logo
 
(050) 153-29-89
rus ukr
М
а
г
а
з
и
н
Ф
е
с
т
и
в
а
л
ь
Yoga
Йога-центр "Yoga IF School" - йога для всіх!
Ми чекаємо вас за адресою: вул.Зв'язкова  
Yoga IF School CONFERENCE

Абсолютно новий формат! Конференція відбудеться 28-29 жовтня у м. Івано-Франківську, вул. Стуса, 35а.
«Yoga IF School CONFERENCE» – це два дні навчальних міні-семінарів по актуальних темах для інструкторів з йоги, а також для тих, хто хоче поглиблено розбиратися із практикою.

Захід відбуватиметься у суботу/неділю, тому зручно організувати свій час, не потрібно брати відпустку. ДОСТУПНА ФІНАНСОВА ПОЛІТИКА.

Майстрами конференції будуть відомі практики України та ближнього зарубіжжя.

Теми, які розглядатимуться:

  1. Силова практика у йозі, професійна робота з віньясами. Розгляд системи для розвитку м'язів та їхнього нарощування інструментарієм йоги.
  2. Йога терапія. Ліквідація травм колін, попереку та шиї інструментарієм йоги.
  3. Акро-йога. Введення в систему парних елементів. Навчання вправ початкового та середнього рівня складності.
  4. Вправи (асани) підвищеної складності. Як їх освоювати, алгоритм досягнення вражаючих результатів.

Вартість до 1 жовтня: 890 грн.
Вартість до 20 жовтня: 1200 грн.
Вартість після 20 жовтня: 1500 грн.
РЕЄСТРАЦІЯ ЗА ПОСИЛАННЯМ: https://goo.gl/DrsZ6s

Детальний опис класів:

28 жовтня, 14:00-17:00 – ЮРІЙ СУЛИК

Тема: Силова практика в йозі, професійна робота з віньясами. Розгляд системи для розвитку м'язів та їхнього нарощування інструментарієм «адаптаційно цілісної йоги».

Юрій Сулик – це людина, що значно вплинула на становлення йога-культури Західної України. Засновник школи йоги і мережі йога-центрів «Yoga IF School». Співорганізатор фестивалю «Carpathian Yoga Fest». Автор методології «adaptive holistic YOGA» і організатор інструкторських курсів за однойменною методологією. Автор першого повноформатного україномовного телепроекту «ОСНОВИ ЙОГИ».

Юрій про практику: «Йога – це надзвичайно всебічна система, що охоплює оздоровчо-терапевтичні та соціально-філософські цілі. І саме в такій цілісності вона відкриває свій геній і робить життя щасливішим, паралельно реалізуючи глибоку сотеріологічну спрямованість цієї дисципліни».

Побутує думка, що йога – це щось спокійне та статичне. Хто знайомий із напрацюваннями Юрія знає, що це геть не так. Система Юрія – це різносторонність, в якій багато динаміки та силових компонентів. Саме тому напрямок «адаптаційно-цілісної йоги» набирає такої популярності. На семінарі Юрій поділиться напрацюваннями, які так потрібні для того, щоб практика стала значно затребуванішою.

План семінару:
1. Поняття напрямку «СИЛА» в авторській системі Сулика Юрія – «адаптаційно-цілісна йога». Для чого віньяси? Силові елементи як основа виділення «гормонів молодості»
2. Розширений розбір віньяс\багаторівневий алгоритм віньяс.
3. Презентація «Танцю Рудри», приклад комплексу багаторівневих віньяс.
3. Прокачка «зовнішньої мускулатури». Презентація системи «СИЛА».
4. Фізіологія процесу гіпертрофії м’язів. Основні принципи.
5. Принципи компенсації та відновлення при силових елементах.


28 жовтня, 18:00-21:00 – СЕРГІЙ ЧЕРНОВ

Тема: Ефективна реабілітація після типових травм у йозі: пошкодження колінного суглоба, травматизації хребта на рівні поперекового і шийного сегментів.

Сергій Чернов – білоруський майстер йоги, засновник і творчий директор російськомовного інформаційного ресурсу SLAVYOGA, присвяченого огляду актуальних аспектів йоги, каналу YouTube SLAVYOGA, англомовного проекту YOGA PERCEPTION, творець сучасної системи вивчення і практики йоги SLAVYOGA SYSTEM, автор низки інформаційних продуктів, навчальних відео та публікацій на тему йоги.
Вища медична освіта, компетенція у сфері психології і психотерапії.

План семінару:
1. Реабілітація колінного суглоба. Особиста історія Сергія Чернова про травматизацію двох колінних суглобів позою лотоса. Анатомія колінного суглоба. Алгоритм дій при отриманні травми коліна. Реабілітація після встановлення точного діагнозу інструментарієм йоги та допоміжними методами. Анатомія м'язів нижніх кінцівок. Поняття про триггерні точки, що виникають у м'язах після травми та нюанси роботи з ними для повноцінного відновлення. Коректна системна робота з колінним суглобом при виконанні асан у практиці йоги на пізніх етапах реабілітації.
2. Реабілітація після травми попереку та шиї. Особиста історія Сергія Чернова про травмування поперекового і дестабілізацію шийного сегментів в результаті некоректної практики йоги. Короткий екскурс в анатомію поперекового, грудного і шийного відділів хребта і ключові м'язи, які несуть осьове навантаження. Анатомічно обґрунтовані нюанси коректної роботи із хребтом в практиці йоги, особливості йога-терапії в період відновлення і використання допоміжних реабілітаційних методів.
3. Загальна профілактика дисфункції м'язової тканини та травми в результаті практики йоги. Поняття про гігієну м'язів та міофасціальний реліз.

