logo
 
(050) 153-29-89
rus ukr
М
а
г
а
з
и
н
Ф
е
с
т
и
в
а
л
ь
Yoga
Йога-центр "Yoga IF School" - йога для всіх!
Ми чекаємо вас за адресою: вул.Зв'язкова  
ПОДІЯ №1 В СЕРЕДОВИЩІ Івано-Франківської йоги - «П’ятий БЕЗКОШТОВНИЙ Йога марафон»

Такого в нашому місті ще не було!

Найбільший спеціалізований йога центр Прикарпаття "Yoga IF School" ініціює ПОДІЮ НОМЕР ОДИН В СЕРЕДОВИЩІ Івано-Франківської йоги - «П’ятий БЕЗКОШТОВНИЙ Йога марафон».

Сімнадцятого вересня (субота), провідні інструктори «Yoga IF School», СУЛИК ЮРІЙ та ІНДІЙСЬКИЙ ЙОГ – РАВІНДЕР ДЖАНГРА вестимуть ознайомче заняття. А опісля (17:00) ЖИВИЙ КОНЦЕРТ від ЛЕГЕНДАРНОГО ГУРТУ «ATMASFERA» Все це відбуватиметься в спортивній школі "ОЛІМП", що знаходиться за адресою вул. Сахарова, 38. Час початку 10:00. Весь захід БЕЗКОШТОВНИЙ.

Заняття розраховані як на початківців так і на людей які раніше не займалися йогою взагалі, більше того, вони будуть корисні і для досвідчених практиків. Заняття будуть проходити під пильним керівництвом професіоналів.

Оскільки є ліміт людей, через фактичний вміст залу, запис є ОБОВ’ЯЗКОВИМ.

Запис відбувається за телефоном адміністрації (050)153-29-89, або ж у самому йога центрі «Yoga IF School» на рецепції.

Форма для реєстрації: Реєстрація

В разі заповнення форми телефонувати не потрібно.

План заняття:

10:00-11:30 Всесторонній активаційний тренінг в режимі марафону від інструкторів «Yoga IF School»

- 10:00-10:15 Левченко Ігор. «Налаштування на практику, дихальна розминка»

- 10:15-10:30 Абібуллаєва Марьяна. «Суглобова динамічна практика»

- 10:30-10:45 Корольчук Олександр. «Динамічна практика цигун»

- 10:45-11:00 Салітра Наталія. «Динамічна практика силових віньяс»

- 11:00-11:15 Рекрут Микола та Михайло Кулковський «Презентація напрямку сила на основі одного віньяса компоненту»

- 11:15-11:30 Демиденко Оля. «Статичний комплекс асан 1»

- 11:30-11:45 Лютіна Світлана. «Статичний комплекс асан 2 + на завершення техніка розслаблення тіла»

12:00-13:00 Цільовий тренінг від СУЛИКА ЮРІЯ (ІФ). Тема: «Перевернуті положення, освоєння стійок на руках, передпліччях, «голові». Презентація методики.

13:00-14:00 Цільовий тренінг від РАВІНДЕРА ДЖАНГРИ (Рішікеш, ІНДІЯ). Тема: " презентація власної школи «Tapasya Yoga, практика асан хатха-йоги з акцентом на прогини назад .

14:00-17:00 Перерва на обід, вільний час. Підготовка музикантів до концерту.

17:00-18:30 Концерт легендарного гурту «ATMASFERA»

Інструктори:

Левченко Ігор (ІФ) – людина із багатим життєвим досвідом, в минулому спортсмен (кікбоксинг). Вперше про йогу дізнався в шестирічному віці, спостерігаючи як його батько повторював асани із однієї дуже ексклюзивної на той час книги. Життя ішло, і якось все складалося так, що йога не оминула Ігора, це було оздоровлення хребта від складних проблем, а в подальшому і просто цікавість. Останні десять років Ігор шукав можливість займатися в різних інструкторів і врешті-решт відкрив для себе «Yoga IF School», де в 2016 рокі закінчив інструкторські курси.

Абібуллаєва Мар’яна (ІФ) – багато років веде активний спосіб життя, шукаючи себе в різних сферах тілесно-орієнтованої роботи. Психологія, спорт та в подальшому успішна кар‘єра держслужбовця дали особливий погляд на життя. Мар’яні подобається невпинний процес вдосконалення і розвитку себе. І власне через комплексний підхід до оздоровлення тіла та можливість гармонічно себе відчувати почала практикувати йогу, яка дозволяє людині отримати саме те, що важливо в даний момент! Із 2016 року сертифікований інструктор йоги в методології «adaptive holistic YOGA».

