logo
 
(050) 153-29-89
rus ukr
М
а
г
а
з
и
н
Ф
е
с
т
и
в
а
л
ь
Yoga
Йога-центр "Yoga IF School" - йога для всіх!
Ми чекаємо вас за адресою: вул.Зв'язкова  
Неформатна подорож «Справжня Індія – 2017»

ФАНТАСТИКА, довгоочікуваний АНОНС!

Що таке неформатна подорож «Справжня Індія – 2017»?

Це новий формат, де група людей спільно подорожує обраним маршрутом. Таку країну як Індію можливо відкрити тільки зійшовши із традиційних для туристів доріг. Ви не самотні, а в підтримці команди, ви подорожуєте в максимально економному варіанті, оскільки все оплачуєте по собівартості, а те, що ви із групою людей, витрати на транспорт і проживання, зменшує в рази! ТО ЩО, ВИ ІЗ НАМИ!?

Індія – одна з найпривабливіших країн для кожного, хто не просто любить подорожувати, а і прагне охопити якомога більше світового різноманіття. Вона розбиває усталені стереотипи сучасності, навіть бувалі туристи повертаються додому іншими людьми, з іншим баченням звичних речей.

Якщо подорож до Індії для Вас не просто швидкоплинне бажання, а велика мрія – можливо, наступив момент нарешті втілити її в життя. Не дарма кажуть, що будь-яка країна приймає тебе, якщо ти до цього готовий. Індія – це немов інший світ, і повністю підготувати себе до нього, напевно, неможливо. Тому запрошуємо зробити цей важливий життєвий крок в компанії «своїх», заручившись знаннями, досвідом і підтримкою засновника «Yoga IF School» – СУЛИКА ЮРІЯ.
Цього разу ми подорожуватимемо півднем Індії, місцями які описані в легендарному бестселері Ґреґорі Девіда Робертса – «ШАНТАРАМ»! Тепер ви зможете вживу побувати на вул. Козуей, в барі Леопольд, набережній біля готелю «Тадж Махал», острові Елефанта та в романтичних місцях, де Лін проводив час разом із Карлою в ГОА. Це знайомство із справжньою Індією + відпочинок на морі. П.С. І навіть заняття з йоги на ГОА від самого Юрія :)
Повторимся, що це не тур, а спільна подорож в дружній компанії :) Кожен учасник сам несе відповідальність за свої дії.

Довідка:
Мумбаї – це ділова столиця Індії, великий культурний центр із багатою історією. Є другим містом у світі за населенням, близько 19 млн. чоловік. Ритм життя тут просто божевільний, всі поспішають у своїх справах, біжать на роботу. Тут розкішні квартали поєднуються з бідними районами, багатії з бідняками, і саме в цьому місті знаходиться Боллівуд – індійська фабрика мрій.
Гоа – це чи наймальовничіше місце в Індії. Відпочинок на Гоа славиться своїми курортами на березі Аравійського моря. Гоа – це і чарівність старих вуличок, і багатство нових вілл одночасно. Відпочинок на Гоа неможливий без відвідування старовинних монастирів і храмів, фортець і соборів.

ВАРТІСТЬ ТУРУ

Кожен учасник оплачує свої витрати сам по факту, організовано купуються лише авіаквитки в обидві сторони. Загальна вартість включає наступні основні складові:
- вартість перельоту в обидві сторони від 500$;
- віза 65$;
- вартість двомісного номеру від 10$;
- орієнтовна вартість обіду\вечері від 5$;
- трансферні розходи в межах самої Індії від 150$;
- певна сума (в районі пари сотень доларів) "про запас"\на сувеніри;
- оплата послуг організації та супроводу 80$ для нових учасників, та 50$ для учасників попередніх подорожей. (З 1 ВЕРЕСНЯ ВАРТІСТЬ 120$ ДЛЯ ВСІХ).

З досвіду, реально вкластись в 1000 $ (загалом, з перельотом). Авіаквитки будуть бронюватись в кінці серпня\початок вересня, щоб взяти за максимально вигідною ціною. Відповідно, записатиcь можна до 9 вересня.

ПРИЄДНУЙТЕСЯ до справді НЕФОРМАТНОЇ ПОДОРОЖІ!
Консультації\запис за тел. (050)909-15-89