logo
 
(050) 153-29-89
rus ukr
М
а
г
а
з
и
н
Ф
е
с
т
и
в
а
л
ь
Yoga
Йога-центр "Yoga IF School" - йога для всіх!
Ми чекаємо вас за адресою: вул.Зв'язкова  
Мантра дайвінг від АТМАСФЕРИ в "Yoga IF School"

ЦІЄЇ СУБОТИ в "Yoga IF School" (вул. Зв'язкова 6) легендарний український музичний колектив АТМАСФЕРА з унікальною програмою "Мантра Дайвінг".

Захід БЕЗКОШТОВНИЙ (при бажання можна віддячити колективу за принципом donation).
Для участі достатньо записатися в адміністрації на рецепції, або ж за тел. (050)153-29-89
НЕ ПРОПУСТІТЬ ;)
-
Mantra diving - це спосіб зануритись в щось дійсно позитивне та справжнє. Сьогодні люди дуже потребують тепла і чогось, що наповнює з середини, допомагає розслабитись, зняти напруження і віднайти щастя в глибині серця. Вони потребують чогось, що дійсно допомогло б їм впоратись зі всіма переживаннями, які в них залишились після останніх подій.
Ми знаємо дуже ефективний та дуже простий спосіб, який допомагає заспокїти, вмиротворити і опанувати неспокійний розум. Це древня практика оспівування мантр, які несуть в собі надзвичайно позитивну енергію.
«АтмАсфера» (Україна) – це яскравий, колоритний український гурт міжнародного рівня та визнання.
Зараз музиканти зосереджені на етнічному напрямку та World music. Вперше гурт заявив про себе у 2006 році – перемогою в українському відборі фестиваля «The Global Battle of the Bands». Потім гурт представляв Україну на фіналі цього конкурсу у Лондоні, де зайняв 4е місце серед 48 гуртів зі всього світу. Пізніше у 2008 році гурт виграв приз глядацьких симпатій Zloty Baczek (Zolota Dzyga), на фестивалі WOODSTOCK у Польші (як найкращий гурт фолькової сцени). У 2009 році став учасником фестивалю «Moldejazz» у Норвегії. Фіналіст найбільшого у Польші музичного TВ ШОУ «Must Be The Musiс» (2011). Переможець українського відбору до міжнародного фестивалю «Emergenza» (2012). Визнаний найкращим гуртом на американському порталі «Musical Discoveries» (2012).