logo
 
(050) 153-29-89
rus ukr
М
а
г
а
з
и
н
Ф
е
с
т
и
в
а
л
ь
Yoga
Йога-центр "Yoga IF School" - йога для всіх!
Ми чекаємо вас за адресою: вул.Зв'язкова  
UKRAINIAN YOGA CONFERENCE II

«UKRAINIAN YOGA CONFERENCE II» – це два дні навчальних міні-семінарів по актуальних темах для інструкторів з йоги, а також для тих, хто хоче поглиблено розбиратися із практикою.

Захід відбуватиметься в суботу/неділю, тому зручно організувати свій час. ДОСТУПНА ФІНАНСОВА ПОЛІТИКА.

Майстрами конференції будуть відомі практики України та США. Захід відбуватиметься у форматі «міні-семінарів», де у рівних пропорція представлена як теорія, так і практика.

Теми, які підніматимуться:

  1. Все про «СКРУЧУВАННЯ» від досвідченого майстра тілесної терапії, масажу і йоги із Сполучених Штатів Америки. Практична частина відбудеться в унікальному і глибокому стилі Річа Логана – практиці йоги Mindful Vinyasa. (РІЧ ЛОГАН, США – Чікаго, 19 травня 12:00-14:30).
  2. Динамічна силова практика на прикладі системи Сулика Юрія «ТАНЕЦЬ РУДРИ». Такої практики критично не вистачає в сучасній йозі, щоб йога називалася цілісною. Буде представлення елементів і самих режимів роботи для досягнення таких популярних цілей, як схуднення чи збільшення «м’язової маси». (СУЛИК ЮРІЙ, Україна – Івано-Франківськ, 20 травня 10:00-12:30).
  3. Плато і як обійти застій в практиці? Ті, хто практикує тілесно орієнтовані практики, рано чи пізно зіштовхуються із перешкодою у вигляді відсутності результату. Як зробити так, що б постійно йти до своєї мети? Як зрозуміти на що ти здатний? Вперше в Україні на широку аудиторію представляється клас на таку ексклюзивну тему. (МАКСИМ ЗАГУМЄННІКОВ, Україна – Ізмаїл, 19 травня 15:30-18:00).
  4. «ПОТОКОВЕ» заняття від перших кроків, то повноцінної практики. Все це відбудеться в рамках авторського стилю Віталія Шакірова – Tapa Yoga. Ви навчитесь визначити який режим роботи оптимальний для вас, яке місце займає дихання під час практики. Плавні переходи і незвичайні віньяси зроблять ваше тіло сильним і легким в русі, а розум стане спокійним. (ВІТАЛІЙ ШАКІРОВ, Україна – Одеса; 20 травня 13:30-16:00).

Вартість до 5 травня: 890 грн (якщо тільки один клас  – 500 грн, один день  – 600 грн).
Вартість після 5 травня: 1500 грн (якщо тільки один клас – 900 грн, один день - 1000 грн).

РЕЄСТРАЦІЯ за посиланням:  http://bit.ly/2FyQZLZ