Салітра Наталія (ІФ) – педагог-психолог, викладач йоги з багаторічним стажем роботи, старший викладач по напрямках yoga baseline та yoga baseline dynamics. Висококласний спеціаліст по роботі з дітьми та підлітками. Учасниця багатьох семінарів та проектів міжнародного класу, бере участь в ТВ проектах навчального характеру.

Рекрут Микола та Михайло Кулковський (ІФ-ІФ) – спеціалісти силових напрямків розвитку тіла. З 2016 року, працюють і викладають напрямок «СИЛА», розроблений Юрієм Суликом.

Оля Демиденко (ІФ) – в минулому титулований спортсмен по легкій атлетиці. З 2013 року безперервно проходить навчання по темі розвитку тіла, відвідує майстер класи провідних спеціалістів України та Європи. В 2013 році при «Yoga IF School» пройшла розширене навчання «Універсальний тренер». Має багаторічний стаж роботи у фітнес центрах, з 2015 перекваліфіковується в сферу йоги, яка, на думку Олі, найбільш ефективна для розвитку тіла і людини загалом. Із 2016 року сертифікований інструктор йоги в методології «adaptive holistic YOGA».

Корольчук Олександр( ІФ\Херсон) – досвідчений викладач по «Китайській Йозі» із м.Херсон. В 2014 року переїхав в Івано-Франківськ та із цього часу працює у формації «Yoga IF School». Сертифікований всекитайською асоціацією ушу інструктор за напрямами цигун і тайцзіцюань.

Лютіна Світлана (ІФ) – за освітою творець красивого – художник\митець, і це, власне, відбилось на подальшому становленні її як викладача з йоги в поєднанні з особливою вродженою чуттєвістю і жіночністю. Величезний досвід спілкування та вміння розуміти людей в поєднанні з напористою і професійною практикою зробили Світлану викладачем топового рівня. З 2012 року займається, освоює і переходить в методологію «adaptive holistic YOGA». Бере участь в підготовці інструкторів, які працюють по всій Україні, учасниця багатьох міжнародних йога проектів та ТВ програм.

Сулик Юрій (ІФ) – керівник «Yoga IF School», президент «Міжнародної Школи Йоги», засновник Івано-Франківської Школи Йоги та один із основних діячів в становленні йоги Західної України. Автор методології «adaptive holistic YOGA» та організатор інструкторських курсів по однойменній методології, в якій вже працюють викладачі в різних регіонах України.

Равіндер Джангра (Рішікеш, ІНДІЯ) – викладач хатха-йоги і йогатерапіі у м. Рішікеш, Індія. Засновник і керівник школи «Tapasya Yoga». Равіндер вивчає йогу понад 20 років, є чемпіоном Індії з йогаспорту та сертифікованим викладачем Йога Альянсу: SYT Yoga Alliance UK. Ступінь Доктор філософії (PhD), тема дисертації «Лікування психологічних розладів за допомогою йоги і йогатерапіі», HNBG University (Один з найбільших університетів Індії).

«АтмАсфера» (Україна) – це яскравий, колоритний український гурт міжнародного рівня та визнання.

Зараз музиканти зосереджені на етнічному напрямку та World music. Вперше гурт заявив про себе у 2006 році – перемогою в українському відборі фестиваля «The Global Battle of the Bands». Потім гурт представляв Україну на фіналі цього конкурсу у Лондоні, де зайняв 4е місце серед 48 гуртів зі всього світу. Пізніше у 2008 році гурт виграв приз глядацьких симпатій Zloty Baczek (Zolota Dzyga), на фестивалі WOODSTOCK у Польші (як найкращий гурт фолькової сцени). У 2009 році став учасником фестивалю «Moldejazz» у Норвегії. Фіналіст найбільшого у Польші музичного TВ ШОУ «Must Be The Musiс» (2011). Переможець українського відбору до міжнародного фестивалю «Emergenza» (2012). Визнаний найкращим гуртом на американському порталі «Musical Discoveries» (2012).

17 вересня у Івано-Франківську в рамках «V Івано-Франківського ЙОГА марафону» Атмасфера заграє свої вже відомі композиції з останніх альбомів «Integro» та «Internal» та порадує глядачів новими піснями.