logo
 
(050) 153-29-89
rus ukr
М
а
г
а
з
и
н
Ф
е
с
т
и
в
а
л
ь
Yoga
Йога-центр "Yoga IF School" - йога для всіх!
Ми чекаємо вас за адресою: вул.Зв'язкова  
Відкритий урок з акройоги

 

У суботу, 29 липня, о 12:00 в йога центрі «Yoga IF School» на Стуса, 35а, з нагоди впровадження нового напрямку занять відбудеться відкритий урок з акройоги. Заняття проведуть інструктори «Yoga IF School» Ірина Андрусишин та Олег Собашко. Захід БЕЗКОШТОВНИЙ.

Акройога – практика, яка поєднує у собі вправи класичної йоги, акробатику і елементи тайського масажу. Асани в акройозі – це підтримки і польоти. Основою акройоги є контакт між двома людьми. Це парна практика, яка неможлива без довіри. Під час виконання вправ ми будемо вчитися слухати і розуміти не тільки своє тіло, але й рухи партнера. Приходячи до взаєморозуміння і плекаючи в довіру в парі, ви побачите, як легко і плавно цей досвід переходить із залу в повсякденне життя. Людина, що практикує акройогу, вчиться концентруватися і балансувати, перебуваючи в постійному контакті з партнером. Лише довіряючи партнеру і відпускаючи власні страхи, можна відчути захоплюючий політ. Акробатичні стійки і підтримки, які використовуються в практиці, доступні всім, незалежно від віку і фізичної підготовки.

Змінюючи положення свого тіла в просторі, витягаючись і розслабляючись під вагою власного тіла, ви дуже м'яко, але в той же час ефективно, підтримуєте тонус всього організму.

Акройога – не статична практика, кожен може приносити в неї щось нове, придумуючи свої власні рухи. Після того як ви освоїте базовий рівень, ви самі зможете моделювати процес занять, розкриваючи нові можливості свого тіла.

Спробуйте і ви цю яскраву практику, яка є мистецтвом руху, спілкування та довіри! 

Запис здійснюється на рецепції в йога-центрах або за телефоном адміністрації (095) 216-10-22.