logo
 
(050) 153-29-89
rus ukr
М
а
г
а
з
и
н
Ф
е
с
т
и
в
а
л
ь
Yoga
Йога-центр "Yoga IF School" - йога для всіх!
Ми чекаємо вас за адресою: вул.Зв'язкова  
Подорож в "Справжню Індію"

Це чудова можливість поринути в подорож, яка реально змінює та надихає. Хіба ж не це ви очікуєте від мандрів?

Неформатна подорож – це не організований тур «під ключ», а спільна подорож з командою однодумців, в супроводі досвідчених мандрівників. Такий формат дозволяє побачити все із середини і проникнутись духом країни, а найголовніше - відчувати себе в безпеці (оскільки з вами ціла група людей), і дуже суттєво зменшити витрати. Все оплачується по собівартості, всі витрати розбивається між учасниками. Наприклад економія на транспорті (оскільки витрати на таксі розбиваються на 4-6 людей), отримувати хороші знижки про поселенні чи харчування (оскільки всі зацікавлені щоб група була саме в них, а також можливість розділяти витрати на готельні номери між 2-3 людьми) і т.д...

Цього року ми додали бомбезну родзинку, відвідаємо топ розкоші – Дубай; і це з мінімальними додатковими витратами (оскільки летимо в Індію через Арабські Емірати, і спеціально робимо стиковку між рейсами в одну добу. А з грудня 2017 з Еміратами в України безвізовий режим!). В Дубаї плануємо поплавати в Персидському заливі, відвідати пляж біля найвідомішого в світі готелю Бурдж Аль Араб (більш відомий як «Парус»), побачити найбільшу в світі будівлю «Бурдж Халіфа», легендарні танцюючі фонтани, і багато іншого…

Після такої розкоші, ми летимо в інший світ… світ контрастів, екзотики і духовності. Ми мандруватимемо столицею Індії – Делі. Побачимо президентський палац, легендарний храм «Лотоса», найбільшу в Азії мечеть, та інші колосальні пам’ятники архітектури. Будемо жити на одній із самих традиційних вулиць міста і проникнемось духом місцевої культури.

Після столиці ми мандруємо в відносно тихе і затишне місто в передгір’ї Гімалаїв – Рішікеш. Це місце надзвичайної краси, неймовірна природа гір та чистота (саме тут річка ще чиста, оскільки витікає із гір) легендарної річки ГАНГ. Тут ми займатимемося йогою із СУЛИКОМ ЮРІЄМ, побуваємо на сплаві гірським Гангом, та відвідаємо багато інших легендарних місць.

Опісля ми мандруємо в один із найважливіших духовних центрів Індії, столицю вайшнавізму – місто Вріндаван, де ми побачимо… найвідоміший пам’ятник індійської архітектури – ТАДЖ МАХАЛ.

Що ми пропонуємо:
- Спільну подорож;
- Організовану групу людей;
- Консультації на всіх етапах, від бронювання авіаквитків до подорожі в самій Індії;
- Подорож із досвідченими мандрівниками;
- Заняття йогою (при бажанні) в місті Рішікеш.

Що ми не забезпечуємо:
- Будь які гарантії, оскільки це спільна подорож, а не тур. Ми подорожуємо з великими групами людей вже не один рік, і всі подорожі пройшли на високому рівні, без форс мажорів; тим не менше завжди залишаються багато моментів, які не залежать від лідерів мандрівки
- Купівлю авіаквитків, бронювання номерів через букінг (якщо необхідно), і всі інші схожі моменти по подорожі реалізуються самими учасниками, а не організаторами. Організатори надають чіткі інструкції «що?, як? і де?» зробити по перерахованих вище аспектах.

Орієнтовна вартість туру
Кожен учасник оплачує свої витрати сам по факту, організовано купуються лише авіаквитки в обидві сторони. Загальна вартість включає наступні основні складові:
- вартість перельоту в обидві сторони від 500$;
- вартість двомісного номеру від 9$;
- орієнтовна вартість обіду\вечері від 4$;
- трансферні розходи в межах самої Індії від 150$;
- індійська віза – 75$;
- організаційний збір 99-149$;
- витрати на Дубай – від 100$;
- певна сума (в районі пари сотень доларів) "про запас"\на сувеніри;
З досвіду, реально вкластись від 1200 $ (загалом, з перельотом). Авіаквитки бронюються із липня, щоб взяти за максимально вигідною ціною, та і загалом щоб вони ще були в наявності на рейси які нас цікавлять. 
 ЗАПИС ТА КОНСУЛЬТАЦІЇ: (050) 909-15-89.
Обмеження 15 людей в групі, виліт - 4 листопада.