logo
 
(050) 153-29-89
rus ukr
М
а
г
а
з
и
н
Ф
е
с
т
и
в
а
л
ь
Yoga
Йога-центр "Yoga IF School" - йога для всіх!
Ми чекаємо вас за адресою: вул.Зв'язкова  
Вікенд у Карпатах 14-15 липня

Друзі, запрошуємо Вас у чудову мандрівку. Ви зможете побувати в НАЙКРАСИВІШИХ МІСЦЯХ УКРАЇНИ та ПОЗАЙМАТИСЯ ЙОГОЮ в нестандартних умовах.

Організований вікенд\похід в саме серце Карпат: Чорногірський хребет, стоянка\ночівля біля легендарного озера Несамовите + сходження на найвищу вершину України – Говерлу. І все це оптимізовано для початківців.
️Організаторами цього вікенду виступають Сулик Юрій та Таїсія Зеленько. А це означає супровід відомих йогів та досвідчених мандрівників; і звісно, подарункове заняття з йоги вранці ;)

Похід організовано таким чином, що мінімізовано тривалість пішохідного маршруту (декілька годин), не є обов’язковим підніматися наступного дня на Говерлу, можна відпочити в наметовому таборі (насолодитися фантастичними краєвидами) і зачекати повернення решти.

Виїзд комфортабельним автобусом відбувається 14 липня (субота) в 9:00, повернення в Івано-Франківськ 15 липня (неділя) близько 20:00. Це у свою чергу означає:
- Оскільки це формат вікенд, для більшості не потрібно пропускати роботу. Все відбувається в рамках вихідних.
- Зручно взяти участь жителям інших міст, особливо киянам. ЖД сполучення із Івано-Франківськом відмінне (оскільки це туристичний центр), і наприклад приїхати в ІФ з Києва, і поїхати назад можна комфортно нічними поїздами, не витрачаючи додатково час.

У вартість входить:
- Трансфер з Івано-Франківська до бази Заросляк (біля Ворохти) в обидві сторони на комфортабельному автобусі типу Неоплан.
- Супровід гіда.
- Вхідний квиток в заповідник.
- Часткове харчування (організовано буде печена картопля, чай, печиво), вогнище (дрова).
- Ранкове заняття з йоги.
- Хороший настрій :)

У вартість не входить:
- Гарантії будь якого типу, страхівка. Оскільки це не тур, а спільна організована подорож.
- Повноцінне харчування. Забезпечено буде тільки часткове харчування, решту харчів варто взяти із собою. Рекомендації будуть надані.
- Забезпечення спорядженням: намет, спальник, карімат. Будуть надані рекомендації де взяти у прокат, при не наявності свого.
- Медичний супровід.

Вартість 499 грн для перших 15 зареєстрованих, вартість для наступних 590 грн; з 10 липня вартість 900 грн для всіх. (Реєстрація відбувається після 100% проплати; після оплати, кошти поверненню не підлягають).

РЕЄСТРАЦІЯ: https://goo.gl/yZRoAW