logo
 
(050) 153-29-89
rus ukr
М
а
г
а
з
и
н
Ф
е
с
т
и
в
а
л
ь
Yoga
Йога-центр "Yoga IF School" - йога для всіх!
Ми чекаємо вас за адресою: вул.Зв'язкова  
VI Івано-Франківський БЕЗКОШТОВНИЙ ЙОГА-марафон

 
 
Друзі, ми щасливі, що «Yoga IF School» традиційно продовжує організовувати БЕЗКОШТОВНІ заходи! Це вже наш ШОСТИЙ Івано-Франківський ЙОГА марафон. Цього разу він буде проходити в найбільшому спеціалізованому йога-центрі на Прикарпатті від «Yoga IF School» в м. Івано-Фраківську.
 
Двадцять п’ятого березня (субота) провідні майстри «Yoga IF School» проведуть ознайомче заняття з йоги.
Все це відбуватиметься в йога-центрі «Yoga IF School», що знаходиться за адресою вул. Стуса, 35а. Час початку 11:00. Весь захід БЕЗКОШТОВНИЙ.
 
Заняття розраховані як на початківців так і на людей які раніше не займалися йогою взагалі, більше того, вони будуть корисні і для досвідчених практиків. Ви матимене змогу познайомитись з нашими інструкторами та поспілкуватись з ними. Заняття будуть проходити під пильним керівництвом професіоналів.
 
Оскільки є ліміт людей, через фактичний вміст залу, запис є ОБОВ’ЯЗКОВИМ.
Запис відбувається за телефоном адміністрації (095) 216-10-22, або ж у самому йога центрі «Yoga IF School» на рецепції.
Форма для реєстрації: Реєстрація
 
 В разі заповнення форми телефонувати не потрібно.
 
План заняття:
 
- 11:00-11:30 Левченко Ігор. «Дихальна та суглобова розминка, елементи коректної роботи зі спиною»
 
- 11:00-11:30 Яремчук Дмитро. Презентаційне заняття з напрямку – «Йогічна гімнастика для дітей»
 
- 11:30-12:00 Михайло Колковський. «Динамічна практика в методології Адаптаційно – цілісної йоги»
 
- 12:00-12:30 Почигайло Олег. «Техніка та динаміка переміщень»
 
- 12:30-13:00 Абібуллаєва Мар’яна. «Статичні комплекси асан для розвитку гнучкості»
 
- 13:00-14:20 Салітра Наталія. «Практика хатха-йоги з акцентами на балансові асани. Шавасана з техніками зупинки внутрішнього діалогу»
 
Інструктори:
 
Левченко Ігор (ІФ) – людина із багатим життєвим досвідом, в минулому спортсмен (кікбоксинг). Вперше про йогу дізнався в шестирічному віці, спостерігаючи як його батько повторював асани із однієї дуже ексклюзивної на той час книги. Життя ішло, і якось все складалося так, що йога не оминула Ігора, це було оздоровлення хребта від складних проблем, а в подальшому і просто цікавість. Останні десять років Ігор шукав можливість займатися в різних інструкторів і врешті-решт відкрив для себе «Yoga IF School», де в 2016 рокі закінчив інструкторські курси. Зараз Ігор є інструктором, який веде унікальний напрямок в «Yoga IF School» - «Йога терапію». Напрямок має полегшений темп роботи, вправи підбираються максимально коректні. При цьому результативність практики зберігається максимально високою для широкого кола людей.
 
Яремчук Дмитро (ІФ) – дипломований спеціаліст із фізичного виховання дітей. Має великий досвід спілкування із дітьми, та участі в навчально-виховних процесах. В 2016 проходить навчання інструкторів «YogaIFSchool»по першому і другому рівнях.
 
Михайло Кулковський (ІФ) – силових напрямків розвитку тіла. З 2016 року, працює і викладає напрямок «СИЛА», розроблений Юрієм Суликом.
 
Почигайло Олег (ІФ) – представник в регіоні унікальних індійських, індонезійських, філіппінських та японських шкіл бойових мистецтв, близько 10 років тренерського досвіду, біоенерготерапевт, нумеролог, майстер енергетичного масажу та Юмейхо-терапії.
 
Абібуллаєва Мар’яна (ІФ) – багато років веде активний спосіб життя, шукаючи себе в різних сферах тілесно-орієнтованої роботи. Психологія, спорт та в подальшому успішна кар‘єра держслужбовця дали особливий погляд на життя. Мар’яні подобається невпинний процес вдосконалення і розвитку себе. І власне через комплексний підхід до оздоровлення тіла та можливість гармонічно себе відчувати почала практикувати йогу, яка дозволяє людині отримати саме те, що важливо в даний момент! Із 2016 року сертифікований інструктор йоги в методології «adaptive holistic YOGA».
 
Салітра Наталія (ІФ) – педагог-психолог, старший тренер Yogaifschool, інструктор гімнастики йоги для дітей та підлітків, тренер напрямках yoga baseline, yoga baseline dynamics. Керівник філії Івано – Франківської школи йоги, автор та керівник проекту – yoga special group. Проводить групові та індивідуальні тренування, поєднуючи в своїх заняттях йогу та методи гармонізації організму згідно аюрведі. Бере участь як лектор і тренер у різноманітних виїзних семінарах та тренінгах. Учасниця багатьох семінарів та проектів міжнародного класу, а також ТВ програм навчального характеру.