29 жовтня, 10:00-13:00 – ВІТАЛІЙ ШАКІРОВ (Cat Shanti Om)

Тема: Вправи (асани) підвищеної складності. Як їх освоювати, алгоритм досягнення вражаючих результатів.

Віталій Шакіров фантастично володіє своїм тілом, хоча займається тільки з 2010 року. У своїй викладацькій діяльності також приділяє велику увагу духовній складовій йоги – моральним принципам ями і ніями.

Cat shanti yoga – це авторська методика, яка була придумана Віталієм Шакіровим. Ця методика призначена для швидкого і ефективного розігріву всього тіла, дозволяючи витратити меншу кількість часу, і при цьому отримати максимальний ефект.

Веде цікавий відеоблог про йогу – займається професійно фото- та відеозйомкою. Займався різними видами спорту, а також брейк дансом, капоейра. Закінчив Одеський педагогічний університет, факультет фізичного виховання.

На семінарі ви дізнаєтеся, як швидко і безпечно освоїти балансові асани на руках. Ми вивчимо різновиди балансів на руках і принципи їх виконання, розберемо базові асани, такі як: бакасана, адхо мукха врікшасана, майюрасана і інші. Навчимося правильно виконувати асани, виправимо розповсюджені помилки. Новачки ознайомляться з простими варіантами асан і підвідними вправами, а прогресивні практики зможуть глибше відчути ефект асан за рахунок ускладнення їх форми.

План семінару:
1. Принципи правильного освоєння і роботи в балансах на руках.
2. Показання та протипоказання.
3. Робота з диханням в балансах.
4. Підвідні і полегшені варіанти виконання асан.
5. Варіації асан від простих до прогресивних, віньяси в балансах (різноманітні переходи).
6. Сукшма-вьяяма для кистей і плечового поясу.
7. Рекомендації і відповіді на запитання.

29 жовтня, 14:00-17:00 – ЄГОР КУЛАКОВСЬКИЙ

Тема: Акро-йога. Введення в систему парних елементів. Навчання вправ початкового та середнього рівня складності.

Єгор Кулаковський практикує йогу більше 15 років. Навчався у різних вітчизняних та зарубіжних викладачів йоги. В тому числі у доктора Мунусамі Мадавана (Карур, Індія), В. Шешадрі (Майсор, Індія). Дипломований фахівець з йоги та фітнес програм (ХГАФК). Практикуючий йога-терапевт, один із засновників Харківського Центру Йога-терапії. Учасник і спікер щорічної конференції «Практична йога терапія» (Санкт-Петербург). Проводить велику кількість семінарів з Хатха-йоги та Акро-йоги у різних країнах (Україна, Росія, Індія, Шрі-Ланка та ін.). Організатор щорічних свят «108 привітань сонця» і «Міжнародного дня Йоги» у м. Харкові, які збирають сотні людей. Засновник та ідейний натхненник постійно зростаючого руху «Kharkov ACRO-YOGA community», розвиває напрямок акро-йоги в Харкові.

У 2016 році став одним із засновників студії «Yoga Temple», місця, в якому традиційна йога переплітається з ефективними сучасними тенденціями йоги і йога-терапії.

Акро-йога – це яскрава практика, яка гармонійно поєднує гнучкість, координацію акробатики і усвідомленість йоги, ніжність і турботу тайського масажу. Захоплюючий спосіб випробувати справжнє «партнерство», яке вибудовує довіру, концентрацію і уважність один до одного. Дійові особи: флаєр та база, спотер. У кожного своя зона відповідальності, своя роль і завдання, свої навички, але у всіх загальне почуття радості процесу, кураж, відчуття досягнень і поразок, єдність. Діючі принципи: противага, правильний розподіл ваги і співналаштування всіх своїх відчуттів з партнером і командою. «Бути тут і зараз, зберігаючи зв'язок з партнером, є сутність акро-йоги» – слова засновників даного напрямку, і ми з ними абсолютно згодні :)

Не так давно з’явився цей різновид практики. На одному занятті можна спробувати і випробувати абсолютно різні способи взаємодії. На нашому майстер-класі ми розберемо все від а до я. Різноманіття технік неможливо вмістити навіть у дуже великий семінар, але можна торкнутися основ цього стилю: налаштуватися на своє тіло і прокачати його базові, необхідні в акро-йозі стани і навички, перейти до відчування простору та інших людей, як партнерів для практики, відкалібрувати відчуття тіла і характеру тих, з ким будемо працювати, і відправитися у подорож по сонячним (активним) і місячним (м'яким і терапевтичним) технікам даного стилю сучасної йоги.

План семінару:
1. Теорія Акро-йоги. Основи стилю, базові терміни і поняття, мета і методи практики акро-йоги, основи травмобезпеки. Біомеханіка парної роботи.
2. Практика асан, з напрацюванням навичок необхідних саме у техніках Акро-йоги.
3. Техніки напрацювання глибокої емпатії до людей і навколишнього простору практики. Робота з групою і залом.
4. Розподіл ролей: флаєр, бейс і спотер. Важливість і кайфовість бути кожним!
5. Калібрування у парах і трійках. Уміння працювати з вагою і габаритами партнера. Дотримання технік безпечних підтримок і усвідомлення особистої зони відповідальності в роботі.
6. Відпрацювання психологічних моментів, що виникають під час перших польотів, як запорука подальшої успішної практики.
7. Базові елементи різних груп вправ сонячних послідовностей в Акро-йозі: статичні пози, "попси", "віпси", "машинки". Вивчення основних напрямків і розуміння принципів розвитку складності кожного з них.
8. Базові елементи місячних напрямків. Акро-йога-терапія. М'які тракційні і масажні техніки акро-польотів.
9. Групова робота з побудовою нескладних «пірамід». Фото на пам’ять :)