі фіни самостійно розробили невитіюватий дизайн тренажера і поспішили запатентувати його.
  В Івано-Франківську, саме в нашому йога центрі ви зможете оцінити новинку. Джимстік в "Yoga IF School" активно використовується в таких напрямках як фітнес-йога та корекційна йога(йога корекція фігури).
 
 
 
 Щодо фільму "Індійські йоги - хто вони?" - це класичний фільм на пост Радянському просторі, якій свого часу (дата виходу - 1970р.) змотивував тисячі людей зацікавитися йогою. Для нас він має неоціненну історичну вагу. Тому рекомендовано всім, хто цікавиться йогою..
  
 Фільм в популярній манері розповідає про індійську традиційну оздоровчу гімнастику.  Зйомки проходять у наукових установах і клініках Радянського Союзу, Болгарії та Індії. Вчені демонструють успіхи, досягнуті при використанні йоги. Гімнастика, дихальні вправи і медитативні техніки все частіше опиняються в арсеналі  медиків і використовуються в боротьбі з передчасним старінням, та іншими хворобами сучасної людини.