logo
 
(050) 153-29-89
rus ukr
М
а
г
а
з
и
н
Ф
е
с
т
и
в
а
л
ь
Yoga
Йога-центр "Yoga IF School" - йога для всіх!
Ми чекаємо вас за адресою: вул.Зв'язкова  
2 липня Вело-йога 2017

Зовсім скоро в Івано-Франківську відбудеться захід здоров’я і драйву – вело-йога! 

Організатор події – одна із найуспішніших йога формацій України «Yoga IF School».

Захід спрямований на популяризацію йоги та життя у велоритмі. Маршрут легкий і розрахований як на новачків, так і на впевнених велосипедистів, тож сміливо можуть долучатись ті, хто давно не їздив на своїх двоколісних товаришах, а також ті люди, які живуть велоспортом.

«Yoga IF School» вже вшосте проводить цей захід, і чимраз бажаючих відпочити з нами стає все більше. Про позитивний вплив йоги відомо дуже багато, але немає нічого дивного і в тому, що прогулянки на велосипедах і велотуризм набирають обертів, адже це теж прекрасний безкоштовний спосіб поповнити скарбничку нових вражень і докинути трохи балів на рахунок свого здоров’я.

Без сумніву, подія буде цікавою всім, хто прагне до самопізнання та інтенсивного саморозвитку тіла і духу, адже заняття з йоги буде проводити як і сам керівник «Yoga if School» Юрій Сулик, так і провідні інструктори формації: Салітра Наталія, Демиденко Оля, Левченко Ігор, Несторко Роман, Абібуллаєва Мар’яна, Андрусишин Ірина. Заняття триватиме близько 1,5 години, носитиме ознайомчий характер, відбуватиметься в режимі марафону.

Найголовніший бонус це те, що захід є абсолютно БЕЗКОШТОВНИМ!
Все вже організовано і сплановано за Вас – залишається тільки приєднатись і насолоджуватись!

Отже :
Час зустрічі – 02.07.2017 об 11:00 годині.
Місце зустрічі – йога-центр «Yoga IF School», вул. Стуса 35а.
Маршрут – Вовчинці-Єзупіль-Дністер, де і відбудеться заняття з йоги.
Загальна тривалість заходу – 6 годин.
Дрес-код – велосипед та килимок для йоги :)
Тільки для повнолітніх або дітей у супроводі батьків.

Якщо ви готові присвятити один зі своїх вихідних катанню на велосипеді, заняттю з йоги і відпочинку на природі – записуйтесь на захід за телефоном: (050)153-29-89 (Адміністрація йога центру) або за посиланням: https://goo.gl/xicNGR