logo
 
(050) 153-29-89
rus ukr
М
а
г
а
з
и
н
Ф
е
с
т
и
в
а
л
ь
Yoga
Йога-центр "Yoga IF School" - йога для всіх!
Ми чекаємо вас за адресою: вул.Зв'язкова  
9 грудня, безкоштовно для учнів школи тренінг по техніках масажу - (класичний, релакс)

 
 
9 грудня(неділя), о 12:00 відбудеться тренінг по базових прийомах масажу. Тренінг буде орієнтований по різновидах - "Класичний" та "Релакс". Проводить тренінг сертифікований масажист-медик Смірнова Марія.
 
  Класичний масаж є ефективним методом лікування і профілактики різних недуг. Сприяє ліквідації хвороб, спайок, прискоренню процесів регенерації травмованих тканин. Масаж відновлює силу стомленого м’яза, підвищує його працездатність, укріплює суглоби і зв′язки. Завдяки масажу зменшуються набряки та застійні явища; підвищується шкірно-м’язовий тонус, шкіра стає гладкою, еластичною та пружною. Крім того, масаж розслабляє, сприяє зняттю втоми та стресу; підвищує імунну систему організму та покращує роботу внутрішніх органів.
  
  Релакс - масаж - це чудова розслаблююча процедура, яка допоможе Вам розслабитися і відновити працездатність.Працюючи щодня, Ви втомлюєтеся, втрачаєте багато сил і так мрієте зняти напругу ...Розслабляючий масаж дозволить Вам забути про проблеми і тривоги й знайти духовну рівновагу. Ваш організм наповниться новими силами і буде знову готовий до роботи!